Přejít na obsah


Fotka

Groundspeak / Android


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#21 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2011 - 21:51

Používám jí víc, než c:geo a LocusPRO. Hlavně proto, že je jednoduchá a rychlá. Když beru nějakou neplánovanou krabku u cesty, tak rovnou i loguju. Řekl bych, že se Groundspeaku povedla lépe, než jiné (zatím nedodělané) projekty.
  • 0

#22 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2011 - 23:09

ArgiCZ napsal/a:

mojaamuj napsal/a:
Asi jenom můj vnitřní pocit, ale tato aplikace mi k srdci přirostla nejvíce...vyzkoušel jsem asi všechny. Možná jenom subjektivní dojem, ale rychlost komunikace s gc mi přijde jako nejlepší ze všech a to je pro mne to hlavní.

Prosim te, nevis, jestli umi spolupracovat s offline mapami?


V kombinaci s Locusem UMI --- staci mit nainstalovan LoCUS a offline mapy a pak v Ofiko aplikace dat NAviigate tu Geocache a vybrat RADAR --- tato funkce nabizi externi aplikace (RADAR ale i LOCUS) -- pak se vam kes zobrazi v LOCUSU jako Uzivatelsky bod a mezi aplikacemi lze pak pohodlne prepinat. Na druhou stranu, kdyz uz ma clovek Locus tak si stahne addon a na Offiko aplikaci ani nevzdechne - na Multi kese to stale moc neni a zadavat vlastni souradnice treba u mystery taky nelze.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#23 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2011 - 11:14

Dobesch napsal/a:
a zadavat vlastni souradnice treba u mystery taky nelze.

jde to..
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama