Přejít na obsah


Fotka

Medlov 2012


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
21 odpovědí na toto téma

#1 kantor

kantor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 13:42

Oblíbená taškařice se bude letos konat od pátku 24. srpna do neděle 26. srpna 2012.
Buď připraven!


Vložený obrázek
  • 0

#2 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 14:02

Bude zase topení zlobivých reviewerů? :D
  • 0

#3 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 17:58

Špatná sekce, Jardo ... účast potvrzuji :) S reviewerama byla sranda. PS: snad fotříkovi zase nezašpiním auto :-D zaparkuju raději někam dál ;)
  • 0
Cogito ergo sun ...

#4 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 18:45

Pis fotrik, jako vzdy! Jinak vlakno melo byt v rubrice oznameni. Fotka potesila hrejivou vzpominkou. Revieweri se nam zase rozmnozili, abych vzal priste vetsi lahev.
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#5 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 18:53

Dovolil jsem si Medlov pridat do Eventu v planu
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#6 cztweety

cztweety

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 19:26

Tak tohle opet nemuzu vynechat :) urcite dorazim opet na celej vikend :D
  • 0
Jára Cimrman - otec GPS aneb „Gde Proboha Sem ?“

GEOPERNIKARI

#7 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 20:03

ja doufam, ze se mi uz konecne podari dorazit, kazdej rok to jen slibuju a ve finale musim makat :(
  • 0

#8 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 553 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 20:05

Pisu si velkym cervenym do kalendare, proste neexistuje ze bych na Medlove chybel :)
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#9 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2012 - 20:48

+1 do kalendáře, Medlov forever B)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#10 svetobeznik

svetobeznik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2012 - 23:20

Paráda, píšu si! Loňský ročník byl moc fajn, tak snad mi vyjde i ten letošní :-)
  • 0
I used to have a life.... Now I am a geocacher.

#11 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2012 - 14:07

vytáhnu téma z propadliště dějin...

jelikož jsem se pokusil minulý víkend odlovit keš http://coord.info/GC310QT - bohužel neúspěšně, napadlo mě, zda by někdo z kolegů, kteří budou na eventu neobětoval chvilku svého drahoceného času a nepoučil mě (prakticky) jak podobné velikány zdolat ...lehčí T5 zvládám, výbavu mám, ale tady jsem se necítil...
pokud by byl někdo ochotnej, tak prosím SZ, určitě se nějak domluvíme - a samo i na následný odměně za školení :-)
díky
  • 0

#12 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2012 - 14:22

ja05 napsal/a:
... jak podobné velikány zdolat ...lehčí T5 zvládám, výbavu mám, ale tady jsem se necítil...


Dostal jsem hezký flash back, když jsem si vzpomněl, jak jsem tuto T5 dal defakto jen s jednou smycou a vodítkem na psa :D

PS: na Medlov pojedu, zda budu brát T5 výbavu nevím
PSS: jistě nebudu jediný T5 lovec na eventu, takže rad jistě dostaneš mnoho
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#13 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2012 - 15:43

fremen.cz napsal/a:
Dostal jsem hezký flash back, když jsem si vzpomněl, jak jsem tuto T5 dal defakto jen s jednou smycou a vodítkem na psa :D


verim, ze jde i tohle, ale jelikoz jsem to jeste nezkousel, tak jsem usoudil, ze bude lepsi to nenacvicovat 15m nad zemi....a navic bych uprednostnil o neco - podle me - bezpecnejsi zpusob....
  • 0

#14 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2012 - 16:10

ja05: jestli se zucastnim,tak bych se rada pridala. Snad bude i nekdo s vybavou... Kez by:-) Stromecek vypada moc hezky:-)
  • 0

#15 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2012 - 10:02

zkusim to jeste jednou: Rad bych odlovil stromovku s mistni serie...Uz jsem na ni byl jednou juknout, ale dostatecne jsem necetl a nemel dlouhy lano a navic si nebyl jistej jak na ni...Kdyby byl nekdo kdo ma vic T5 zkusenosti, nebo dokonce uz ulovenou udelat ucitele a radce byl bych rad a vdecnej... V okoli Medlova se budeme vyskytovat uz od patecniho poledne cca, takze pokud by na tom nekdo byl stejne, byl by to idealni termin...diky za pripadnou nabidku
  • 0

#16 teamkogi

teamkogi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2012 - 10:41

ja05 napsal/a:
zkusim to jeste jednou:
Rad bych odlovil stromovku s mistni serie...Uz jsem na ni byl jednou juknout, ale dostatecne jsem necetl a nemel dlouhy lano a navic si nebyl jistej jak na ni...Kdyby byl nekdo kdo ma vic T5 zkusenosti, nebo dokonce uz ulovenou udelat ucitele a radce byl bych rad a vdecnej...
V okoli Medlova se budeme vyskytovat uz od patecniho poledne cca, takze pokud by na tom nekdo byl stejne, byl by to idealni termin...diky za pripadnou nabidku


Ahoj ja05
jakou autor této keše taky budu na Medlově. Klidně se můžeme domluvit a můžeme tam zajít. Určitě půjde víc kačerů co si to bude chtít odlovit. Veškerou výbavu mám stále v autě, takže na Medlově ji budu mít taky. Jen jestli máš vlastní sedák, případně bychom zkusili můj, nebo kohokoliv jiného.
Pokud mě budeš chtít na Medlově najít, hledej blonďatou vystříhanou hlavu, budu mít na sobě i jmenovku. Nebo se zeptej na Kogiho, hodně lidí mě tam zná. Jinak telefon na mě je 731481167.
  • 0

#17 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2012 - 11:03

teamkogi napsal/a:
Ahoj ja05
jakou autor této keše taky budu na Medlově. Klidně se můžeme domluvit a můžeme tam zajít. Určitě půjde víc kačerů co si to bude chtít odlovit. Veškerou výbavu mám stále v autě, takže na Medlově ji budu mít taky. Jen jestli máš vlastní sedák, případně bychom zkusili můj, nebo kohokoliv jiného.
Pokud mě budeš chtít na Medlově najít, hledej blonďatou vystříhanou hlavu, budu mít na sobě i jmenovku. Nebo se zeptej na Kogiho, hodně lidí mě tam zná. Jinak telefon na mě je 731481167.


diky moc za nabidku, urcite ji rad prijmu...navic doprovd samotnyho ownera je ideal...matros mam vcelku dostacujici rekl bych, v tom nevidim problem..spis uvitam nejakou radu, ukazku...nejakou tu stromovku jsem uz dal...tak zkus nejak navrhnout, kdy by jsi byl ochotnej vyrazit - nerad bych ti nejak narusoval plan...jak jsem psal, my budeme na medlove cca od patecniho poledne...nebo te mam odchytit hned v patek a nejak se domluvime? jeste jednou diky moc za nabidku...
  • 0

#18 teamkogi

teamkogi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2012 - 12:00

ja05 napsal/a:

teamkogi napsal/a:
Ahoj ja05
jakou autor této keše taky budu na Medlově. Klidně se můžeme domluvit a můžeme tam zajít. Určitě půjde víc kačerů co si to bude chtít odlovit. Veškerou výbavu mám stále v autě, takže na Medlově ji budu mít taky. Jen jestli máš vlastní sedák, případně bychom zkusili můj, nebo kohokoliv jiného.
Pokud mě budeš chtít na Medlově najít, hledej blonďatou vystříhanou hlavu, budu mít na sobě i jmenovku. Nebo se zeptej na Kogiho, hodně lidí mě tam zná. Jinak telefon na mě je 731481167.


diky moc za nabidku, urcite ji rad prijmu...navic doprovd samotnyho ownera je ideal...matros mam vcelku dostacujici rekl bych, v tom nevidim problem..spis uvitam nejakou radu, ukazku...nejakou tu stromovku jsem uz dal...tak zkus nejak navrhnout, kdy by jsi byl ochotnej vyrazit - nerad bych ti nejak narusoval plan...jak jsem psal, my budeme na medlove cca od patecniho poledne...nebo te mam odchytit hned v patek a nejak se domluvime? jeste jednou diky moc za nabidku...


Pokud to dobře půjde budu vyrážet ve 12:00 z Brna, takže příjezd na Medlov by mohl být tak kolem půl druhé. Klidně na to můžeme vlítnout hned po mém příjezdu v pátek. Až uvidíš přijíždět Sandero Stepway a vepředu v masce místo originálního loga Dacia je logo geocachingu, tak jsem to já ;)
  • 0

#19 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2012 - 12:32

teamkogi napsal/a:
Pokud to dobře půjde budu vyrážet ve 12:00 z Brna, takže příjezd na Medlov by mohl být tak kolem půl druhé. Klidně na to můžeme vlítnout hned po mém příjezdu v pátek. Až uvidíš přijíždět Sandero Stepway a vepředu v masce místo originálního loga Dacia je logo geocachingu, tak jsem to já ;)


okay, pokud se u me tey nic nev...ere (nejaka necekana prace, ale to bych dal rozhodne vedet), tak te budu vyhlizet a uz z dalky mavat :-) takze jsme predbezne domluveny, jeste jednou diky
  • 0

#20 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2013 - 21:15

Medlov 2013? Bude možné zvolat "Ať žije?"
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama