Přejít na obsah


Fotka

Exclusivní trackovací kód


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
40 odpovědí na toto téma

#21 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2011 - 9:14

noe1 napsal/a:

S474N napsal/a:
A to DPH proc, kdyz to nebude nic fyzickeho a nebude se tudiz ani nic posilat?


S fyzičnem ani posíláním DPH vůbec nesouvisí. Klíčové je, jsou-li plátci DPH.


Vzhledem k tomu, že většina geo e-shopů prodává hlavně nepodnikatelskému sektoru, tak by asi být nemuseli. Ale spousta e-shopů je přidružené výroba k něčemu dalšímu a tak se to sveze s tím, bohužel :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#22 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2011 - 9:59

geo.scorpions napsal/a:
My objednáváme vždy trackovací čísla pro nějaký konkrétní geocoin. To znamená že je k číslu automaticky přiřazená ikona. Další trackovací čísla budu objednávat koncem prosince, tak jich zkusím vzít pár navíc bez ikony. Čísla budou mít prefix GL.
K výše uvedeným cenám je potřeba ještě připočítat DPH.

Radek


To by bylo fajn a GL je také přijatelné i když CZ by bylo přímo vynikající. Díky Plačko
placko@email.cz
  • 0

#23 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2011 - 20:06

noe1 napsal/a:
S fyzičnem ani posíláním DPH vůbec nesouvisí. Klíčové je, jsou-li plátci DPH.


Tak ono i kdyby nebyli, tak se obe strany stat musi. Na druhou stranu zalezi, jestli nakupuje jako podnikatel nebo jako koncovy zakaznik.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#24 M@x

M@x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2011 - 14:57

to geo.scorpions: skromnej dotaz (Vánoce se blíží....): Už ses nějak rozhodl nebo nějaký horizont uzávěrky?
  • 0
M@x

"keep smiling!"

#25 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2011 - 18:09

Ještě ne ... rozhodneme se na silvestra. Kód pošleme vítězi na Nový rok. Takže klidně ještě posílejte náměty na Vaše TB. R.
  • 0

#26 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2011 - 15:12

up
  • 0

#27 kelisovka

kelisovka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 281 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2011 - 22:13

Náš nápad je udělat TB z koňské podkovy, na kterou by kovář vyrazil to trackovací číslo... Podkovu jsme zvolili proto, že podkova přináší štěstí - každý kdo by si na ní sáhl by tím pádem měl štěstí ;)... Náš druhý nápad (nevím kolik nápadů smí každý kačer vygenerovat :)) je velká pojízdná CWG směnárna (dřevěná truhla od vína (50cm x 15cm x 15cm - míry od oka), která by byla plná různých CWG (asi 200 různých ks), a každý kačer by si mohl směnit CWG, ale tak, aby tam dal maximálně 3 CWG stejného druhu... P.S. Přikládám mustr našeho nápadu na podkovu, samozřejmě by v reálu byla bez toho textu pod TN a vypadala by trochu jinak (podkova vyrobená na zakázku...
  • 0
Jo, a jsem chlap, ne žena, zdání klame.

#28 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 26 prosinec 2011 - 22:51

kelisovka napsal/a:
Náš nápad je udělat TB z koňské podkovy, na kterou by kovář vyrazil to trackovací číslo... Podkovu jsme zvolili proto, že podkova přináší štěstí - každý kdo by si na ní sáhl by tím pádem měl štěstí ;)...



Za tenhle nápad palec nahoru. Ovšem i v pádě úspěchu vyvstávají dvě technické připomínky, navzájem protichůdné:
1) Podkova by měla být znatelně "jetá", nic nového, neřkuli lákavě nablýskaného, aby si ji lidi nechtěli pro štěstí ponechat jaksi nafurt.
2) Skutečnou podkovu ovšem zase tak moc keší nepojme (myslím,, že ani moje Horse Head ne ;)), což hrozí komplikovat základní funkci putovního předmětu. A případná účelově zhotovená zmenšenina by zase asi vypadala až moc dobře na bod 1.
  • 0

#29 rosnicka70

rosnicka70

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 8:59

Navrhuji nalepit trekovací kód na Pendolino. V té rychlosti to bude zážitek discoverovat. :):):):):):) Navíc bych kód použila jako nezbytnou indicii na vyluštění nějaké mysterky. Bude sranda až kačeři budou někde čekat na projíždějící rychlovlak. :):):):):):) Navíc by to byl unikát !!! Kdo z vás má trekovatelnou lokomotivu ?
  • 0

#30 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 12:40

tomuhle se říká unikátní řešení B)

Vložený obrázek

B)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#31 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 13:31

Orxion: unikatni to bude hlavne za 10-15 let. Teda pokud to neni henou.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#32 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 474 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2011 - 14:02

Toniczech napsal/a:

kelisovka napsal/a:
Náš nápad je udělat TB z koňské podkovy, na kterou by kovář vyrazil to trackovací číslo... Podkovu jsme zvolili proto, že podkova přináší štěstí - každý kdo by si na ní sáhl by tím pádem měl štěstí ;)...



Za tenhle nápad palec nahoru. Ovšem i v pádě úspěchu vyvstávají dvě technické připomínky, navzájem protichůdné:
1) Podkova by měla být znatelně "jetá", nic nového, neřkuli lákavě nablýskaného, aby si ji lidi nechtěli pro štěstí ponechat jaksi nafurt.
2) Skutečnou podkovu ovšem zase tak moc keší nepojme (myslím,, že ani moje Horse Head ne ;)), což hrozí komplikovat základní funkci putovního předmětu. A případná účelově zhotovená zmenšenina by zase asi vypadala až moc dobře na bod 1.


Jedna podkova cestovala docela pěkně, než jí ovšem nějaký chmaták ukrad... :-( http://coord.info/TB2GTRM
  • 0

#33 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2011 - 9:05

posouvám nahoru
  • 0

#34 kromanonec

kromanonec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2012 - 20:49

Tak jak to dopadlo. Silvestr za náma a vítěz ještě nebyl oznámen.
  • 0

#35 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2012 - 7:04

Já mám ještě jeden nápad "mimo soutěž" - v září nás čeká svatba a padlo rozhodnutí, že prstýnky budou trackovatelné - na vnitřní straně bude spolu se jménem a datem ještě TN. Ještě jsme se nerozhodli jestli stejný, nebo bude mít každý prstýnek svůj. Ale i kdyby, tak asi nechceme tenhle "exkluzivní" :-), proto "mimo soutěž"...
  • 0

#36 kelisovka

kelisovka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 281 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2012 - 18:55

kromanonec napsal/a:
Tak jak to dopadlo. Silvestr za náma a vítěz ještě nebyl oznámen.

Také by mě zajímalo, jak soutěž dopadla... ;)
  • 0
Jo, a jsem chlap, ne žena, zdání klame.

#37 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2012 - 8:44

Na rovinu ... líbí se mi tady asi tři návrhy. Zatím vede Pendolíno, protože je to opravdu originální nápad. Vytetovat si Trackovací číslo na kůži je taky pěknej masakr. :):):):) Každopádně čím ztřeštěnější nápad na TB, tím větší šance na výhru. Zatím nechávám soutěž otevřenou. Pište další nápady. Například se mi na ME v Nebílovech líbily trackovatelné vidle. :):):):) Tomu já říkám nápad !!!
  • 0

#38 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2012 - 8:59

V tom pripade se nabizi dalsi ujeta myslenka kombinujici 2. a 3. napad. Vytetovat Trackovaci cislo rovnou na kone... ...ne, zadneho kone nemam. Edit> A pripadne ho vozit na vagonu za pendolinem....
  • 0

#39 M@x

M@x

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2012 - 9:31

Pokud tomu rozumím, hledá se nějaký nestandardní až šílený nápad. Protože jsem myslel na dlouhodobou a decentní záležitost, beru svůj návrh a zájem zpět.
  • 0
M@x

"keep smiling!"

#40 Pinokio.CZ

Pinokio.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2012 - 20:00

Pokud tomu dobře rozumím, uzavřít se to mělo do konce roku, včetně vyhlášení výsledků.... Teď už mi to připadá jako nesmyslné natahování, které už tak trvá už dost dlouho, a tak trochu i jako pouhé vytahování nápadů z lidí... kdy posoudit který návrh je ten nejlepší je zcela ryze subjektivní.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama