Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.6.2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
231 odpovědí na toto téma

#121 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1748 příspěvků(y)

Publikováno 25 November 2011 - 16:09

nemyslim, si ze by to za tu praci a kompletni prekopani stalo.. spis bych resil kopirovani priloh (nevim jak to delas ted), tak, ze bych si SQL dotazem vytah seznam ID nenalezenych a nezalozenych kesi a podle nej si to pak kopcil do telefonu.
  • 0

#122 bluetracer

bluetracer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 26 November 2011 - 21:47

Jak se tak hlouběji nořím do tajů gc.live, měl bych nějaké otázky/poznámky/náměty. 1. O čem dnes vypovídá to datum ve sloupci Aktualizace? Co když jsem si k nějaké keši před měsícem dotáhl poslední logy, před dvěma měsíci zaktualizoval stav, před třemi měsíci zaktualizoval základní info o keši a před čtyřmi měsíci zaktualizoval plný listing. Kdy jsem tedy zaktualizoval keš? Nebylo by už vhodné vzhledem k různým možným "dílčím" aktualizacím přes gc.live nahradit sloupeček Aktualizováno více různými sloupečky (Stav aktualizován, Základní info aktualizováno, Listing aktualizován, Datum posledního logu)? Kdyby podle toho šlo filtrovat, šlo by pak i efektivně aktualizovat jenom to, co už je načase aktualizovat. 2. V dialogu Stáhnout logy u kešky (přes gc.live) by velmi bodlo přidat ještě zatržítko "zastavit při dosažení nejmladšího logu k této keši z databáze".
  • 0
Vložený obrázek

#123 mpistora

mpistora

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 27 November 2011 - 15:24

Drobný námět: Na toolbaru pluginů se skript prezentuje ikonou a hintem. Oproti tomu ve správci pluginů názvem a souborovou cestou. Je tak trochu obtížné rozpoznat co k čemu patří. Navrhuji tipy k ikonám zobrazovat dvouřádkové a na první řádek přidat název. Také by bylo pěkné zobrazovat na poslední záložce správce pluginů ikonu skriptu.
  • 0

#124 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1748 příspěvků(y)

Publikováno 27 November 2011 - 15:54

zadal jsem to do Tracu geogetu, neprijde mi to uplne pitomy :)
  • 0

#125 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 27 November 2011 - 16:12

Pátrač napsal/a:
Nešlo by nějak dodlat aby geoget po nalezení keše a označení nalezení v GG přesunul i soubory do nějaké složky nalezených keší? Tzn že složka attach by měla dvě podsložky nalezené a nenalezené? T9mby se to smrsklo na 1/5 a nebyl by problém s natažením. Díkec


Nedelal bych to. Vis proc? protoze pro tebe by tim kriteriem bylo uloveni, pro jine treba vylusteni, pro dalsi kdo vi co jeste. je t moc individualni, a realizace by zpusobila, ze data by prestala byt na jednom danem miste.

Jako lepsi reseni mi prijde, kdyz si udelas udelatko, ktere si z toho attach adresare vykopiruje ven jen nektere adresare, treba podle toho, jestli je mas ci nemas ulovene. Ne?
  • 0

#126 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 27 November 2011 - 16:22

bluetracer napsal/a:
1. O čem dnes vypovídá to datum ve sloupci Aktualizace? Co když jsem si k nějaké keši před měsícem dotáhl poslední logy, před dvěma měsíci zaktualizoval stav, před třemi měsíci zaktualizoval základní info o keši a před čtyřmi měsíci zaktualizoval plný listing. Kdy jsem tedy zaktualizoval keš?
Nebylo by už vhodné vzhledem k různým možným "dílčím" aktualizacím přes gc.live nahradit sloupeček Aktualizováno více různými sloupečky (Stav aktualizován, Základní info aktualizováno, Listing aktualizován, Datum posledního logu)?
Kdyby podle toho šlo filtrovat, šlo by pak i efektivně aktualizovat jenom to, co už je načase aktualizovat.


No, ono to vzdycky znamenalo 'neco se aktualizovalo'.

Kdyz se importovalo z HTML, tak existovalo nekolik ruznych importu, kde kazdy obsahoval neco, a jen jeden z nich vsechno. Takze se to tak poruznu skladalo dohromady.

I v pripade GPX plati, ze GPX vubec nemusi byt kompletni, a muze mit nektere udaje vynechane. A tak se da take skladat a delat jen castecne aktualizace.

A totez plati ten u gc.live. Muze byt kompeltni, nebo castecny.

Problem s aktualizaci je ten, ze by bylo nejlepsi, kdyby kazda polozka samostatne vedela, kdy byla aktualizovano. To by ale nebylo zrovna efektivni. A tak je tam zatim porad jen ta jedina, ktera rika, ze se tam neco zmenilo.

Ale na nejakych drobnych zmenach se pracuje. Beru tvoji pripominku v patrnost, ale nic neslibuji.

Jo, s tim tahanim logu - prijde mi to dobre, poznamenal jsem si.
  • 0

#127 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 29 November 2011 - 9:27

HaLuMa napsal/a:
Spichnul jsem ten skriptik (ono je to asi deset radek), ktery se zepta na GGT soubor se seznamem GC kodu, a vsechny kese s temi kody stahne pres API a naimportuje do databaze.


Chci se zeptat, ted jsem tim chtel aktualizovat nejakych 290 kesi. Asi 5x mi vyskocila tabulka, ze to kes nelze stahnout, protoze bud jiz neexistuje nebo je PMO. Bohuzel ve Vysledku importu neni zadne varovani videt a tim padem ani nezjistim, kterych se to presne tykalo. Jde to nejak fixnout?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#128 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 29 November 2011 - 9:36

Podivam se na to.
  • 0

#129 lentom

lentom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 29 November 2011 - 10:33

S474N napsal/a:

Chci se zeptat, ted jsem tim chtel aktualizovat nejakych 290 kesi. Asi 5x mi vyskocila tabulka, ze to kes nelze stahnout, protoze bud jiz neexistuje nebo je PMO. Bohuzel ve Vysledku importu neni zadne varovani videt a tim padem ani nezjistim, kterych se to presne tykalo. Jde to nejak fixnout?


Ted se mi to taky zrovna taky stalo, udelal to odpublikovany event (GC2MTHX) v Nemecku...
  • 0

#130 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 29 November 2011 - 11:19

lentom: tak to gratuluju, ze vis, co ti to udelalo. Ja tu mam seznam 292 kodu a nevim kterej z nich.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#131 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 29 November 2011 - 12:17

Ono to neni tak trivis, protoze ani GS nerika, jakeho kodu se to tyka. On dostane nejakou hromadku kodu, a nejakou jinou hromadku mi vrati. Pokud se rozhodl neco nevratit, tak vyhodi warning (nikoliv chybu). Takze to znamena, ze se musi porovnavat seznam pozadovanych a vracenych kesi, a podobne otravovani kolem.
  • 0

#132 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 29 November 2011 - 12:48

HaLuMa: drzim palce, at se to povede.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#133 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1369 příspěvků(y)

Publikováno 29 November 2011 - 13:43

lentom: tak to gratuluju, ze vis, co ti to udelalo. Ja tu mam seznam 292 kodu a nevim kterej z nich.

Kdyz se podivas na datum update, tak zjistis ktera to je. Taky uz jsem mel jednu odpublikovanou kes a stacilo ji smazat z GG.
  • 0
MaFa

#134 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 29 November 2011 - 17:15

MaFa: to jsem zkusil, ale vsechny maji datum aktualizace 29.11.2011, takze to nechapu :-(
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#135 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4035 příspěvků(y)

Publikováno 29 November 2011 - 17:20

mam to chapat tak ze odpublikovana=archiv? fakt je, ze se mi to taky nekolikrat stalo, ale pricitala jsem to spis lidsky chybe v zapisu GCkodu nez problemu se stazenim...
  • 0

#136 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 29 November 2011 - 17:26

Ne, odpublikovano neni archiv. Na archivni kesku se dostanes a muzes ji klidne aktualizovat. Odpublikovano znamena, ze reviewer stahnul publikaci zpet, a keska zase neni nijak viditelna. Dalsi vec je, kdyz se BM stazi stahnout PMO kesku. To se mu take nepovede.
  • 0

#137 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4035 příspěvků(y)

Publikováno 29 November 2011 - 17:29

Jo taak :) Diky za osvetleni :)
  • 0

#138 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1369 příspěvků(y)

Publikováno 29 November 2011 - 19:35

MaFa: to jsem zkusil, ale vsechny maji datum aktualizace 29.11.2011, takze to nechapu :-(

Tak se zkus taky podivat na ten datum publikace, pripadne pouzij puleni intervalu.
  • 0
MaFa

#139 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1838 příspěvků(y)

Publikováno 29 November 2011 - 20:27

u mě to dělala tahle: GC36CB4 - Automaticke mlyny
  • 0

#140 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1748 příspěvků(y)

Publikováno 30 November 2011 - 16:33

tak zrovna ty mlyny, pokud to sou ty v san piegu (pardubicich) sou obecne trochu blba kes, ne :P
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama