Přejít na obsah


Fotka

GeoTrophy / GeoPuzzle


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
803 odpovědí na toto téma

#381 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 10 February 2013 - 20:48

Asi chybka - v Tatrách se při vybarvování překrývá Slavkovský štít s Kriváněm. Protože jsou vyloučeny (?) Nízké Tatry - a to je možná škoda - tak by se to možná mělo jmenovat cílenějí Vysoké Tatry?... Nebo místo některých krabek doplnit ty Nízké.... A ono vůbec - Gerlach tam je, ale třeba Baníkov či Rysy ne.... Je to konečný výběr, nebo nebo zatím "beta"? :)
  • 0

#382 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 10 February 2013 - 21:15

gygant: ano toto je konecne GP - Nizke tam nejsou ale soucasne ne vse je jen z Vysokych Tater - proto jen Tatry. banikov a rysy jsou v jinych GP, Gerlach tam z principu je i tak. Chyba opravena, diky za postreh.
  • 0

#383 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1874 příspěvků(y)

Publikováno 10 February 2013 - 22:46

Jen mala poznamka, Kuks neni zamek, ale spital. Zamek tam kdysi byl, ale moc se z neho uz nedochovalo.
  • 0

#384 osnica

osnica

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 10 February 2013 - 23:06

Ja som našiel drobnú chybičku na stránke: http://www.geotrophy.net/Vyvoj/

Je tam odkaz na "Sestavení HTML" ktorý vracia chybu "Not Found"
  • 0

GeoPuzzle plugin pre GeoGet
GC Watchlist Enhancer - skript pre Chrome a FF (Greasemonkey)

Bežky na Orave - prehľadný kalendár zimných prechodov na Orave


#385 N.o.e.

N.o.e.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 11 February 2013 - 11:35

Měl bych taky jeden malý dotaz. Je v plánu, že se registrovaným členům budou puzzlíky doplňovat automaticky přes API GC.com, aby je nemuseli zadávat? ;) Stačilo by jednou za čas.
  • 0

Vloženo do PM         Statistiky - PM

S III mini (N5800XM)


#386 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 11 February 2013 - 15:39

Kdyby se vyplŇovala políčka u geopuuzle Tatry za návštěvy v minulosti, kdy jsem ještě nekešoval - pak bych měl splněnu větší polovinu... No aspoŇ důvod se někdy vrátit do Tater...
  • 0

#387 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 11 February 2013 - 17:02

možná už se to tady řešilo dřív, ale co ke stávajícím českým hradům vytvořit alternativní puzzle české zříceniny? prošel jsem si o víkendu mapu a různé hrady a zříceniny a vytipoval jsem jich cca 70 včetně případných keší u některých z nich; myslím, že z toho by se už dalo vybrat 35 zricenin celorepublikove rozložených do puzzle (namátkou, např. trosky, týřov, krakovec, frydstejn, gutstejn, litice, vizmburk atd. atd. ). vim, ze uz je docela "prepuzzlovano", ale pokud by byl zajem, jsem ochoten s přípravou a vytipovanim zricenin/kesi pomoci
  • 0

#388 KOMOVCI

KOMOVCI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 11 February 2013 - 17:53

Dobrý den,
proc nejsou vygenerovane puzzle do statistik klikací? Ze by me jednotlive dílky puzzlí odkázaly přimo na kes?
A druhý dotaz. Lze jeste nejak editovat (rozsirovat) jednotlive puzzle?
Pro drevene kostely by byly vhodne jeste dva: http://www.geocachin...aspx?wp=GC2NGFK
http://www.geocachin...aspx?wp=GC2CQEY

A pro rozhledny je to snad nejhezčí rozhledna v Čechách:
http://www.geocachin...aspx?wp=GC1PTAK
která i tématicky navádí i na ostatní rozhledny u nás.
  • 0

#389 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 11 February 2013 - 19:50

k-lord: hm pravda, tak proto jsem ho tam puvodne nemel... :) Dame tedy sanci jinemu a Kuks si snad taky najde cestu do jineho GP :) osnica: pravda musim opravit diky N.o.e.: Vzhledem k tomu ze to asi neni zas tak snadne a jeste se musi pristup autorizovat atd. si myslim, ze u tohodle to zas tak nutne neni :) bylo by to prima, ale snad se to bez toho prezije :) malin: urcite se to nabizi. Vyber 35 reprezentantu nebude snadny. Uvidime, zatim nechavam jako zalohu :)
  • 0

#390 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 11 February 2013 - 19:59

KOMOVCI: nejsou klikaci a je pro to nekolik technickych duvodu a jelikoz to nepovazuji za zasadni problem, tak je to takto :) u GP je 35 kousku pevne danych - je to tak trochu vyhoda i nevyhoda GP zaroven :) tak jako u vsech GP se do vyberu nedostali vsichni vhodni kandidati, u dreveneych kostelu to sice bylo jen o par ale i tak, a vzhledem k jiste regionalni koncentraci jsem nakonec dva (?) kostely v zapadnich Cechahc vynechal. Schillerova rozhledna v GP je, dokonce je pouzita fotka z listingu a mame tam ikonku.
  • 0

#391 KOMOVCI

KOMOVCI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 11 February 2013 - 20:02

Diky za rychlou odpoved. Schillerovu rozhlednu jsem prehlidnul, to se omlouvam. Jeste posledni pokus, co kdyby byl klikaci jen ten obrazek v pravem dolnim rohu, ktery by odkazal na stranky puzzle? Klikací mapu není zase až tak těžké vytvořit. V případě vytiženosti jsem ochoten pomoci.
  • 0

#392 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 11 February 2013 - 20:16

Klikaci mapou to nejde, je to slozeno z divu, ktere se navic museji prekryvat. jeden odkaz, at uz na posledni kosticku ci cele Gp by asi nejak sel, ale kod GP je uz zahrnut v nekolika programech. Muzu to udelat v tom generovani kodu na webu, ale tak jako tak to nepovazuji uplne za nutne, no uvidime mozna az se budu hodne nudit :))
  • 0

#393 KOMOVCI

KOMOVCI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 11 February 2013 - 20:18

Ten pravej dolni roh by byl super. Mooc se za to primlouvam :-)
  • 0

#394 Supik.CZ

Supik.CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 11 February 2013 - 22:29

A jak to vypadá s pivovary? Díky za info.
  • 0

#395 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2013 - 13:08

hexteam napsal/a:
k-lord: hm pravda, tak proto jsem ho tam puvodne nemel... :) Dame tedy sanci jinemu a Kuks si snad taky najde cestu do jineho GP :)

malin: urcite se to nabizi. Vyber 35 reprezentantu nebude snadny. Uvidime, zatim nechavam jako zalohu :)


ad zámky - místo kuksu navrhuju ratibořice, je to kousek od sebe..

ad eventuelní puzzle zříceniny - díky za reakci, doufám že tím "necháváním do zálohy" nemyslíš nějakou hodně vzdálenou budoucnost :-) jinak platí, že s timhle puzzle pripadne rad pomuzu
  • 0

#396 ALLiK team

ALLiK team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2013 - 18:22

Tak já v těch zámcích zkusím trochu zalobovat za západní Čechy, které jsou v mapě nějaké prázdné. Pokud by to bylo možné, prosil bych doplnit jeden z trojice: Kynžvart (GC34KA1, alt. několik dalších kolem), Manětín (GC1EPXQ, alt. GC123GX), Krásný Dvůr (GCR01K, alt. GC27Q8Q). Kynžvart jako zámek je z nich asi nejvýznamnější, Manětín proto, že Plzeňský kraj by si kvůli své velikosti 2 zámky zasloužil, a Krásný Dvůr by nejlépe vyplnil mapu ;) A ještě: místo Kozlu bych preferoval Nebílovy (GC23B3Z), ale to je jen čistě můj subjektivní názor.
  • 0

#397 Rizmani

Rizmani

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 14 February 2013 - 8:58

gygant napsal/a:
Protože jsou vyloučeny (?) Nízké Tatry - a to je možná škoda - tak by se to možná mělo jmenovat cílenějí Vysoké Tatry?... Nebo místo některých krabek doplnit ty Nízké....

A ono vůbec - Gerlach tam je, ale třeba Baníkov či Rysy ne.... Je to konečný výběr, nebo nebo zatím "beta"? :)


Geomorfologické členenie Slovesnka pozná Tatry a Nízke tatry na úrovni geomorfologických celkov v Fatransko-tatranskej geomorfologickej oblasti.

Tatry sa delia na 2 geomorfologické podcelky a následne tieto geomorfologické časti:
1. Západné Tatry:
Červené vrchy
Liptovské Tatry
Liptovské kopy
Osobitá
Roháče
Sivý vrch

2. Východné Tatry:
Vysoké Tatry
Belianske Tatry

Takže názov puzzle je podľa toho čo obsahuje a obsahuje kešky z celého geomorfologického celku Tatry preto názov Tatry (nie len z časti - Vysoké Tatry)

Tie vrcholy Baníkov, Rysy, Bystrá, ktoré už sú v iných puzzle sme vylúčili, ale majú náhradný vrchol (kešku) neďaleko.
Gerlach je gerlach :-D už je v troch puzzle.

Celok Nízke Tatry - si možno niekedy zaslúži vlastné puzzle:)
podcelkov a častí má tiež dosť a pekných vrcholov ....
  • 0

#398 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 14 February 2013 - 10:01

Rizmani napsal/a:.........
....

Díky za upřesnění. To je jako jsem se včera díval na dokument o Evropě, kde mi bylo vysvětleno, jak se Alpy skládají mj z mořského sedimentu a vrchol Matterhornu je z Afriky. Je to fascinující :)

Já jsem ze GP Tatry moc rád, Tatry jsou moje srdcovka, takže doufám, že letos pár dílků odkryju. Mám rád i Nízké Tatry, byl jsem v nich asi 15x, tak mi prostě přišlo, že by se pár dílků do Tatranských GP vlezlo. Tak díky za vysvětlení.
  • 0

#399 KOMOVCI

KOMOVCI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 16 February 2013 - 16:04

Jeste jeden dotaz k 'Drevenym kostelum'. Proc teda nejsou rozptylene po cele republice, jako ostatni puzzle? Jsem si jisty, ze by se drevene kostely nasly po cele republice a ne jen na Morave, viz muj prvni prispevek o kousek vyse ;-)
  • 0

#400 Slashiik

Slashiik

    Slashiik

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 16 February 2013 - 23:21

jak se rika nezivis, neprepinej, ale po cesku si take dovolim poznamku : uprednostnil bych kvalitu pred rozlozenim kraju ;)
  • 0




5 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 5 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama