Přejít na obsah


Fotka

Obsahy kešek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#21 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2011 - 20:14

Za téměř 6 let kešování i mně už přestalo bavit neustále dotovat sobce a zloděje. Pár věcí na výměnu s sebou sice vozím, ale málokdy mám chuť do kešky něco dávat. Pokud se nám ale keš líbí, něco do ní vložím i bez výměny, protože krabička na hezkém místě si nezaslouží být chudá jako ta pověstná kostelní myš. Pro ilustraci: naše Kopa obsahuje kopu propisovaček. Ale 60 je jich pouze na jaře, na konci prázdnin při kontrole jich obvykle 1/3 chybí a v listopadu, kdy ji měníme za zimní verzi, neboť propisovačky v zimě psát odmítají, je jich sotva polovina. Loni jsem domů přinesla 29 kusů, z toho 4 nefukční, rozbité, letos jich bylo 36, z toho 3 na vyhození. Všechny pěkné či nové fuč, staré a odřené zůstávají. Při tomto tempu úniku bude moje sbírka stačit ještě 2 roky a potom ...? Krabička je na krásném místě a obávám se, že pokud nebude čistě tématická, budu číst pouze zklamané logy.
  • 0
1.

#22 Kotja

Kotja

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 7:50

Po delší době píši příspěvek k tomuto tématu.

Někam by se hodil vyvěsit podobný obrázek

kG7uecu.jpg?1?2596

Jinak Blind bag ponies mi příjdou vhodné na výněbu.


  • 0

#23 Oddnyx

Oddnyx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 10:24

Já hledám kešky rok a kousek a musím potvrdit co je výše napsáno. Čím dál od Prahy, tím lépe. Ano, najdou se vyjímky, ale je jich opravdu málo. Občas lovím se synkem a ten již na výměnu též rezignoval. Sama neměním nic, vkládám občas tématické věci, např.do keše u letiště malý kovový přívěšek letadélka.

Přimlouvám se za bookmark s keškama pro děti ;-)

A na trade můžu doporučit mysterku na Křivoklátě v pokladně, tam synek zažíval muka - vzít gormita nebo pokemona nebo autíčko ;-) (vkládal autíčko Hot Wheels pro šťouraly ;-))


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama