Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.6.2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
231 odpovědí na toto téma

#41 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 12:52

ok.
  • 0

#42 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 843 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 13:04

lubik napsal/a:
Dvojklik levym tlacitkem na kesi znamena "Ukazat bod" neboli to same jako stisknuti Enteru na kesi. Da se nekde nastavit, aby dvojklik znamenal "Zobrazit na webu" ?? Pripadne aby Enter znamenal "Zobrazit na webu". ??


Haluma: a bylo by možné pro "Zobrazit na webu" udělat nějakou klávesovou zkratku? (třeba F11, jestli není použitá, nebo cokoliv). Asi je nás víc, kdo přijdou domů, ze SW (u mě z PocketDrake) přesypou nálezy do Geogetu a teď se jde logovat. A nějaká klávesová zkratka pro zobrazení listingu v browseru by dost bodla.
  • 0

SW: a:Drake 5
HW: Nexus 6 (Android 6), Qstarz BT-Q818X bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat


#43 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 13:48

Ja na logovani vubec nepouzivam zobrazeni na webu, ale rovnou skacu na stranku pro logovani pomoci pluginu LogYourVisit. EDIT: (predchozi logy umyslne nectu, aby me neovlivnily)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#44 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 14:07

kazdopadne o klavesove zkratce se klidne uvazovat da.
  • 0

#45 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 15:36

...místo klávesové zkratky bych použil prostření tlačítko na myši :)
  • 0

#46 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 15:56

A nevadi ti, ze prostredni tlacitko na mysi tam uz svoji funkci ma? ;)
  • 0

#47 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 16:20

...jo, to vím, to je fakt - tak aspoň že bude ta klávesová zkratka - vždycky to půjde přiřadit na nějaké tlačítko myši :-) ...i když kolik procent lidí používá posouvání seznamu prostředním tlačítkem a ne kolečkem? :D
  • 0

#48 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 16:27

gord napsal/a:
Ja na logovani vubec nepouzivam zobrazeni na webu, ale rovnou skacu na stranku pro logovani pomoci pluginu LogYourVisit.

Pouzivam uplne stejny postup, ale v posledni dobe se mi stalo, ze jsem ono makro hledal pod pravym tlacitkem mysi :) Neslo by tam pridat? Kdyz uz jsou tam ted funkce na GClive :)
Je to jen napad, reseni s externim pluginem je funkcni..
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#49 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 16:53

Je to paráda. Akorát tam přetrvává ta chyba z předchozí verze s ukazatelem průběhu. Při stahování logů přes GC.Live je tam procentuální ukazatel průběhu, v němž se ta nově naskakující procenta přepisují přes předchozí, aniž by se ta předchozí smazala, takže jak se blížíme ke 100 %, objevuje se tam něco silně připomínající čínskou kaligrafii. Ne že by to něčemu vadilo, je to spíš estetická záležitost.
  • 0
Vložený obrázek

#50 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2011 - 18:29

To nejsou procenta, ale absolutni pocet importovanych logu. Holt, ty logy se importuji tak rychle, ze se to nestiha spravne prekreslit. Zkusim s tim neco provest, aniz by to bylo na ukor vykonu.
  • 0

#51 mpistora

mpistora

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2011 - 22:16

Arne1 napsal/a: Mně by v tom případě stačilo, kdyby mi zobrazil ten na kterém jsem tu akci vyvolal.

HaLuMa napsal/a: ok.

A je už umožněno skriptům zachytit aktuální bod či waypoint? (ten jeden s focusem, resp. nejmodřejší z modrých?)
  • 0

#52 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 0:34

Dneska jsem si chtěl vyexportovat všechny své logy na nalezených keších a tak jsem chtěl použít exportní makro "FN" co je v dodávce GG. Ale do výsledného souboru se exportují jen časy! Nešlo by do exportu přidat (pokud existuje) i celý text logu?
  • 0

#53 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 9:13

sobikovi napsal/a:
Dneska jsem si chtěl vyexportovat všechny své logy na nalezených keších a tak jsem chtěl použít exportní makro "FN" co je v dodávce GG. Ale do výsledného souboru se exportují jen časy! Nešlo by do exportu přidat (pokud existuje) i celý text logu?

Šlo, napiš si na to script ;) FN exportuje přesně to co má (tag ve kterém je text fieldnote), ty chceš něco jiného, tak nezbyde než si to upravit.
  • 0

#54 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 9:48

Narazila jsem ted na takovy...nemilou vec: Potrebuju dotahnout 5000 kesi, ktery nasel jeden kacer - BM (chce zacit s GG). Povedlo se mi stahnout pomoci GJ SEZNAM jeho nalezu (nemam zapotrebi aby me nebo jeho GS bloknul) Zbytek bych chtela dotahnout pres API - legalni cesticka se mi libi vic, hlavne nevim ze by mi tudy neco hrozilo :D Jenze ouha - jak reknu GG, aby pres API stahnul kese, ktery nemam v DB? Ze by se mi chtelo vytvaret tolik "pseudokesi" a pak dotahovat, to se vazne rict neda (ve svy DB mam z tech 5000 jen necely 3 tisice...) Ma nekdo nejakou babskou radu jak to udelat, aby se vlk nazral a koza zustala cela?
  • 0

#55 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 10:32

A co tak mu vyexportovat svou databázi ovšem bez privátních údajů, postupně tomu dotáhnout logy (príma nová funkce tahej tokud nenajdeš můj) a zbytek už dotáhnout GeoJarrym nebo přes svoje PQ z dané oblasti ?
  • 0

#56 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 10:35

petulinka1 napsal/a:
Jenze ouha - jak reknu GG, aby pres API stahnul kese, ktery nemam v DB?


S touto funkci se pocita, ale az do nejake z pristich verzi. Ted by se to dalo realizovat leda tak skriptem.
  • 0

#57 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 10:36

petulinka1 napsal/a:
Narazila jsem ted na takovy...nemilou vec: Potrebuju dotahnout 5000 kesi, ktery nasel jeden kacer - BM (chce zacit s GG). Povedlo se mi stahnout pomoci GJ SEZNAM jeho nalezu (nemam zapotrebi aby me nebo jeho GS bloknul) Zbytek bych chtela dotahnout pres API - legalni cesticka se mi libi vic, hlavne nevim ze by mi tudy neco hrozilo :D Jenze ouha - jak reknu GG, aby pres API stahnul kese, ktery nemam v DB? Ze by se mi chtelo vytvaret tolik "pseudokesi" a pak dotahovat, to se vazne rict neda (ve svy DB mam z tech 5000 jen necely 3 tisice...)
Ma nekdo nejakou babskou radu jak to udelat, aby se vlk nazral a koza zustala cela?

také by mě to zajímalo, zkoušel jsem něco podobného, rychle aktualizovat DB o nové keše:
1. v geogetu univerzální dotaz pomocí GeoJarry - stáhnout nové keše, napoř. pro zemi a uložit do seznamu - to se povede
2. tento seznam otevřít - bohužel umím načíst jen keše, které již mám v DB, kódy nových keší nevím jak zobrazit
3. dál jsem si myslel, že pro tyto nové záznamy zavolám aktualizaci listingu (logy) přes API - hodně rychlá hromadná aktualizace.
takže končím na tom, jak zobrazit neexistující kódy (či jak je automatizovamě založit)
  • 0

#58 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 10:48

No, napsat skriptik, co pres API stahne a naimportuje kese, ktere mas v GGT seznamu, by melo byt pomerne jednoduche. Kdyz budete hodni, tak se mohu pokusit neco rychle spichnout. ;)
  • 0

#59 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 10:52

Jak píše HaLuMa, jinak než skriptem to v současné době nepůjde.
Já jsem si napsal skript na vložení nové keše do db a načtení listingu a všech logů. Kód přikládám níže.

Petulinko, pokud si do proměnné "IDs" dáš kódy požadovaných keší oddělených čárkou (např. načtením ze souboru), pak by ti mělo udělat, co potřebuješ.

Jenom pozor, v příkladu jsem zvolil načtení všech logů, to asi v případě 5000 keší nebude únosné. Chtělo by to asi změnit na něco inteligentnějšího.

procedure PluginStart;
var
	newGC: TGeo;
	ID, IDs, GGT: string;
begin
	IDs := InputBox('Vložení nové keše', 'Kód keše (více kódů oddělte čárkou):', '');
	if IDs = '' then Exit;
	
	GGT := '';
	ID := Fetch(IDs, ',');
	while ID <> '' do begin
		if (ID <> '') and (IsValidGC(ID)) then begin
			newGC := TGeo.Create();
			newGC.ID := ID;
			newGC.Save();
			GcLiveUpdateListing(newGC.ID, False);
			GcLiveGetLogs(newGC.ID, 0, False, False);
			GGT := GGT + newGC.ID + CRLF;
		end;
		
		ID := Fetch(IDs, ',');
	end;
	StringToFile(GGT, GEOGET_DATADIR + '\newcache.ggt');
	GeoListFileAdd(GEOGET_DATADIR + '\newcache.ggt');
end;

  • 0

#60 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 10:54

GcLiveUpdateListing lze volat i pro vice kodu najednou. Vyhoda je rychlost, protoze na jeden APi dotaz se dokaze stahnout 50 kesi. ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama