Přejít na obsah


Fotka

Server GC temporarily down v roce 2012


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
465 odpovědí na toto téma

#121 JohnnyM.

JohnnyM.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2012 - 20:38

filda44 napsal/a:

JohnnyM. napsal/a:
Tak nevim jak tohle groundspeak myslel, ale zobrazovat eventy nad mapou jako nalezene (ikona smejiciho se smajliku) i kdyz ma na nich clovek jen "will attend" je opravdu krok kupredu... grrrr..


to mě teda nedělá


při načtení PQ (druhá záložka v "novém" menu map) mi dělá přesně to co je výše popsáno...
  • 0

#122 zuzka.ka

zuzka.ka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2012 - 20:38

Na první dojem nic moc - mapa se mi ani po pár minutách nenačetla, po kliknutí na Find my location vidím, že podle rozmístění kešek jsem pořád na HC, i když ve skutečnosti jsem 1000 km jinde... Uf uf, díky za Geoget.
  • 0

#123 JiraciCZ

JiraciCZ

    JiraciCZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2012 - 20:39

Tak snad jen OpenCycleMap mi fungují relativně "rychle".... U zbytku vidím smajlíky, ale mapa nikde...
  • 0

#124 HanzsCZ

HanzsCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)
  • LocationChlumec, Ústecký kraj

Publikováno 14 únor 2012 - 20:41

Na rovinu: s mapou jsem skončil. Ani po sedmi minutách se mi nenačetla v plném rozlišení a orientace jen podle pixelů plusminus fakt nemá cenu. Zeměmluví pojetí slova upgrade se mění na downgrade. Bohužel...
  • 0
Není Ústí jako Ústí. Ale to naše Ústí je nejlepší...

#125 Geo Reo

Geo Reo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2012 - 20:43

No todle zeměmluv sprominutím pos... Já tam nemám ani Google mapy. Ani nejsem sto přijít na to jak dohrát mapy do My Topo, a navíc je to divně spomalené. Další sra... je výsuvná lišta. Její uprava je taky divná. Dávám palec dolů.
  • 0

#126 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2012 - 20:44

prosim vas uklidnete se. snad vite, ze hned po "upgradu" je plno veci, ktere nejdou tak jak maji a GS do doladuje za behu. navic ted bych i cekal, ze tu mapu zkousi kde kdo a tak se logicky budou nacitat pomaleji. pockal bych den dva a uvidi se jak to pojede.
  • 0

#127 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2012 - 20:45

Hruza, mapa naprosto nefunguje a nebo šíleně pomalu
  • 0

#128 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2012 - 20:47

Pro mě zatím jediná kladná věc = funguje diakritika v listingu. Mapy - to je teda děs.
  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#129 filda44

filda44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2012 - 20:52

JohnnyM. napsal/a:

filda44 napsal/a:

JohnnyM. napsal/a:
Tak nevim jak tohle groundspeak myslel, ale zobrazovat eventy nad mapou jako nalezene (ikona smejiciho se smajliku) i kdyz ma na nich clovek jen "will attend" je opravdu krok kupredu... grrrr..


to mě teda nedělá


při načtení PQ (druhá záložka v "novém" menu map) mi dělá přesně to co je výše popsáno...


tak to nevim, já nejsem PM
  • 0

#130 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2012 - 20:54

Neexistuje někde náhodou nějaká veřejná stížnost/petice/lynčování groundspeaku čí tak něco? Rád bych se připojil. Nelíbí se mi na tom nic, ani ty mapy, ani ta grafika toho postranního menu, ani provedení zobrazování té bubliny u kešek a nejhorší na tom je ta rychlost načítán map. Po přepnutíé na osm mapu se mi ještě ke všemu nalezené kešky zpbrazují některé bez smajlíka a některé se smajlíkem. Hrozné.
  • 0

#131 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2012 - 20:55

Pár změn k lepšímu tu je:
+ Lze vypnout zobrazení posledních navštívených keší (TADY)
+ podle release notes by mělo jít bez zmenšování nahrávat fotky až do velikosti 1 MB, pokud žádný jejich rozměr nepřesáhne 2000 pixelů

Ty mapy určitě doladí. Je škoda, že nejde v preferencích nastavit jako základní mapu OpenStreet nebo OpenCyklo...

Neexistuje někde náhodou nějaká veřejná stížnost/petice/lynčování groundspeaku čí tak něco? Rád bych se připojil.


Zkus tohle vlákno;)
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#132 filda44

filda44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2012 - 20:56

Aranyafëa napsal/a:
Neexistuje někde náhodou nějaká veřejná stížnost/petice/lynčování groundspeaku čí tak něco? Rád bych se připojil.

Nelíbí se mi na tom nic, ani ty mapy, ani ta grafika toho postranního menu, ani provedení zobrazování té bubliny u kešek a nejhorší na tom je ta rychlost načítán map.

Po přepnutíé na osm mapu se mi ještě ke všemu nalezené kešky zpbrazují některé bez smajlíka a některé se smajlíkem. Hrozné.


no jo, každá změna, co udělá Groundspeak je na nic. Nejlepší to bylo před pár lety, kdy bylo menu vlevo a byly staré dobré originální mapy, žádné beta a ni tady tyto!!!
  • 0

#133 Kmoda

Kmoda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2012 - 20:56

S tou mapou co vypadá jak nakreslená a jejím načítáním tejden si snad dělají legraci... to je první dojem zatím. Doteď jsem využíval možnost přepnout na starou dobrou mapou a ted už to nejde?
  • 0

#134 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2012 - 21:17

Kmoda napsal/a:
S tou mapou co vypadá jak nakreslená a jejím načítáním tejden si snad dělají legraci... to je první dojem zatím. Doteď jsem využíval možnost přepnout na starou dobrou mapou a ted už to nejde?


Už to nejde, taky jsem ji občas používal.
  • 0

#135 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2012 - 21:22

k-lord napsal/a:
prosim vas uklidnete se. snad vite, ze hned po "upgradu" je plno veci, ktere nejdou tak jak maji a GS do doladuje za behu. navic ted bych i cekal, ze tu mapu zkousi kde kdo a tak se logicky budou nacitat pomaleji. pockal bych den dva a uvidi se jak to pojede.

naprosto souhlasím zatím moc povyku akorát... uvidí se až se to trochu uklidní a usadí...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#136 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2012 - 21:32

Mi mapa sice běží bez problémů, ale je to hnus velebnosti:D počítám, že to teď budou měnit a měnit a měnit:D:D:D
  • 0

#137 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2012 - 21:34

DrakMrak napsal/a:

k-lord napsal/a:
prosim vas uklidnete se. snad vite, ze hned po "upgradu" je plno veci, ktere nejdou tak jak maji a GS do doladuje za behu. navic ted bych i cekal, ze tu mapu zkousi kde kdo a tak se logicky budou nacitat pomaleji. pockal bych den dva a uvidi se jak to pojede.

naprosto souhlasím zatím moc povyku akorát... uvidí se až se to trochu uklidní a usadí...

Navíc tady je celkem zajímavej popis http://blog.geocaching.com/ kde píšou zajímavé věci a to, že to teď vypadá zběsile je sice nemilé nicméně předpokládám, že to nebude setrvalý stav...

Navíc OpenStreet map jsou detailnější než Google Maps jen tam není letecký pohled ale předpokládám, že s tím si nějak poradíme časem... Navíc Groundspeak slibuje umístění dlaždic i na své servry což by mohlo mapy výrazně urychlit já bych rozhodně neházel flintu do žita...

ještě sem si počítal co ty google mapy stály na měsíc a vycházelo mě to skoro 10 000 USD při 2 000 000 přístupů denně což není nezanedbatelná suma.
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#138 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2012 - 21:52

mno nevím jestli ta mapa je lepší .. uvidíme .. ale je to nezvyk .. no aspoň už vím proč mě nefunguje odkaz co sem měl nastavený na zlín .. pokud ot dobře chápu tak defaultně to začíná na HC?
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#139 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2012 - 21:54

mimochodem ten LINK TO THIS MAP .. funguje to někomu? mně to háže 404ku error ..
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#140 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2012 - 22:00

Tak už je to o něco lepší, ale na open street mapách mi to nenahraje některé dlaždice. V uhlopříčce přes celou plochu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama