Přejít na obsah


Fotka

Diskuse o sérii Czech Wood Geocoin (CWG)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
170 odpovědí na toto téma

#101 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2006 - 12:43

Musím oponovat, díval si se na Igiho geošošovky?.... nebo na věci z www.sigitem.com?
Je psáno, že věc si můžeš ponechat, či poslat dál... takže na tom nevidím, nic kontraproduktivního.... ba naopak.
Máš více možností ...nechat si, nebo poslat. Pro nás je také zajímavé vědět, kdo si náš CWG nechal a komu udělal radost, či kdo jej posunul a kam.... tak se dostanou díky lidem dál, třeba i k těm co neuznávají korespodenční výměny... co se týče sbírání, tak tento systém to rozhodně ulehčí.... každý bude vědět, kdo má ve sbírce, jestli nemá náhodou na výměnu, kolik kusů bylo vydáno celkem, ve které kešce je atd... my do toho rozhodně jdem.


Je to rozhodně zajímavý nápad. Také bych chtěl vědět, kde se naše CWG nachází, kdo ho má ve sbírce nebo jak daleko se případně dostalo. Zároveň to ulehčí jejich odlov. Projíždění logů jednotlivých kešerů a zjišťování kde byli a jestli tam náhodou nezanechali svoje CWG je zdlouhavé. Pokud se to podaří, tak jak Poník zamýšlí, tak bych do toho šel také. Zatím máme v našem profilu seznam všech CWG v naší sbírce a zároveň do logů píšeme, kde jsme naše CWG uložili. Případný zájemce tak může zjistit, kde by se mohlo naše CWG nacházet. Více se v současné době, ale dělat nedá.
  • 0

#102 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2006 - 13:43

Tak jsem na to kouknul a reknu jedine, chvilku vydrzte mam neco v hlave, o vikendu snad budu mit cas to hodit do kodu. Chtel bych aby to umelo podstatne vic nez toto - registrovane uzivatele, propojit to na cache z geocaching.com, automaticke cislovani coinu, automaticka kontrola existence minci, kazda mince bude registrovana v systemu zvlast a bude mit svoji historii a o kazdem kusu bude mozne rict, kde aktualne je ci jestli uz ji nekdo sebral do sbirky. Proste dejte mi chvili, mam to promyslene, ale jsem bohuzel trochu zamestnan i jinymi povinostmi, tohle se pokusim zvladnout co nejdriv. Potrebuju tak tyden az dva.

No mam v hlave nieco podobneho, tiez to chce len trochu casu.

  • 0

#103 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2006 - 11:49

Majítelé CWG - kdo z vás jede na GeoBurčák a chtěl by se mnou měnit?

Na geoburčák ještě nevím, mám to s účastí tak padesát na padesát.
Ale na geopivu se dočkám svých vlků a jsem připraven okamžitě měnit...
  • 0

#104 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2006 - 11:59

Majítelé CWG - kdo z vás jede na GeoBurčák a chtěl by se mnou měnit?

Zrovna Woflík mi ve sbírce chybí...
  • 0

#105 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2006 - 10:12

Mohl bych poprosit nějakého kolegu, který si nechával pálit CWG v Praze, aby mi nějakou tamější laseropalící firmu doporučil? V okolí takové vymoženosti nemám a chystám se jet do Prahy, proto bych chtěl nechat své CWG pálit tam.

Ozval se ti někdo? Kdyžtak kontaktuj PEHTU, ten to nechával dělat v Praze, nebo Hrocha, ten si to nechával dělat přes internet, dokonce tam docílil i pěknou cenu za kus... asi 14korun. Jinak zkus firmy co dělají razítka... Když se domluví více lidí a dají společnou zakázku (např. 300kusů) , je to pak cenově velice zajímavé... v Praze už je zájemců více (jukni i do katalogu na stávající, třeba si budou nachávat dopalovat zásoby) tak by to asi za to stálo. Důležité je mít sukovníky. Pak je to vše o domluvě.
  • 0

#106 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2006 - 15:58

Právě se připravuje další hromadné pálení CWG. Zatím je na pálení připraveno 200 ks (4x50 ks). Do hromadného pálení tedy zbývá ještě 100 ks CWG. Kdo máte zájem přidat se s pálením vašich CWG ozvěte se nám nebo se přímo obraťte na JPAgea, který dohodnul slevu i podmínky za kterých budou tyto i další výpaly realizovány.

Podrobnosti za jakých budou výpaly CWG ze strany JPAgea realizovány najdete v tomto vláknu nebo zde v sekci reakce na ohlasy.


  • 0

#107 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2006 - 20:52

Jinak, co se týče výměn CWG, tak alespoň pro rozumě velké okolí domova (Plzeň) bych raději měnil klasickým způsobem, tj. nalezením v keši. Sbírka mi sice neroste nijak extra rychle, ale mám z ní o to větší radost.


Spravne :-) Az na velmi vyjmecne vyjimky nehodlam svuj CWG pouzivat na smenu za jiny CWG - cela prvni serie bude k nalezeni jen v kesich. Dalsi serie bude vyrobena nekdy pristi rok a z te uz bude k sehnani CWG snadneji ;-)
  • 0

#108 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2006 - 21:48

Já si nemyslím, že by to lidi nevyplňovali schvílně. Viz. kapr.johnik, chápu to. Napsal jsem to dost radikálně, ale v podstatě by třeba stačilo, kdybys to prostě každým zájemci napsal - tzn. nepostavit to jako podmínku, ale jako upozornění.
Co se týče tvých aktivit (zatočte se žabákem), tak to bylo super, jenže ne každý o tom ví, protože ne všichni čtou fóra... teď přemejšlím, jestli aspoň polovina z geocacherů, co znám osobně, sleduje fóra... to si netroufám odhadnout.
No a pokud bych udělal nějakej motivační program, tak to stejně bude mít spíš jen lokální dopad. A brňáky a okolňáky stejně znám (ať už z eventů nebo z logů), takže s tím problém nemám. Spíš mě vždycky zajímají ti cacheří, které ještě neznám.
  • 0

#109 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2006 - 10:24

Juj .... tak raději hodím odkazy aby byl náš záměr jasný, jukněte na to a řekněte pak co si o tom myslíte...

Omluv pomalejší chápání starého vojáka. Teď už je mi to jasné.
  • 0

#110 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2006 - 14:19

No mam v hlave nieco podobneho, tiez to chce len trochu casu.

Ono hlavne toto bylo zamysleno jako soukroma moznost registrovani svych vypustenych CWG, Ponik pak chtel udelat registrovani jeho vlastni serie coinu. Proto jsou možnosti tohoto očesané... :-)
  • 0

#111 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2006 - 11:53

Ale na geopivu se dočkám svých vlků a jsem připraven okamžitě měnit...


treba za pivo? :))
  • 0

#112 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2006 - 16:08

Také jedeme na geopivo . Vezem s sebou kromě našich (které asi všichni máte :-) ) také CITO CWG, pokud už někdo splnil podmínku a uklidil, může je od nás dostat. Jinak pokud jste někde našli např. geonavštívenky, geosamolepky a jiné předměty identifikující jednotlivé geocachery a jste ochotni je měnit tak se ozvěte .....máme několik CWG dvakrát a také dřevěné nikláky z USA aj. takže je možná směna :-)
  • 0

#113 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2006 - 10:39

Ozval se ti někdo? Kdyžtak kontaktuj PEHTU, ten to nechával dělat v Praze, nebo Hrocha, ten si to nechával dělat přes internet, dokonce tam docílil i pěknou cenu za kus... asi 14korun. Jinak zkus firmy co dělají razítka...

Ne, nikdo se mi neozval. Pár firem jsem si na internetu našel, ale preferoval bych nějakou již vyzkoušenou od kolegů. Do Prahy jedu zítra, takže vyzkouším tuhle specializovanou firmu Jitka Pilařová v Praze 9 a uvidím, co z toho vzejde.
  • 0

#114 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2006 - 2:50

Právě se připravuje další hromadné pálení CWG. Zatím je na pálení připraveno 200 ks (4x50 ks). Do hromadného pálení tedy zbývá ještě 100 ks CWG. Kdo máte zájem přidat se s pálením vašich CWG ozvěte se nám nebo se přímo obraťte na JPAgea, který dohodnul slevu i podmínky za kterých budou tyto i další výpaly realizovány.


Podrobnosti za jakých budou výpaly CWG ze strany JPAgea realizovány
najdete v tomto vláknu
nebo zde v sekci reakce na
ohlasy.

Tak ja se hlasim, uz jih mam jenom 7. ale musim si objednat sukovniky.

  • 0

#115 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2006 - 10:51

Právě se připravuje další hromadné pálení CWG. Zatím je na pálení připraveno 200 ks (4x50 ks). Do hromadného pálení tedy zbývá ještě 100 ks CWG. Kdo máte zájem přidat se s pálením vašich CWG ozvěte se nám nebo se přímo obraťte na JPAgea, který dohodnul slevu i podmínky za kterých budou tyto i další výpaly realizovány.


Také máme zájem, ale musím si objednat sukovníky... to asi vezme nějaký den.
  • 0

#116 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2006 - 1:09

Spravne :-) Az na velmi vyjmecne vyjimky nehodlam svuj CWG pouzivat na smenu za jiny CWG - cela prvni serie bude k nalezeni jen v kesich. Dalsi serie bude vyrobena nekdy pristi rok a z te uz bude k sehnani CWG snadneji ;-)

A budes mit nekde seznam, kam jsi je vlozil?Treba ja nasel teprv etd asi 4 CWG, jinak smena. V Praze moc lidi CWG nema a kdyz jo, tak za 2h po tom co je vlozi je fuc ;) Aspon takovy mam zkusenosti z myma CWG :) Preci jenom frekvence navstevovani cachi je tady docela velka ;)
  • 0

#117 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2006 - 14:52

No ono by asi bylo pěkné, kdyby majitel cwg měl nějakou zpětnou vazbu od těch, co to kolečko našli.
  • 0

#118 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2006 - 12:18

treba za pivo? :))

Vy mě chcete opít? :)
Kolečko za kolečko, nebo je, tak asi jako všichni, budu nechávat v keších, které na mě zapůsobí...
  • 0

#119 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2006 - 13:13

Bohužel na geopivo se nedostaneme, ale máme zájem o výměnu našich CWG. Domluvili jsem se proto s Poníkem, který se geopiva zúčastní, že mu dáme pár našich CWG. Pokud budete mít zájem o výměnu obraťte se na něj a on výměnu za nás zprostředkuje. Díky a snad se uvidíme na jiném eventu. MichalS & Flower
  • 0

#120 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2006 - 9:50

Já jsem si CWG nachal pálit u firmy Vscript (http://www.v-script.cz/). Mailem jsem si všechno domluvil, cena byla 4 Kč bez DPH za jednu stranu plus poštovné. Nic dalšího jako nastavení stroje nebo xx Kč za hodinu jsem neplatil. Suky jsem zabalil do balíčku, přidal disketu s návrhem v Corelu a poslal poštou. Asi za 14 dní mi balíček přišel zpátky s hotovými CWG a přiloženou fakturou. Takže 50 kusů mě i s poštovným stálo necelých 500,-Kč.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama