Přejít na obsah


Fotka

GeoTrophy / GeoPuzzle


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
803 odpovědí na toto téma

#401 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2013 - 8:17

KOMOVCI napsal/a:
Jeste jeden dotaz k 'Drevenym kostelum'. Proc teda nejsou rozptylene po cele republice, jako ostatni puzzle? Jsem si jisty, ze by se drevene kostely nasly po cele republice a ne jen na Morave, viz muj prvni prispevek o kousek vyse ;-)

Možná kdyby jsi si místo psaní příspěvků zobrazil puzzle v mapě, všimnul by jsi si, že ne všechny jsou na Moravě, 13 jich je v Čechách. A kdyby jsi pátral dál, tak se třeba dočteš http://cestovani.idn...py-na-vylet_tom.
Jinak např. puzzle české rekordy to má právě naopak, jen 4 jsou na Moravě.
Rozložení puzzlí je tak akorát, aby motivovalo k návštěve míst po celé republice.
  • 0

#402 KOMOVCI

KOMOVCI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2013 - 12:05

pozorjed: když někdo nechce chápat... Právě proto, že jsem si zobrazil mapu, trklo mě, jak lokálně jsou drevěné kostelíky rozmístěné, což tu potvrdil i sám autor. České rekordy jsou celkem rovnoměrně rozmístěné po celé republice, tak jako ostatní puzzle.
Prostě mne jen zajímá, proč autor u Drevenych kostelu zvolil toto lokální umístění, to je vše. A nemyslím si že např. v severních Čechách nemáme kvalitní dřevěné kostely (http://www.geocachin...aspx?wp=GC2NGFK a http://www.geocachin...aspx?wp=GC2CQEY). Jen by jsi to měl krapet z ruky co? :-)
  • 0

#403 KOMOVCI

KOMOVCI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2013 - 12:12

A aby jsi tu do mne jen trapně neryl a nepsal tu hovadiny o psaní příspěvku.. Ve svém profilu mám v záložce Puzzle odkaz na google mapu pro České kopečky, kterou třeba někdo při svých lovech využije. Postupně přidám zbytek a na závěr společnou mapu, tak jako je to na webu GeoPuzzle.
  • 0

#404 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2013 - 12:27

KOMOVCI: no zalezi na tom, cim je podlozena ta jistota, ze drevene kosteliky jsou po cele republice :)
  • 0

#405 KOMOVCI

KOMOVCI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2013 - 12:44

ano , ja vim jen o tehle dvou v okoli meho bydliste, po jinych jsem samozrejme nepatral. Ale myslim, ze by se neco naslo. Ale ted uz to samo asi nema cenu :-) Jeste jeden dotaz primo na autora Puzzlí. Pokud dojde k pridani novych puzzlí Ceske zriceniny, dojde k premisteni nekterych kesi ze serie Ceske Hrady? Nabizi se do teto serie premistit napr. Bezdez, Svojanov, Strekov a volna mista nahradit nejakym jinym nezricenym hradem :-)
  • 0

#406 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2013 - 13:03

KOMOVCI: no a to ja si zase naopak zjistil, kde vsude ty kostely jsou :) S zadnymi presuny se nepocita, vyjimkou jsou rekordy, kde minimalne k jedne zmene brzo dojde. Nevedel jsem, ze nekdo stanovil klasifikaci jak presne urcit, zda je hrad jeste hradem ci zriceninou :) Ta delici linie me samozrejme zajima.
  • 0

#407 KOMOVCI

KOMOVCI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2013 - 13:29

zriceninu bych definoval tak, ze v ni neni stala expozice, pruvodce, nevybira se vstupne apod. Ale to treba u Strekova neplati. Sice tam neni stala expozice ale navstevni okruh ma a za nej se take vybiraji penize. Je to tezke... :-)
  • 0

#408 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2013 - 14:34

KOMOVCI napsal/a:
pozorjed: když někdo nechce chápat...

Děkuji, že jsi to svým příspěvkem naplno přiznal, nejen že jsi nečetl pozorně ale ani se ti nechce chápat obsah příspěvků od někoho jiného než sebe sama. Možná by neuškodilo trochu přibrzdit, a neplevelit toto vlákno nesmysly, předem děkuji.
A definice zřícenin? Byl jsem na několika, kde byl placený vstup a prohlídka s průvodcem - budeš je obesílat, že to mají špatně, že by se měly překvalifikovat na hrad? např http://cimburk.branapamatek.cz/
  • 0

#409 KOMOVCI

KOMOVCI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2013 - 19:56

Čoveče já jsem ti nějak ublížil, že se do mě takhle obouváš?! Zadal jsem tu dva snad smysluplné dotazy, čekal jsem na ně smysluplné odpovědi. Těch jsem se nakonec dočkal, bohužel ne od tebe! Prosím moderátory, nechť naše příspěvky, netýkající se daného tématu, vymažou. A ty, pokud chceš pokračovat a nadále se do mne navážet, pokračuj pls přes soukromé zprávy...
  • 0

#410 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2013 - 18:35

Takze GP Ceske zamky
Pokud vite o archivovanych keskach, prosim, poslete sem ci na SZ

Taky bych chtel poprosit vsechny autory pluginu o mensi upravu HTML - pridal jsem do kodu odkaz, ktery je umsiten na rohovem dilku, vse snad popsano na strance pro vyvoj, ci pripadne piste. Dekuji.

  • 0

#411 vavros

vavros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2013 - 19:31

Mohu se zeptat na parametr Ceských Zámků v pluginu pro GSAK ?
  • 0

#412 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 269 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2013 - 19:52

Autorem pluginu je VeeN, takže budeš muset počkat, až plugin aktualizuje. Parametr určitě uvede.
  • 0

#413 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2013 - 19:53

vavros: budeme muset jeste chvilku pockat, nejsem autor pluginu a autor vetsinou pridava nova GP behem par dni.
  • 0

#414 osnica

osnica

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2013 - 19:59

Robím na plugine pre GeoGet a všimol som si jednu vec - SK jaskyne v XML súbore nemajú diakritiku. Nepamätám si či to v minulosti bolo OK alebo to bolo vždy takto, ale ostatné XML sú normálne aj s diakritikou. Prosím o kontrolu. :)
  • 0

GeoPuzzle plugin pre GeoGet
GC Watchlist Enhancer - skript pre Chrome a FF (Greasemonkey)

Bežky na Orave - prehľadný kalendár zimných prechodov na Orave


#415 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2013 - 20:16

osnica: hm je to tak, asi uz to bylo bez diakritiky od autora, pac nazvy kesek s diakritikou jsou.
  • 0

#416 KOMOVCI

KOMOVCI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2013 - 12:04

Díky moc autorovi GeoPuzzle za klikací pravý dolní roh! Stále platí nabídka, že rád pomůžu s hledáním nových keší do nových Puzzle. Tedy pokud se nějaké plánují...
  • 0

#417 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2013 - 14:57

Veen pripravil aktualizaci pluginu pro GSAK parametr je Z
dekuji
  • 0

#418 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2013 - 8:40

Doporučoval bych změnu keše u puzzle České zámky, ta nyní uvedená půjde na 99 % v září do archivu a navíc je přece jen kus od samotného zámku, mnohem vhodnější je keš GC1X5RN.
  • 0

#419 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 10:21

hanska: diky, ja to tedy prehodil. Obecne nedavam do GP rad mysterky, ale ta tradicka zatim zustava jako alternativa.
  • 0

#420 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2013 - 20:56

Děkuji za puzzle s tématikou mých oblíbených zámků. :)
  • 0
Cogito ergo sun ...




4 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 4 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama