Přejít na obsah


Fotka

Rozhovor s Bohemian Reviewerem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#21 krovicko

krovicko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2012 - 12:44

Moc hezký a přínosný rozhovor, o coinech jsem nevěděla, výborný nápad! O letterboxu jsem bohužel věděla, "odlovili" jsme si ho těsně poté, neměli jsme aktualizované krabičky v gps .. ale i toto dnf bylo skvělé, takže jsem zato ráda ;) Jen hrůza, že se někdo dokáže takto mstít :((( A ta výhybka.. brrrr. Bohužel je to ale uvěřitelné :(
  • 0

#22 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2012 - 19:23

Díky za rozhovor, jo Kladno, tam to žije :-)
  • 0

#23 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2012 - 19:46

ok rozhovory s 2 revs nejsou špatné ale myšlenkově skoro identické (co mě zaujalo byl ten nápad na multi geocoin v podobě okresů) Osobně bych uvítal rozhovory s kvalitními zakladateli ála Hradník, kterého jsem až do přečtení článku vůbec neznal.
  • 0

#24 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2012 - 21:01

Rozhovor je super. Priznam se, ze aktualne bych ja osobne, a asi nejen ja, uvital rozhovor s tvurci 101 serie. Ta je, co se listingu tyce perfektne udelana. Dle me prvni PT, ktery neni jen o bodech.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#25 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 632 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2012 - 21:22

Pěkný rozhovor, díky
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#26 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 9:16

Rozhovor s obsahem a nejn plky jako předchozí... Jsem osobně zvědavej na nové kešky od Chemika... odlovil jsem jich při jediném výpadu do ČB jen několik a stály za to... Také se těším na to, že po nějaké době zapomene na 2,5 roku sloužení a odreaguje se... Ona ta práce jinak podle mého nazvat nejde...
  • 0

#27 The Foxx

The Foxx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2012 - 12:22

Super rozhovor s někým kdo k tomu má co říct a od koho se může pár jednotlivců učit. Díky za něj. Já věděl že to Michal s tím definitivním koncem nemyslel vážně :-) Na jeho další keše se těším.
  • 0
Never forget The Fox... www.kisspraha.cz

#28 Cagr

Cagr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2012 - 16:08

Pěkný rozhovor a někdy ne eventu, až bude chybět logbook, tak poslouží tvoje kůže. Škoda, že jsi na poslední chvíli před odchodem do důchodu zrušil moji zatím nejlepší odlovenou keš, ale nemám ti to za zlé a je to tím, že se lovení stává masovou záležitostí!
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama