Přejít na obsah


Fotka

Geocoin - UFO ARTEFACT


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#21 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2011 - 11:08

geo.scorpions napsal/a:
Antique Cooper už je bohužel vyprodaný. To je nejspíš důvod, proč tě to nepustilo dál, protože než jsi dokončil svoji objednávku, koupil poslední kus někdo jiný.
Pokud by náhodou problém přetvával, doporučuji použít prohlížeč Firefox Mozzilu.

Internet Explorer má v sobě v poslední době hodně chyb.


Obávám se, že příčina je někde jinde, protože se to stejně chovalo po přidání jakéhokoli geocoinu. Ano používám IE, ale na jiných geoshopech podobný problém nemám.
Takže si bohužel nic neobjednám. :(
  • 0

#22 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2011 - 11:31

Bo.T.L. - taky používám IE a objednávka mi odešla v pohodě.
  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#23 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2011 - 11:47

Bo.T.L. - pokud problém přetrvává, můžeš mi napsat SZ, co bys chtěl, já Tě to přivezu na skořápky, nebo pošlu poštou. No problemo ... Každopádně jsem se s problémem obrátil na adminy shop-systému, aby koukali problém co nejdříve odstranit. O stavu Tě budu informovat.
  • 0

#24 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2011 - 9:01

Bo.T.L. - Dostal jsem odpověď, že chyba není na našem přijímači. Prý máš ve svém prohlížeči zakázané tzv. cookies.

Kopie odpovědi: Dobrý den, košík jsme odzkoušeli v IE i firefoxu a bez problémů. Zkrátka, pokud fungují cookies, funguje i přidávání do košíku. Pokud jsou Cookies zakázané, pak košík nebude fungovat nikde.

Pokud cookies povolíš, vše by mělo fungovat tak jak má.

Radek
  • 0

#25 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2011 - 10:21

geo.scorpions napsal/a:
Bo.T.L. - Dostal jsem odpověď, že chyba není na našem přijímači. Prý máš ve svém prohlížeči zakázané tzv. cookies.

Kopie odpovědi: Dobrý den, košík jsme odzkoušeli v IE i firefoxu a bez problémů. Zkrátka, pokud fungují cookies, funguje i přidávání do košíku. Pokud jsou Cookies zakázané, pak košík nebude fungovat nikde.

Pokud cookies povolíš, vše by mělo fungovat tak jak má.

Radek


Cookies mám povolané jinak by mi nefungovalo internetové bankovnictví. Teď je to ale stejně jedno vzhledem k tomu, že jsem chtěl geocoin, který už je vyprodán.
  • 0

#26 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2011 - 12:33

Kopie odpovědi:

Dobrý den,
řešil jsem to kdysi s jedním klientem, s IE je problém a to ten, že si dělá co chce. To, že má Váš zákazník cookies v bankovnictví, které má digitálně podepsané SSL certifikáty, neznamená, že má cookies zapnuté u běžných webů. Vždy, když jsme něco takového řešili, byl problém v nastavení IE. Doporučuji Vašemu zákazníkovi přejít na jiný prohlížeč, nejlépe G.Chrome, nebo Firefox.

Bo.T.L. - obávám se, že víc proto už asi udělat nemůžu. Každopádně díky za SZ.

  • 0

#27 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2011 - 18:31

Tak dneska jsem si vyzvedl na poště Black Nickel (XLE) - je to fakt paráda:-) Kam se hrabou fotky...:) Gratulace k dobré práci.
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#28 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2012 - 9:04

Nechystá se doražba? Tak dlouho jsem po něm pošilhávala, až zmizel z nabídky :-D
  • 0

#29 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2012 - 11:27

Zerthe napsal/a:
Nechystá se doražba? Tak dlouho jsem po něm pošilhávala, až zmizel z nabídky :-D


Omlouvám se, ale zatím ne. Pokud budeme někdy realizovat doražbu, určitě se to nebude týkat limitek.
  • 0

#30 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2012 - 14:56

aha, to byla limitka - i tak díky za reakci!
  • 0

#31 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2012 - 16:37

Limitky nebyly Antique silver a Antique bronze. Při doražbě by se mohly použít pouze tyto kovy, maximálně ještě některé další, které jsme ještě nedělali.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama