Přejít na obsah


Fotka

GeoTrophy / GeoPuzzle


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
803 odpovědí na toto téma

#541 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2013 - 21:05

snazim se travit co nejvice casu venku, tak se na nektere cinnosti nedostava casu... :) Netorack: opraveno datum Smrk: diky zarazeno brtnicek: jak uz bylo psano, predpokaldam, ze si delas PQ z bookmarku - tam udrzuji opravdu jen ty "primarni" kesky - takze pokud ji nemas odlovenou, tak se ti do PQ zaradi. Pokud to nechces resit pres geoget ci gsak, tak me napada jedine reseni - dat si tu primarni kesku docasne na ignore list - v pq nastavit at se vycleni ty z ignore listu. jen pak na ni priapdne nezapomenout :) ci pokud si to pq negenerujes casto, tak po vygenerovani z ignore vyhodit. Pivovary se budu snazit dat co nejdrive dohromady, zitra sem aspon hodim "ofiko" bookmark, pokud uz nekde neni, at vite, co pripadne lovit predem :)
  • 0

#542 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2013 - 21:37

pivcovary se daji lovit dle tohoto bookmarku. Jsou tam sice cca 4 pivovary navic, ale slouzi jako alternativy pro pripadne archivace do dokonceni puzzle (aktualne visi archivace nad 3 pivovary-z toho dva jsou aktutni a jeden teoretickej)
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#543 S.R.P.ik

S.R.P.ik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2013 - 21:50

Dobesch napsal/a:
Hlaseni pro fanousky piva a puzzle - priprava pivovarskeho puzzle se chyli ke konci. V tuto chvili mi chybi prakticky jedinna fotka resp. souhlas s jejim uzitim - jenze kdy ten bude je ve hvezdach. Takze pro urychleni..

Neni tu nekdo od Moravskych (nebo spise Slezkych) KOZLOVIC, kdo by byl ochoten vyfotit tamni pivovar ????


Zítra jedu do Ostravy a pak do Frenštátu. Jestli to je ještě aktuální, můžu ti ho vyfotit. Kdyžtak si ji aspoň rovnou odlovím.
  • 0

#544 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2013 - 7:14

S.R.P.ik napsal/a:

Dobesch napsal/a:
Hlaseni pro fanousky piva a puzzle - priprava pivovarskeho puzzle se chyli ke konci. V tuto chvili mi chybi prakticky jedinna fotka resp. souhlas s jejim uzitim - jenze kdy ten bude je ve hvezdach. Takze pro urychleni..

Neni tu nekdo od Moravskych (nebo spise Slezkych) KOZLOVIC, kdo by byl ochoten vyfotit tamni pivovar ????


Zítra jedu do Ostravy a pak do Frenštátu. Jestli to je ještě aktuální, můžu ti ho vyfotit. Kdyžtak si ji aspoň rovnou odlovím.


Za nejakou hezkou fotku pivovaru se urcite nikdo zlobit nebude. Sice nejake fotky mame, ale ty byly foceny spis tak jako ze se slo pro kes nez ze se ciele fotil pivovar. DIKY
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#545 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 683 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2013 - 23:26

Hrad Csókakö má dvě keše, prosím o dodání druhého wpt GC3B25
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#546 Gelda

Gelda

    Gelda

  • Members
  • PipPipPip
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2013 - 14:56

Zdravicko, rad bych pridal par postrehu k chystanemu GeoPuzzle Pivovary CR. Osobne si myslim, ze by bylo vhodne par tipu z bookmarku upravit a najit alternativy. Napriklad kese GC1Z0DA a GC2A5WV (zejmena prvni zminena je opravdu priserna!!!, druha je zatim disable a pokud bude mit vyssi navstevnost, tak na soucasnem umisteni neprezije) rozhodne nejsou vhodne zvolene. Osobne mi treba v bookmarku chybi GC2545V (alternativne GC2545X) nebo GCYGWJ - oboji pekne kesky. Navic dostupne a vydrzi i velkou navstevnost. Pri tvorbe by se melo zohlednit i toto hledisko. Ze soucasneho bookmarku mam sice jen par kesi, ale rozhodne nepatri mezi ty lepsi, bohuzel ani z hlediska pivovaru. Chtelo by to jeste zapatrat po alternativach. Pokud budu moci, rad pomuzu.
  • 0

#547 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2013 - 14:31

Náhodou jsem zabloudil na stránku GeoTrophy a napadlo mne - podle čeho se tvoří Síň slávy ? Logické by bylo, kdyby každý klient který generuje puzzle někam prásknul uživaytele a jeho počty. Ale takhle jednoduché to asi není....
  • 0

#548 Slashiik

Slashiik

    Slashiik

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2013 - 15:13

Arne1 napsal/a:
Náhodou jsem zabloudil na stránku GeoTrophy a napadlo mne - podle čeho se tvoří Síň slávy ? Logické by bylo, kdyby každý klient který generuje puzzle někam prásknul uživaytele a jeho počty. Ale takhle jednoduché to asi není....

regni se na GT a najdes to ve svém profilu :)
  • 0

#549 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2013 - 16:59

Slashiik napsal/a:

Arne1 napsal/a:
Náhodou jsem zabloudil na stránku GeoTrophy a napadlo mne - podle čeho se tvoří Síň slávy ? Logické by bylo, kdyby každý klient který generuje puzzle někam prásknul uživaytele a jeho počty. Ale takhle jednoduché to asi není....

regni se na GT a najdes to ve svém profilu :)

Jo. Vidím tam samé nuly.
  • 0

#550 Slashiik

Slashiik

    Slashiik

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2013 - 17:55

Arne1 napsal/a:

Slashiik napsal/a:

Arne1 napsal/a:
Náhodou jsem zabloudil na stránku GeoTrophy a napadlo mne - podle čeho se tvoří Síň slávy ? Logické by bylo, kdyby každý klient který generuje puzzle někam prásknul uživaytele a jeho počty. Ale takhle jednoduché to asi není....

regni se na GT a najdes to ve svém profilu :)

Jo. Vidím tam samé nuly.

No musis rucne doplnit dle skutecnosti :)
  • 0

#551 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2013 - 18:41

Slashiik napsal/a:

Arne1 napsal/a:

Slashiik napsal/a:

Arne1 napsal/a:
Náhodou jsem zabloudil na stránku GeoTrophy a napadlo mne - podle čeho se tvoří Síň slávy ? Logické by bylo, kdyby každý klient který generuje puzzle někam prásknul uživaytele a jeho počty. Ale takhle jednoduché to asi není....

regni se na GT a najdes to ve svém profilu :)

Jo. Vidím tam samé nuly.

No musis rucne doplnit dle skutecnosti :)

A proč ručně ? Je přece 21 století :o Nechápu...
  • 0

#552 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2013 - 19:10

tak zsku navrhnout vylepšení pluginu třeba zde
http://www.geocachin...967#post_426967
  • 0

#553 Tygřice

Tygřice

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2013 - 21:25

Koukám, že to tady moc nežije, tak snad mi někdo odpoví :D Mám menší problém s přihlášením...Už kdysi jsem se zkoušela zaregistrovat, ale co si tak vzpomínám, tak to nefungovalo...Chtěla jsem to zkusit znovu, ale teď mi to píše "Údaje nelze uložit, zadaný login již v systému existuje." Tak si říkám - asi už jsem se tam registrovala, no, tak si zkusím zaslat na email heslo..A ono "Zadaný email nebyl nalezen!"..Jsem si 100% jistá, že jsem vyzkoušela všechny 3 emailové adresy a ani jedna nefunguje...Netuším, co teď s tím :o:|
  • 0

#554 JPM

JPM

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 11:09

Chystám se na cestu k móřu a v plánované cestě se nachází nejsevernější Chorvatská keš.
V Geotrophy je nejsevernější udávaná In memoriam Medjimurska hiza http://coord.info/GC2M4XN , kouknutím do mapy vidím ale jednu severněji: SPA Sveti Martin http://coord.info/GC4D65J
Kterou brát? Bude aktualizace?

  • 0

#555 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 16:29

hauskaa: pridano Arne1: i v 21. stoleti se nic nenaprogramuje samo :) Casem bude asi mozno nahrat txt soubor, ktery generuji gsak a geoget pluginu, ale jelikoz je to zavisle na mem volnem case, bdue to zrejme az ke konci roku, enb to nepovazuji za tak dulezite :) Tygřice: podle me si zadala spatny email, je tam email.com - ucet jsem aktoivoval, takze by melo jit se prihlssit a email pak muzes opravit. Pokud to nepujde, napis mi, smazu ucet a zaregistrujes se znovu. JPM: aktualizovano.
  • 0

#556 Tygřice

Tygřice

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 22:32

Díky, to znamená, že to je moje blbost, protože email, kterej používám má email.cz....tudíž někomu chodí emaily a ten dotyčnej asi neví :D asi jsem se přepsala tenkrát...no co už...mohla bych poprosit teda o zrušení toho účtu? -> Děkuju moc :)
  • 0

#557 hexteam

hexteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 349 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2013 - 20:36

Tygřice: smazano, muzes se znovu zaregistrovat
  • 0

#558 Tygřice

Tygřice

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2013 - 20:40

Moc děkuju :)
  • 0

#559 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2013 - 21:04

Ahoj, dnes jsem přemýšlel nad puzzlemi a na něco bych se chtěl zeptat (pokud se to již řešilo, tak se omlouvám). Jaký je princip aktualizace puzzlí, když je keš archivována? Je konkrétní dílek nahrazen jiným, nebo se vyčká na založení jiné? Díky.....
  • 0

#560 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2013 - 9:04

A ještě jedna věc.... Kdyby byla sháňka po nějakém pivovaru do nově vznikajících dílků, tak tady je další aspirant (v bookmarku zatím není) GC4D84K
  • 0




5 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 5 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama