Přejít na obsah


Fotka

geoget + dropbox


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
42 odpovědí na toto téma

#41 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2013 - 21:50

Pak nastává otázka, proč nenechat běžet Dropbox v permanentním syncu a jen na aktualizace DTB ji >dočasně< nevypínat. Takto jsem to provozoval na PC + NTB a GeoGet jsem měl vždy tak, jak když jsem od něj odešel, at do bylo u jednoho nebo druhého PC.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#42 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2013 - 21:59

Ono je strasne hezke, ze si Dropbox hlida konflikty na jednom souboru. Verim, ze si to dokaze pohlidat, i kdyz zakonite musi nastat situace, kdy mas dve rozdilne verze databaze a na jedne strane prijdes o zmeny. Ale co hur, riziko konfliktu lezi i jinde - databaze je fakticky slozena ze dvou samostatnych souboru. Samotne databaze a pripadny transakcni journal. Tyhle dva soubory kdyz se rozjedou (treba kdyz mas svoji verze databaze a z vedlejsiho spojeni ti Dropbox prihraje cizi journal), tak to muze vest k nenavratnemu poskozeni databaze.
  • 0

#43 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2013 - 22:41

no, tak tohle jsme vyresili tim, ze stejne pouzivam geoget prevazne ja na svem pc a na druhym se az tak nepotrebuje.. takze by se na druhem pc stahovala jen databaze nekam do nainstalovane slozky na PC ... nespoustet z dropboxu ale proste z pc a jen si kopirovat aktualni databazi ... tim by se mel eliminovat tenhle problem s konfliktem.... ted jen nejak prezit to nahravani... uz hodinu se mi nahrava geoget na dropbox :D :D to se mi nelibi :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama