Přejít na obsah


Fotka

GeoTrophy / GeoPuzzle


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
803 odpovědí na toto téma

#721 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2014 - 11:34

@puczmeloun:

No já nevím, ale těch novinek je spousta - třeba v kopečcích a chybí jak na webu, tak na bookmarku. 

Otázka zní - aktualizuje se to vůbec (a má tedy smysl to nějak projít a hlásit) nebo ne? A jak je to s earthkama na kopečcích - řeklo se, že EC se neberou (protože na bookmarku žádná není) nebo jak to s nimi je?


  • 0

#722 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2014 - 12:32

@janca361
No v minulosti stačilo alternativy nahlásit, hexteam se na to podíval (až přišel na fórum) a doplnil. Uvidíme, až se zde zase objeví.


  • 0
Užívej života...

#723 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2014 - 18:33

@puczmeloun:

Nojo, jenže já mám pocit, když se dívám na web nebo i na bookmarky, že to nějak aktuální není a hádám, že ty bookmarky třeba (nebo jiný seznam) - např. pro takové ověření GeoGetem.

Nevím, jak často sem Hexteam chodí a aktualizuje. 

 

Jako změny klidně vypíšu (v mém případě spíš kopečky CZ, příp. rozhledny) a snad nacvakat to na bookmark není takový problém...


  • 0

#724 willy 98

willy 98

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2014 - 15:33

''GC1F804'' - je nějáká alternativní keška?


  • 0

#725 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2014 - 17:40

Minimlane u rekordu jsou mnohdy jen  EC, takze klidne hlasit. Jinak ja mam lepsi fotku pro pivovar Nachod ale zase sem linej.

 

Noa kdyz ted zase zacnu jezdit na pevnosti, ze bych udelal ceske penosti --navrh uz tu byl


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#726 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 18 září 2014 - 14:47

Já už jsem výše nějaké alternativy hlásil, ale Hexteam tady pár týdnů nebyl... Tak snad až se vrátí z dovolené/práce/kdo-ví-odkud :)


  • 0
Užívej života...

#727 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2014 - 18:38

Udělal už někdo challenge keš na motiv GeoTrophies?


  • 0

#728 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2014 - 21:27

napadlo mě to hned po publikaci Geopuzzle challenge, i nápad na bednu by byl, ale vzhledem k ještě řidšímu rozmístění než GP jsem to do konce nedotáhl. Byla by tam opravdu nízká návštěvnost, ale pokud se do toho někdo pustí tak si pro ni rád zajedu ;)


  • 0

#729 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2014 - 22:17

Geotrophies --- no ono jde o to jak by to znelo ?? mit xy Trophy ze Z statu ---- To by pak bylo na zaklade nejakyho Bookmarku a ten pocet je takovej hoden konecnej co se Evropy tyce. A navic by challenge nemely byt na konkretni kese. Takze nevim --treba jen 7 CZ Geotrophy by jako Challnege asi neprosla


  • 1
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#730 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2014 - 22:21

Asi udělám challenge, že kdo mi hodí dvacetikorunu do schránky, může si zalogovat keš. :-)


  • 0

#731 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2014 - 9:01

napadlo mě to hned po publikaci Geopuzzle challenge, i nápad na bednu by byl, ale vzhledem k ještě řidšímu rozmístění než GP jsem to do konce nedotáhl. Byla by tam opravdu nízká návštěvnost, ale pokud se do toho někdo pustí tak si pro ni rád zajedu ;)

minimálně jedna geopuzzle challenge už v ČR je, další už netřeba a nejspíš by tedy ani neprošla


  • 0

#732 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2014 - 10:34

Ok, takže to to vypadá, že není. Takže ji zkusím udělat, snad to stihnu před zimou. Doufám, že nebude vadit, že bude na Liberecku. Co se týká schvalování, tak je jasné, že podmínka GeoTrophies (odlov jedné keše v dané kategorii) nebude průchodný. Bude muset být nějaká množina keší, třeba odlovit vždy jednu z 20 nejsevernějších keší, jednu z 20 nejvyšších keší atd.


  • 0

#733 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2014 - 10:40

minimálně jedna geopuzzle challenge už v ČR je, další už netřeba a nejspíš by tedy ani neprošla

 

Řekl bych, že Filip jakožto její owner o ní moc dobře ví. :)


  • 0

#734 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2014 - 11:05

Řekl bych, že Filip jakožto její owner o ní moc dobře ví. :)

moje chyba, já si tu větu vyložil nesprávně, protože jsem přehlédl jedno slovo, stane se  :)


  • 0

#735 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2014 - 11:15

Se skoro divím, že ta druhá podmínka k tomu geopuzzle je tak jednoduchá (první - splnit všech 35 k jednomu geopuzzle ta je hodně přísná, druhá, navštívit 35 dílků ve 3 různých geopuzzle - to už mi přijde v porovnání s první hodně jednoduchá, to má i manželka překročeno skoro 2x :-) ).

Škoda, že se do míst s keškou nejspíše nedostanu... Další keš, kterou mám challenge splněnou, jen bych musel kvůli tomu přes půl republiky :-).


  • 0

#736 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2014 - 12:07

Se skoro divím, že ta druhá podmínka k tomu geopuzzle je tak jednoduchá (první - splnit všech 35 k jednomu geopuzzle ta je hodně přísná, druhá, navštívit 35 dílků ve 3 různých geopuzzle - to už mi přijde v porovnání s první hodně jednoduchá, to má i manželka překročeno skoro 2x :-) ).

Škoda, že se do míst s keškou nejspíše nedostanu... Další keš, kterou mám challenge splněnou, jen bych musel kvůli tomu přes půl republiky :-).

Druha je 35 puzzle ve 3 kategoriiich a 2 statech


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#737 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2014 - 16:14

No, to už je taky celkem v pohodě, mít nalezenou jednu z těch kešek v jiných státech... Alespoň pokud mi to ověřovač počítá správně :-) Neřekl bych, že mám v cizině 35 puzzle :-).


  • 0

#738 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2014 - 17:17

jo je to treba jen jeden dilek nekde v cizine


  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#739 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2014 - 18:11

Přesně tak  jeden dílek v cizině stačí ;)

 

A challenge na geotrophy je opravdu dost náročná. Jediné co mě napadlo je neomezovat ji na stát, ale jen na typ GT, tzn mít odlovenou nejzápadnějšív jakémkoliv státě atd. Kdyby se to týkalo jen GT v ČR tak je opravdu hodně omezujíc počet keší a asi by neprošla.

 

Roman_Jaromer:  i ta druhá podmínka je co se týče cestování náročná minimálně na najetý km. první můžebýt jednoduchá pro někoho, kdo např spojuje GC a prohlídky hradů. Snažil jsem se vybrat nějakou rozumnou podmínku. A určitě se neboj, keška na místě bude dlouho, vzhledem k umístění její archivace nehrozí ;)


  • 0

#740 mkyral

mkyral

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2014 - 21:36

Ano, uklada to v cookies (pisal som vyssie, dostal som od odpoved). Co prakticky znamena, ze ak aktualizujes puzzle z ineho pocitaca (tablet, mobil, si u rodiny na navsteve), tak mas smolu.

 

Mně to bohužel nefunguje ani na tom samém počítači. Cookies povoleny mám, dokonce i vidím, že mají nějaký obsah (_f1_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_0_f34_f35_16. 10. 2014 22:25) ovšem po obnovení stránky se zatrhnuté položky ztratí :-(

 

Firefox 32 na linuxu.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama