Přejít na obsah


Fotka

aplikace pro N8


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
14 odpovědí na toto téma

#1 tanulka6

tanulka6

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2011 - 15:13

poradítemi prosím jakou aplikaci si mam stahnout do mobilu nokia N8.mam tam cacheme ale neni to česky a nevim jak otevrit kešku-(napovědy-reference). potřebiji aplikaci v češtině .poradte mi prosím.
  • 0

#2 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2011 - 15:57

tanulka6 napsal/a:
poradítemi prosím jakou aplikaci si mam stahnout do mobilu nokia N8.mam tam cacheme ale neni to česky a nevim jak otevrit kešku-(napovědy-reference). potřebiji aplikaci v češtině .poradte mi prosím.


v cacheme je otevreni kesky naprosto jednoduche, kliknes na kesku na mape , vyjede okno s nazvem kesky a narocnosti/terenem a vpravo nahore na displeji se zaroven objevi sipka, na kterou tuknes a vyjede ti nabidka , kde si vyberes, zda chces listing, navigovat, hint, logy.
  • 0

#3 tanulka6

tanulka6

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2011 - 18:09

Pro malin: no kliknu na kešku pak na sipku v pravo nahoře a vyjedemi jen název kešky a kolonka ,,navigation,, a když na to kliknu tak mam kompas....nic vic. manžel ma samsunga-android a tam ma vše v čestine a jednoduché a vyjedemu tam i neco jako chat. -příspěvky o nalezení kešky od ruzných kačerů, ja to tam nemam. nebo aspon nevim kde to hledat
  • 0

#4 Jurasa 100

Jurasa 100

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2011 - 19:32

Možná příčina bude v tom, že Symbian (Nokia) víc neumí. Již jsem se setkal několikrát s tím, že stejná aplikace zobrazuje pro Android mnohem více než pro Symbian. Např. Smart Mapy. Na Androidu je od fotek počínaje, přes možnost změny GPS souřadnic a detailních info o keši a bohužel Symbian podá jen holou informaci.
  • 0
Kdo chce psa bíti, ten si hůl vždycky najde!

#5 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2011 - 20:58

Pokud chceš vědět o CacheMe trošku více, zkus vlákno: Symbian Aplikace CacheMe . Když se naučíš 5 slovíček anglicky (možná 6, mimochodem jsou skoro stejny jako v češtině) tak nebudeš mít problém. Pro Symbian se asi neoplatí dělat to v češtině kvůli 6 slovíčkům. * :D :D :D * PS: tak si menu jednotlivých obrazovek od něj opiš a nemusíš se to učit. Určitě jsou stejný*
  • 0

Vloženo do PM         Statistiky - PM

S III mini (N5800XM)


#6 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2011 - 12:48

Jurasa 100 napsal/a:
Možná příčina bude v tom, že Symbian (Nokia) víc neumí. Již jsem se setkal několikrát s tím, že stejná aplikace zobrazuje pro Android mnohem více než pro Symbian. Např. Smart Mapy. Na Androidu je od fotek počínaje, přes možnost změny GPS souřadnic a detailních info o keši a bohužel Symbian podá jen holou informaci.


dalsi takovej co o problemu vi absolutni prd ak zacne rozvijet nepotrebnej flame. Hole jsou jen Tve informace.
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#7 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2011 - 12:51

tanulka6 napsal/a:
Pro malin: no kliknu na kešku pak na sipku v pravo nahoře a vyjedemi jen název kešky a kolonka ,,navigation,, a když na to kliknu tak mam kompas....nic vic. manžel ma samsunga-android a tam ma vše v čestine a jednoduché a vyjedemu tam i neco jako chat. -příspěvky o nalezení kešky od ruzných kačerů, ja to tam nemam. nebo aspon nevim kde to hledat


jednoduse nejsi prihlasen,dej option- settings, account a prihlas se jmenem a heslem z gc. com.
Cache me je naprosto idealni aplikace na (temer, treba neumi field notes prozatim) gc.
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#8 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 10 prosinec 2011 - 12:53

jinak je na ovladani totozna s c:geo, ktere ma predpokladam muz, a sorry za muzsky rod, nevsim sem si ze jsi zena:-))
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#9 tanulka6

tanulka6

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2011 - 11:17

Prosím ještě o jednu radu: vysvětlete mi ty vaše zkratky: C geo, HG, a jiné. a pak jestli to správně chápu tak symbian- cacheme neumí otevrít nápovědu? myslim tim debatu a popis nebo radu od jiných kačerů? jsem tak trochu nováček a s rodinkou nas geocaching dost chytil, líbí se nám to. pro malin: jak najedu na keš-sipka v pravo tak tam mam jen navigation...........listing logy a hint se mi tam nezobrazuje. a přihlášení mam tak v porádku.
  • 0

#10 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2011 - 12:11

tanulka6 napsal/a:
Prosím ještě o jednu radu: vysvětlete mi ty vaše zkratky: C geo, HG, a jiné. a pak jestli to správně chápu tak symbian- cacheme neumí otevrít nápovědu? myslim tim debatu a popis nebo radu od jiných kačerů?
jsem tak trochu nováček a s rodinkou nas geocaching dost chytil, líbí se nám to.
pro malin: jak najedu na keš-sipka v pravo tak tam mam jen navigation...........listing logy a hint se mi tam nezobrazuje. a přihlášení mam tak v porádku.


c geo - aplikace na telefony s androidem
HG - handy geocaching - javova aplikace - na nokii n8 ti bude chodit bez problemu, online stahovani kesi´, navigace, hint atd. odkaz na stazeni najdes tady na strankach v geowiki
ad cache me - sipka, navigation - a nemas nejakou starsi verzi? autor drive zverejnoval vzdy verze zdarma s platnosti cca mesic, ja si pak stahnul asi za 50 kc ofiko verzi na ovistore a vse funguje absolutne bez problemu jak jsem popsal vyse, tak zkus pripadne nejdriv preinstalovat. jinak cache me napovedu samozrejme otevrit umi - myslis -li tedy napovedu ke kesce (hint)
  • 0

#11 daliborf

daliborf

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2011 - 18:20

Od zacatku me kacerske kariery pouzivam HG http://code.google.c...andygeocaching/ a muzu ho vrele doporucit: v jednoduchosti je sila. Ted chvili testuji samsung s androidem a na nem c:geo : http://cgeo.carnero.cc/ a aplikaci od groundspeaku: http://www.geocachin...al/default.aspx ale na HG budu jeste dlouho vzpominat. Jednoducha obsluha, vsechny potrebne funkce. Jedine co chybi je mapa.
  • 0

#12 tanulka6

tanulka6

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2011 - 20:31

taky sem si stahla cacheme z ovi za 50 ale napovedu ke kešce(jako od ostatnich kaceru) nejak nevi ale nikde neni. Jak poznam že mam ofine verzi?
  • 0

#13 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2011 - 20:33

Některé keš nápovědu nemají B) (tedy Hint) :D
  • 0

Vloženo do PM         Statistiky - PM

S III mini (N5800XM)


#14 tanulka6

tanulka6

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2011 - 20:49

no ale manželovi se ukažou na androidu hinty.mě na symbu ne....kujna to me stve.skusim jeste nainstalovat to HG.a uvidim co a jak.děkuji za odpovedi na otázky.
  • 0

#15 MUSOVI

MUSOVI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2012 - 17:32

tanulka6 napsal/a:
taky sem si stahla cacheme z ovi za 50 ale napovedu ke kešce(jako od ostatnich kaceru) nejak nevi ale nikde neni. Jak poznam že mam ofine verzi?


Je zapotřebí se nejprve s telefonem zaregistrovat na gc.com, je to někde v nastavení, pak bude nápověda a ostaní věci fungovat
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama