Přejít na obsah


Fotka

Rozhovor o BF s ATIP


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
42 odpovědí na toto téma

#1 mikisi

mikisi

    Advanced Member

  • Administrators
  • 261 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2011 - 14:27

Prinasim zpravu o rozhovoru s ATIP o brute force a geocachingu vseobecne. Rozhovor najdete na webu GeoKladno http://geokladno.cz/...atip/#more-1537 . Muzete taky ve vlaknu dat navrhy s kym by jste si do budoucna radi precetli rozhovor. Za pripadne navrhy a inspirace dekuji.
  • 0

#2 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2011 - 14:30

mikisi napsal/a:
...Muzete taky ve vlaknu dat navrhy s kym by jste si do budoucna radi precetli rozhovor. Za pripadne navrhy a inspirace dekuji.

Neuvažujete o rozhovoru s novými světovými celebritami z Čech...tiskar94 a Witko? :D
  • 0

#3 Jarouch

Jarouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2011 - 14:56

To by mohl být zajímavý a možná i zábavný rozhovor.
  • 0

#4 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2011 - 14:59

Díky za rozhovor s králem BF. Co pro vyvážení udělat rozhovor s někým z opačného břehu - tedy s autorem šílených mysterek, u kterých nejde o cache, ale o vaření mozkových závitů a vztek u počítače? Docela by mě totiž zajímalo, co k tomu takové tvůrce vede :)
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#5 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2011 - 15:13

oba navrhy jsou docela zajimavy (hlavne ten drvotuv :D), ale co treba udelat rozhovor s retrivrem earth kesi pro CR a SR? (pokud uz teda nejni, v tom pripade se omlouvam)
  • 0

#6 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2011 - 18:37

dr.vota napsal/a:
... s novými světovými celebritami z Čech...?

Sorry, ale propagovat ty dva dementy bys nemusel ani z legrace. Zamknout, zapomenout.

K tematu: co treba nejakej sdilnej reviewer, kterej by trosku poodhalil to, co nam plebsu zustava skryto za oponou?
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#7 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2011 - 18:43

hplus napsal/a: ...

Měl si jet na Medlov ;)
Jinak souhlas, s těma dvouma udělat rozhovor leda ručně.
  • 0

#8 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2011 - 18:49

KaMo_cz napsal/a:

Ale dyt ja to nemyslim jen kvuli sobe - ctenarska obec je siroka. ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#9 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2011 - 18:55

dr.vota napsal/a:
Neuvažujete o rozhovoru s novými světovými celebritami z Čech...tiskar94 a Witko? :D

+1
Akorát aby za to nebyl další ban, například pro zpovědníka..
  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#10 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2011 - 20:18

hplus napsal/a:

dr.vota napsal/a:
... s novými světovými celebritami z Čech...?

Sorry, ale propagovat ty dva dementy bys nemusel ani z legrace. Zamknout, zapomenout...

no samozřejmě, že to byla jen legrace, nikoliv vážně míněný návrh (i když minimálně jeden z nich je stále přesvědčen o tom, že je hrdina, a ne padouch) :D
  • 0

#11 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2011 - 20:25

Já bych si rád přečetl rozhovor s Poník a JPAgeo o kolečkách ;)
  • 0

#12 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2011 - 20:30

Trefné téma aneb tomu se říká mluvit o provaze v domě oběšencově. Pro přespolní: Především kvůli mysterkám od zpovídající strany aby se kladenští kačeři zapisovali do večerních kursů BF... :-D.
Njn, taky jsem zmíněné dva uhlířské kousky dával touhle metodou (možná ještě brutálněji než Petr :-)) aneb když je hlava v koncích, dá se ještě spolehnout na nohy, že. Všechno to má svoje pro et contra: Tehdy taky bylo víc času - člověk během té pochůzky do Troje či Bohnic mohl půl dne věnovat dohledávání toho otazníčku jak já říkám metodou Čínské lidové osvobozenecké armády, a ještě stihnul i ten zbytek. Dneska jsou počty takové, že jen přírůstky tamtéž jen za uplynulý rok si žádají celý den na vyřízení v terénu (a další týden logování) a na zbytné (tj. dál od HC) BF hrátky tudíž prostě čas nezbývá. Zpětně to pak postihuje BF způsobilost - když nemám prostor dočištěný, nelze na "metodu kružítka" spolehnout. Velice trefná mi přijde zmínka o osobních stylech. Naopak s tvrzením, že zajímavá místa jsou už obsazena, se tak úplně neztotožňuju. Pořád ještě jich kolem sebe pozoruju dost, i když kolikrát jsou to místa, kam se příliš dobře na kole nedojede, odtud možná ten rozdíl v dojmech mezi mnou a ATIP.

A náměty na rozhovor?
Osobně by mě dost zajímaly názory kolegů, kteří GC opustili. abychom věděli, co udělat pro větší retenci, jenže tím, že už s námi nevyjí jsou ipso facto pro vytěžení jaksi špatně dostupní a bez motivace, potud to asi dost dobře uskutečnitelné není.
Ale co třeba vyzpovídat nějakého zahraničního kolegu, abychom viděli, co si o situaci na tuzemské geoscéně myslí někdo neovlivněný našimi interními plky a předpojatostmi. Teď nemyslím jednorázové návštěvníky, ale někoho, kdo má u nás naloveno víc a při vícero příležitostech. Ideální by byly tři paralelní rozhovory/pohledy: Jeden od někoho zdaleka, kdo sem tu a tam zajíždí (napadá mi jmenovitě torgut), druhý od někoho z němecjého/rskouského příhraničí, kdo loví i u nás, třetí od někoho, kdo tu dlouhodoběji žije. Podstatné je, aby šlo o člověka, který má od češtiny určitou jazykovou bariéru.
  • 0

#13 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 20 prosinec 2011 - 20:31

Nebo třeba s těmi na špici nálezů...např. Velký vezír apod.:)
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#14 mikisi

mikisi

    Advanced Member

  • Administrators
  • 261 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 12:28

Dekuji za podnety - nektere zminene rozhovory chystam, nektere urcite stoji za zamysleni a realizaci - viz Toniczech - uvidime jestli se podari najit vhodne zastupce. Uvitam jeste dalsi navrhy. Diky
  • 0

#15 Vym

Vym

    Vymitac

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 13:25

No mě napadlo udělat rozhovor s Dp.manem (autorem skvělých kešek) či Barrandovsou dynastií (pražské kanální kešky).
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#16 trefcz

trefcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 16:02

A co rozhovor s berx.cz jeho kese sou na super urovni a myslim, ze kdo zna potvrdi. :-)
  • 0
GARMIN Oregon 450 + Topo Czech 2011 PRO + GeoGet

#17 look_as

look_as

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 17:00

Nikde v tom rozhovoru nevidim, kolik vlastne kesi na BF Atip nasel. Docela by me zajimal cesky zebricek a treba i % z celkoveho poctu nalezu, neco jako si vede Lakus pro FTF.
  • 0

#18 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 17:32

KaMo_cz napsal/a:
hplus napsal/a: ...

Měl si jet na Medlov ;)
Jinak souhlas, s těma dvouma udělat rozhovor leda ručně.

Ty zmrde tu hubu ti přijedu mezi svátky rozbít
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#19 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 17:44

look_as napsal/a:
Nikde v tom rozhovoru nevidim, kolik vlastne kesi na BF Atip nasel. Docela by me zajimal cesky zebricek a treba i % z celkoveho poctu nalezu, neco jako si vede Lakus pro FTF.


urcity zebricek je zde http://www.ggm.cz/WBFS/Ranking.html
ale neodpovi ti na otazku, kolik Atip nasel na BF :) B)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#20 Atip

Atip

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2011 - 22:54

look_as napsal/a:
Nikde v tom rozhovoru nevidim, kolik vlastne kesi na BF Atip nasel. Docela by me zajimal cesky zebricek a treba i % z celkoveho poctu nalezu, neco jako si vede Lakus pro FTF.


To kdybych věděl, ale u kešek od Mikisi to vím, 21 :D, on jich má Marian založených 22, ale jedna je tradička ;), proto asi ten rozhovor, ale úplně čisté BF to vždycky nebylo, dostal jsem kolikrát i nápovědu, třeba: " okruh 1 km od jiné mysterky" ;). Celkem bych to odhadoval okolo stovky, podobně jako FTFek, ale statistiky si nevedu a zpětně se mi s tím hrabat nechce, taky je otázka jestli bych si vzpoměl.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama