Přejít na obsah


Fotka

Deaktivace geocoinu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 dasypuscz

dasypuscz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2012 - 13:58

Ahoj, potřebuji poradit. Omylem jsem si zaktivovala geocoin na svůj účet, místo na účet osoby které geocoin patří. :( Jak mám v takovém případě postupovat? Jde geocoin nějakým způsobem deaktivovat a znovu aktivovat na již správný účet?? Děkuji za radu. S pozdravem DasypusCZ
  • 0

#2 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2012 - 14:04

deaktivace nejde, ale jde adopce... www.geocaching.com/adopt
  • 0

#3 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2012 - 15:30

Ja by jsem netvrdil, ze nejde, protoze par pripadu bylo, ale v tomhle pripade to opravdu resi adopce a rozhodne je to snazsi cesta...
  • 0

#4 geoquino

geoquino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2012 - 17:36

Souhlasím s předchozími, jen doplním následující: až bude mince ve vlastnictví toho správného vlastníka (po adopci), tak si může minci aktivovat kompletně znova, čímž lze kromě cíle a popisu měnit i datum a místo aktivace.
  • 0

#5 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 632 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2012 - 18:24

geoquino napsal/a:
... si může minci aktivovat kompletně znova, čímž lze kromě cíle a popisu měnit i datum a místo aktivace.


Tím myslíš, že si může editovat popis nebo že může kompletně smazat stopy o tom, že to byla adopce?
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#6 geoquino

geoquino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2012 - 18:42

Je to ještě trochu jinak. Po adopci zůstane v podstatě jen Write Note log, který jako majitel může klidně smazat. Reaktivací však může měnit i datum a místo aktivace.
  • 0

#7 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2012 - 18:42

Jasne, jedinou stopou je systemem (pod nickem noveho vlastnika) zapsany log s note o prevodu a ten muzes samozrejme smazat.
  • 0

#8 lenikov

lenikov

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 22:22

Omylem jsem aktivovala úlně jiný coin než jsem chtěla. Můžu to nějak zrušit? Výše se píše o adopci, ale co když ho nikdo ani nebude chtít? Nechci ho mít ve vlastnictví, když není můj. Díky.
  • 0

#9 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 23:34

lenikov napsal/a:
Omylem jsem aktivovala úlně jiný coin než jsem chtěla. Můžu to nějak zrušit? Výše se píše o adopci, ale co když ho nikdo ani nebude chtít? Nechci ho mít ve vlastnictví, když není můj. Díky.


to jako, žes zadala při aktivaci blbý kód coinu? Čili jsi aktivovala nějaký cizí coin virtuálně na dálku? Napadá mě jen do popisu coinu napsat co se stalo a ať se majitel ozve...
  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#10 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 5:18

Napis na GS, oni jsou schopni minci deaktivovat. Neni to zcela bezny postup, ale obcas se tak stalo, prestoze to ted nemuzu dohledat.
  • 0

#11 lenikov

lenikov

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 10:45

Jj, zadala jsem blby kod coinu. Zrovna takove cislo existovalo, takze mi to v pohode nabidlo aktivacni kod. Kdyby to treba napsalo nejdriv nazev coinu, vsimla bych ze to neni ono, jenze ono to napise az po registraci a odtud neni cesty zpatky. :-( Zkusim teda napsat na GS.
  • 0

#12 lenikov

lenikov

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2013 - 18:43

Jen chci potvrdit, že po odeslání e-mailu na GS, špatně aktivovaný coin (cca za tři dny) z inventáře skutečně smazali. Díky za radu. ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama