Přejít na obsah


Fotka

Program Skrysotlac aj na gc.cz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
43 odpovědí na toto téma

#21 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2006 - 20:30

Me to taky neslo. Upgradoval jsem Javu a uz to bezi. Rychle a vyborne. Opravdu suprova vec. Dik.

Pise jako minimum 1.4.2 a tu mam, tak zkusim 1.5 a uvidime.
EDIT: s verzi javy 1.5.07 to fici o zavod. Diky.
  • 0

#22 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2006 - 11:20

Skrysotlac jsem vyzkousel a je zkratka PARADNI. Zda se, ze nema zadne omezeni poctu kesi jako u PQ, temer vsechny nalezitosti popisu cache jako u PRC, vytvoreni GPX souboru se zkratkami... To nema chybu. Se stabilitou jsem problemy nezazil. Jen u jednoho si nejsem jisty: Pri vytvareni HTML souboru bombarduje server GC.com mnozstvim dotazu v relativne kratkem case. Je to v souladu s licencnim ujednanim na GC.com?

mam pocit ze sa tam umelo generuju prestavky, ale neviem presne ako je to s licenciami, ako pri kazdom podobnom software by to asi mohol byt problem
  • 0

#23 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2006 - 20:52

Pise jako minimum 1.4.2 a tu mam, tak zkusim 1.5 a uvidime.
EDIT: s verzi javy 1.5.07 to fici o zavod. Diky.

Hmm. Taky jsem rovnou mohl napsat verzi Javy. Me to bezi s 1.5.0.
  • 0

#24 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2006 - 21:08

Hmm. Taky jsem rovnou mohl napsat verzi Javy. Me to bezi s 1.5.0.

Tak jeste nejasam, html udela, ale vystup v GPX je prazdny soubor v TEMP adresari. Jestli to nebude moc dlouhou cestou k TEMPu, resp. dlouhymi nazvy.
  • 0

#25 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2006 - 21:18

odpoved od autora: Neviem... a teraz nie som doma, tak sa na to ani nemozem pozriet. Bolo to pustene ako aplet alebo ako aplikacia (prip. aky os a verzia java)? Ak si niekto vsimne, za akych okolnosti to robi, napiste mi to pls.
  • 0

#26 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2006 - 21:35

Tak jeste nejasam, html udela, ale vystup v GPX je prazdny soubor v TEMP adresari. Jestli to nebude moc dlouhou cestou k TEMPu, resp. dlouhymi nazvy.

Me se .gpx v pohode vygeneruje. Zkusil jsem i dlouhou cestu a taky ok. Jen ho Mapsource verze 6.10.2 nedokaze zkousnout. V TTQV ale v pohode.
  • 0

#27 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2006 - 21:47

whoooohoooo uz mi to po upgradnuti javy vsetko fici, parada :)))
  • 0

#28 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2006 - 23:57

Me se .gpx v pohode vygeneruje. Zkusil jsem i dlouhou cestu a taky ok. Jen ho Mapsource verze 6.10.2 nedokaze zkousnout. V TTQV ale v pohode.

Mam stejny problem. Mapsource pouzivam standardne a je skoda, ze neni schopen gpx generovany Skrysotlacem importovat. Netusi nekdo v cem je problem? Jinak program je super, je videt, ze jej tvoril uzivatel, a navic setri nase lesy ;-)
  • 0

#29 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2006 - 9:02

Mam stejny problem. Mapsource pouzivam standardne a je skoda, ze neni schopen gpx generovany Skrysotlacem importovat. Netusi nekdo v cem je problem?

Staci soubor GPX otevrit v EasyGPS a bez jakychkoliv zmen ho ulozit zase jako GPX a uz ho Mapsource nacte. Rozdil je v hlavicce souboru, resp. je jinak strukturovana.
  • 0

#30 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2006 - 10:43

halo halo, hlada sa tlmocnik z jazyka slovenskeho do jazyka ceskeho :) nie ze by som to nevedel prelozit, ale nejak sa na mna v praci navalilo viac veci (pondelok) a tak hladam cloviecika, ktory ma na to cas a chut - preklad skrysotlace do cestiny. Mozem to preposlat mailom aj s Martinovymi instrukciami, vopred diky za ochotu :) (jedna sa len o par slov, ziadna velka praca)
  • 0

#31 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2006 - 12:56

halo halo, hlada sa tlmocnik z jazyka slovenskeho do jazyka ceskeho :)
nie ze by som to nevedel prelozit, ale nejak sa na mna v praci navalilo viac veci (pondelok) a tak hladam cloviecika, ktory ma na to cas a chut - preklad skrysotlace do cestiny. Mozem to preposlat mailom aj s Martinovymi instrukciami, vopred diky za ochotu :) (jedna sa len o par slov, ziadna velka praca)

Tak to posli :(
  • 0

#32 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2006 - 13:06

halo halo, hlada sa tlmocnik z jazyka slovenskeho do jazyka ceskeho :)
nie ze by som to nevedel prelozit, ale nejak sa na mna v praci navalilo viac veci (pondelok) a tak hladam cloviecika, ktory ma na to cas a chut - preklad skrysotlace do cestiny. Mozem to preposlat mailom aj s Martinovymi instrukciami, vopred diky za ochotu :) (jedna sa len o par slov, ziadna velka praca)

A co takhle nechat ho ve slovenstine?
  • 0

#33 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2006 - 22:10

halo halo, hlada sa tlmocnik z jazyka slovenskeho do jazyka ceskeho :)nie ze by som to nevedel prelozit, ale nejak sa na mna v praci navalilo viac veci (pondelok) a tak hladam cloviecika, ktory ma na to cas a chut - preklad skrysotlace do cestiny. Mozem to preposlat mailom aj s Martinovymi instrukciami, vopred diky za ochotu :) (jedna sa len o par slov, ziadna velka praca)

To nechápu.
Já bych to nechal slovensky a název je dostatečně jednoznačný a navíc krásně poetický.

  • 0

#34 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2006 - 13:03

Název Skrysotlac se mi líbí, je to mnohem hezčí než nějaký Cacheprinter, nebo tak něco. Ještě bych navrhoval nazvat ho tak nějak veseleji, třeba Krysotlač, nebo prostě jen Tlač! a nebo Vytlačpoklad, to zní tak jihoamericky, jako Tenočtitlan.
  • 0

#35 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2006 - 8:39

A co takhle nechat ho ve slovenstine?

Naprosto souhlasim, neni nutne prekladat cokoliv. Kdo slovensky neumi, tak se priuci :-), a autorovi to urcite udela radost, ze program zustane v jeho rodne reci.
  • 0

#36 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2006 - 23:01

To nechápu.
Já bych to nechal slovensky a název je dostatečně jednoznačný a navíc krásně poetický.

Dnes jsem ho rozchodila a mohu říci, že je SUPER! Ani netreba tlacit, vyexportuju si to do HTML a šoupnu do telefonu ci PDA nektereho clena teamu :-)Prekládat netreba - název je parádní a ostatnímu vsichni snadno porozumí:-)DÍKY!
  • 0

#37 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2006 - 19:21

Název Skrysotlac se mi líbí, je to mnohem hezčí než nějaký Cacheprinter, nebo tak něco. Ještě bych navrhoval nazvat ho tak nějak veseleji, třeba Krysotlač, nebo prostě jen Tlač! a nebo Vytlačpoklad, to zní tak jihoamericky, jako Tenočtitlan.

napadla ma este kesotlacka (odvolavka na d. adamsa) ale to je zasa po slovensky

  • 0

#38 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2006 - 0:19

Dnes jsem ho rozchodila a mohu říci, že je SUPER! Ani netreba tlacit, vyexportuju si to do HTML a šoupnu do telefonu ci PDA nektereho clena teamu :-)Prekládat netreba - název je parádní a ostatnímu vsichni snadno porozumí:-)DÍKY!

Já právě řeším fázi 2, tj. jak otevřít vygenerovaný soubor v mobilu Nokia 6230.
HTML by měl umět, ale píše mi to neznámý soubor :-(

Kam v mobilu soubory ukládáte a jak je otvíráte?

  • 0

#39 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2006 - 13:40

Dnes jsem ho rozchodila a mohu říci, že je SUPER! Ani netreba tlacit, vyexportuju si to do HTML a šoupnu do telefonu ci PDA nektereho clena teamu :-)
.......

Ještě by mě napadla k programu 2 malá vylepšení:
  1. setřídění cache pro výstup
  2. zapamatování si adresáře pro výstup

  • 0

#40 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 červenec 2006 - 7:31

Já právě řeším fázi 2, tj. jak otevřít vygenerovaný soubor v mobilu Nokia 6230.
HTML by měl umět, ale píše mi to neznámý soubor :-(

Kam v mobilu soubory ukládáte a jak je otvíráte?
Nokie neznám, mám SE P910i, ale uložila jsem to do složky "dokumenty" a otevře se mi to standardním prohlížečem či Operou
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama