Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

PM clenstvi


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#21 wefsafca

wefsafca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2012 - 22:25

cim vyhrozuji, smrti? :-) k cemu je vlastne PM nezbytny?
  • 0

#22 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2012 - 8:50

geoFukar napsal/a:
Jediná adresa co jsem našel je contact@geocaching.com. Což mi nepřipadá jako finanční oddělení.

Ze by naprosto ojedinělá chyba v matrixu ?:@
Klidně to napiš na ten mail cos našel, tušim, že je to ten správný a i kdyby ne, soudruzi v USA si poradí....Nebo mužeš přes http://support.groun....php?pg=request
  • 0
Oregon 650, iPhone5 + Geoget

#23 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2012 - 9:42

wefsafca napsal/a:
...
k cemu je vlastne PM nezbytny?

http://wiki.geocachi.../Premium_Member
  • 0

#24 packy_gis

packy_gis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2012 - 11:50

Ahoj, s myšlenkou udělat si premium jsem si zatím jen koketoval - ale jedu na služebku do Německa a velmi blízko se nachází dost husté hnízdo premium krabiček. Rozhodl jsem se vyzkoušet to premium zdarma na měsíc - mám k dispozici novou 62s, starší nüvi a nový gpsrunner 410. Znamená to, že na každou z těch registrovaných GPSek můžu dostat měsíc zdarma?? To by elegantně pokrylo prázdniny :) Moc díky za radu Packy
  • 0
Vložený obrázek

#25 PepeK-CZ

PepeK-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2012 - 12:11

packy_gis napsal/a:
Ahoj,
s myšlenkou udělat si premium jsem si zatím jen koketoval - ale jedu na služebku do Německa a velmi blízko se nachází dost husté hnízdo premium krabiček. Rozhodl jsem se vyzkoušet to premium zdarma na měsíc - mám k dispozici novou 62s, starší nüvi a nový gpsrunner 410. Znamená to, že na každou z těch registrovaných GPSek můžu dostat měsíc zdarma?? To by elegantně pokrylo prázdniny :)
Moc díky za radu
Packy


Nevím, jak to je, pokud je už máš všechny zaregistrované, nebo ne, ale měsíc ke každé navigaci bys měl dostat. Já asi před dvěma roky registroval "trávníčka", koupenýho kdysi s kolem, PM na měsíc jsem dostal. Teď na jaře jsem zaregistroval oregáno (koupený někdy loni) a PM opět na měsíc.
  • 0

#26 packy_gis

packy_gis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2012 - 12:16

Tak super - vyzkousime. Koukam, ze mam kousek od baraku premium sérii "Krusnohorskeho netopyra" - to je peknych 50 bodu ;-D Packy
  • 0
Vložený obrázek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama