Přejít na obsah


Fotka

GeoTrophy / GeoPuzzle


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
803 odpovědí na toto téma

#241 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2012 - 9:24

Petr.P napsal/a:
Kde je možné vidět "alternativy"? Na stránkách je vždycky jenom jedna.


kdyz ma kes alternativu tak u jejiho nazvu je "A" v krouzku...a to kdyz rozkliknes tak mas alternativy...jo a je to na geotrophy.net u kazdyho puzzle napsany - staci cist
  • 0

#242 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2012 - 9:26

V tom seznamu na webu je u některých kešek tlačítko "A", pod kterým se skrývají alternativní a archivované kešky ke stejnému objektu.
  • 0

#243 Petr.P

Petr.P

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 13 srpen 2012 - 9:31

ja05 napsal/a:

Petr.P napsal/a:
Kde je možné vidět "alternativy"? Na stránkách je vždycky jenom jedna.


kdyz ma kes alternativu tak u jejiho nazvu je "A" v krouzku...a to kdyz rozkliknes tak mas alternativy...jo a je to na geotrophy.net u kazdyho puzzle napsany - staci cist


Číst umím, ale na webu se píše jenom o archivních a eventech. Co jsem rozklikl byli jenom archivní, proto jsem se ptal i po aktivních alternativách.
Díky za odpověď
  • 0

#244 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2012 - 10:28

ja05 napsal/a:

MK1977 napsal/a:
Bylo by možné přidat Earthcache GC2A9Q4 Mumlava waterfall - Mumlavsky vodopad pro zmíněný vodopád pro puzzle České rekordy?


Earthka je uz vedena jako alternativa k tradicce....


Aha, díky za nakopnutí. Za vše mohla neaktualizovaná databaze geopuzzle. Už mi tam svítí :)
  • 0

Navigace: Garmin Oregon 450 Používaná přibližovadla (nejčastější): nohy / Merida Matts Sport 500 černostříbrná / Daewoo Matiz (červený nebo modrý) Doplňky: batoh US Assault II. pískový + fotoaparát Canon EOS 600D + osobní GC Beruška pro štestí (teď už jen kód)


#245 Popokatepetl07

Popokatepetl07

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2012 - 9:57

Ahoj, bylo by možné k GC12RC1 Černému jezeru přidat alternativu GC1HGFJ Moraine/Morena?
  • 0

#246 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2012 - 18:13

tohle je pořád disable :( http://www.geocachin...aspx?wp=GC1H8ZN a ted je tam od nějakého nováčka nález :( achjo ............. Owner neuvažuje o obnovení nebo přemístění? Nevíte někdo? Psala jsem mu dotaz už někdy na jaře ... a odpoěd mi nepřišla... Díky
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#247 om5nu

om5nu

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2012 - 15:11

Ahoj, parádny projekt. Vďaka zaň. Pekne spracované a poučné. Navrhujem doplniť k Prepoštskej jaskyni archivovanú kešku GC2305H - Múzeum praveku. Poznámka k European summits: Teide je v Afrike a Olympus (Cyprus) v Ázii. Chýba mi tam najvyšší vrch Európy - keška GC2KT0Z
  • 0

#248 Rikitan

Rikitan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2012 - 1:10

Slovenské kopčeky:

Tak, Zniev nám skončil zo záhadných príčin v archíve :(

Poprosím teda do puzzle pridať ako alternatívu, tento Zniev. Táto keška je tiež na rovnakom vrchole, ale viaže sa skôr k zrúcanine hradu, čo ale nevadí.
  • 0

#249 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2012 - 13:14

Chtěl jsem se zeptat, zda je vyřešeno, jak se postupuje, když k nějaké nej... keši v GeoTrophy vznikne nějaká nová, ještě extrémnější. Konkrétně v Litvě k nejzápadnější GCX6NA vznikla nová GC3TPH7 ještě více na západ. Přičemž aby to rozhodování nebylo tak jednoduché, tak ta stará je zavedená regularka, ta nová je mikro v lese pod kusem mechu od člověka, který má 44 nálezů a za poslední měsíc založil třináct kešek :) Já mám uloveny obě, takže je mi to celkem jedno, ale jak dopadne někdo, kdo tam už byl dávno a vracet se asi nebude. To samé v Estonsku nejsevernější už není GCTCKJ, ale GC2Y4W6 (i když tady je ta původní zařazená multinka, třeba finálka končí severněji, nevím).
  • 0

#250 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2012 - 23:29

A ještě jedna technická: XML soubor na geotrophy.net bohužel aktuálně končí zemí č. 27 a země 28-31 neobsahuje... jedná se asi o chybku, kvůli které např. nefunguje dobře plugin do GeoGetu.
  • 0

#251 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 18:25

Ahoj vsem a diky za prispevky. Popokatepetl07: pridano brtnicek: uvidime, autor pise ze se ji pokusi obnovit, tak snad se zadari om5nu: pridano Rikitan: nahrazeno
  • 0

#252 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 19:12

v "bratském" topicu na tomto foru jsme s pár kačery skompletovali bookmark pivovarů

mapka:
http://www.geocachin...12939c5e48549bd

bookmark:
http://www.geocachin...06-897837727348

hexteamu jsem psal mejl, už dělší dobu bez odpovědi, proto "SPAMUJI" i zde
  • 0

#253 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 20:00

Fredy176: ahoj, v utery jsem se vratil ze zahranici, takze jsem se k tomu jeste nedostal, mail mam, mrknu na to hned jak zbude chvilka :)
  • 0

#254 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 20:11

Netorack: diky moc, opravdu tam byla chybka a par statu nam chybelo :( Nove extremy v GT. To byl od zacatku trochu orisek :) Vidim to na toto reseni. Stare se presinou do archivu jako v GeoPuzzle, ale s tim ze u techto funkcnich, ale jiz neplaticich bude v XML i datum publikace noveho drzitele odznaku. Pokud tedy clovek odlovi krabku jeste nez vznikne nova ("extremnejsi"), odznacek zustane. Jeste bude rozhodujici, zda se takto podari implemntovat do maker. V ramci webu jeste pridam nejaky infookenko se seznamem archivovanych, (a tech neplaticich) stejne jako u GP) U tech co jsi psal jsem tak uz ucinil a casem provedu sam kontrolu, zda nemame nove kandidaty. Jeste zvazuji, ze specialne u zemi, ktere jsou malo zakeskovane, treba pokud bude nejzapadnejsi keska prilis daleko od nejzapadnejsiho bodu zeme, odznacek zatim nebude. Samozrejme s ohledem na to, ze ten bod muze byt nejaky miniostruvek, kde keska tezko vznikne :)
  • 0

#255 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 20:47

Fredy176: je to tezke vybrat jen 35 kousku, na druhou stranu zadne GP tema nepokrylo kompletne a asi to ani neni az zas tak treba. Muze vzniknout kompletni bookmark a kdo bude chtit tak si to odlovi v ramci bookmarku, kterysi treba zkopiruje do statistik. Jen se u tech pivovaru hure hleda nejake zakaldni kriterium, ale to bude to same u ceskych zamku. Urcite bych tam nechtel jako primarni tu hard cache. Klidne at je tam jako alternativa, ale v ramci smyslu GP urcite ta light. Specialne u hard verzi od tohoto ownera jsem na pozoru :)) U tech vodopadu - nedalo by se nekde zjistit jejich vyska a prutok a treba nejak na zaklade toho stanovit top 35? :)
  • 0

#256 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 21:25

nj až ted koukám, od kohota hard verze je,tak poslední změna a snad už se nenajde nikdo kdo bude mít připomínky. Diskuze se zucastnil kazdy koho to zajimalo a vyjadril se,tak myslím že se vybralo to nej co šlo. Vodopády - zatím projíždím galerie u keší a postupně mažu, ale poslední eliminace na 35 kusů budedocela náročná. Přes víkend jsem pryč, ale v pondělí budu pokračovat.
  • 0

#257 Netorack

Netorack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2012 - 22:53

Díky za odpověď, vidím, že ses s oříškem popasoval s velkým přehledem ;)
  • 0

#258 Houston_CZ

Houston_CZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2012 - 9:13

Ahoj, na tento motivující projekt jsem narazil až dnes. Přijde mi to teď ale trochu mrtvé vlákno, což je asi škoda. Můžu zkusit přidat pár tipů na doplnění. Mám keš na kopci Komonec, který spadá do Vizovických vrchů. Nejvyšší kopec je tady potom Klášťov, kde je také keš http://coord.info/GC19ZPB, která by mohla být ještě vohdnější pro GeoPuzzle České kopečky. Pro GeoTrophy potom postrádám některé státy Evropy. Například Bulharsko. Je to sice trochu divočina, ale svoje keše taky má. Ty, které jsou na samotném kraji státu jsou sice fyzicky ještě celkem daleko od nejzašších míst a nejsou ani takto tématicky zaměřené, ale i tak by mohlo být doplněno. ;) A ještě mám tip na
  • 0

#259 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2012 - 9:18

Ty Evropsky staty neni zas tak spatnej napad -- a kdyby se pro 27 pouzili motivy z Entropy ...:D Jenze zas je tu ta otazka, ktere staty pak vyskrtnout neb do puzzle se jich vejde jen 35
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#260 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2012 - 11:38

Dobesch napsal/a:
Ty Evropsky staty neni zas tak spatnej napad -- a kdyby se pro 27 pouzili motivy z Entropy ...:D Jenze zas je tu ta otazka, ktere staty pak vyskrtnout neb do puzzle se jich vejde jen 35


Nerekl bych, ze je to dobry napad. Minimalne ze dvou duvodu. Staty Evropy si kazdy (koho to bavi) vybarvuje na mape v profilu, dublovat to puzzliky mi neprijde nejlepsi. Osobne bych se radeji koukal, jak se mi vybarvuje mapa nez skladacka. Druhym duvodem by bylo, jakou kes pro dany stat vybrat. Zatim se kazdy dilek puzzliku vztahuje na jednu kesku (+ nekdy nejake alternativni ci archivovane). U statu by se musely vzit v potaz naprosto vsechny. A to uz mi prijde mimo myslenku geopuzzle.
  • 0




4 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 4 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama