Přejít na obsah


Fotka

Cesky Krumlov archivovan


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
71 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 7:19

Z duvodu ukonceni mych aktivit ve meste byly vsechny tri kes archivovany. Jedna se o Cross hill, Yezzz a Koh-i-noor.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 8:43

Z duvodu ukonceni mych aktivit ve meste byly vsechny tri kes archivovany. Jedna se o Cross hill, Yezzz a Koh-i-noor.


Tak koukám, že jsme včera byli v Krumlově za minutu dvanáct.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 9:01

Z duvodu ukonceni mych aktivit ve meste byly vsechny tri kes archivovany. Jedna se o Cross hill, Yezzz a Koh-i-noor.


Jarry, ty mi to snad něláš schválně!
Za 14 dní jedu na jih s rodinou na dovolenou a tyhle keše jsem zrovna včera na radu Havranteamu zařadil do plánu výletů.
Nemohl jsi je nechat aspoň dožít, dokud budou funkční? Není archivace zbytečná, když jsou cache stále v pořádku? Taky mohly s klidem vydržet až do konce sezóny a pak by prostě "odumřely". V té chvíly by se zaarchivovaly, a bylo by to. Tyhle archivace funkčních keší mne přijdou strašně brutální! :-(((
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 9:27

Z duvodu ukonceni mych aktivit ve meste byly vsechny tri kes archivovany. Jedna se o Cross hill, Yezzz a Koh-i-noor.


To by sa fakt nenasiel nikto, kto by ich adoptoval? Ja ich radim medzi moje oblubene. Teda okrem Cross Hill, ten som nestihol, lebo som zabil omnoho viac casu nez som planoval na zvysnych dvoch. A bol to veru prijemne zabity cas.

  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 9:57

Ja stihl jen koh-i-noor, a do dolu bych hned sel, pokud by bylo otevreno. Myslim, ze je skoda archivace. Jinak bych se tam nedostal a netusil, ze vubec nejaky dul je. Adopce by myslim bylo lepsi reseni. Ale je to samozrejme pouze na Tobe.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2006 - 19:02

Dneska jsem se vratil po 14 dnech z dovoleny a musim rict, ze se nestacim divit, co se to tady zase deje ... mazat nekomu logy a archivovat kesky je ubohy a hodny urazlivyho debilka.

Jeste k poznamkam k avataru - Che Guevara je ve svete celkem uznavany politik a revolucionar a tak kdo Kordovu fotku spojuje s KSC u nas, Husakem atd. je proste ignorant.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2006 - 9:15

Také si dovolím napsat pár vět do této diskuze. Bohužel k zaarchivování cachí došlo pro mě v té nejhorší možné době. Když jsem odjížděl z Brna na prodloužený víkend na Vltavu, cache byly ještě v pořádku. Archivování jsem zjistil až po výšlapu na Cross a následném nenalezení cache. Protože jsem cache nenašel bez hintu, připojil jsem se přes mobil na GC a zjistil tuto nemilou věc. No nic, moje blbost, měl jsem se podívat před tím. V každém případě díky za fajn výhled na Český Krumlov! :-) Z původního plánu 4 vodáckých cachí tak nakonec byl jen Rožmberk. Určitě by bylo dobré v České Krumlově nějaké cache zasadit. Místo je to dost výjimečné a i sama Vltava nabízí hodně možností, jak udělat pár zajímavách "vodáckých" cachí. Tímto se za ně přimlouvám. Diskuzi zdar a parnému létu zvlášť! :-)
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 9:23

Jarry, ty mi to snad něláš schválně!
Za 14 dní jedu na jih s rodinou na dovolenou a tyhle keše jsem zrovna včera na radu Havranteamu zařadil do plánu výletů.
........

Já tam jedu na začátku srpna na vodu, tohle byla jedna z mála cache co jso v dosahu břehu Vltavy :-(

Kdyby jsi místo diskusí ve fórech raději jezdil na kole nebo si šel zaplavat, tak nemusíš mít pocit, že je vytváření cache pro tu bandu zbytečná práce.

  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 10:19

Suhlas, Yezzz bola uplne supr cache, aj ostatne boli pekne. Kazdopadne diky za ne a dalsi cacheri sup sup osadzat Krumlov :)))
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2006 - 19:58

Che Guevara je ve svete celkem uznavany politik a revolucionar a tak kdo Kordovu fotku spojuje s KSC u nas, Husakem atd.

Tohle se mi na geocachingu líbí, že to není jenom fyzická aktivita, ale člověk si při tom rozšiřuje i své všeobecné znalosti. Takže teď jdu nastudovat životopisy Che Guevary a Gustava Husáka, abych se mohl fundovaně zapojit do debaty, která se tu bezpochyby na toto téma rozvine :-)
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2006 - 21:38

Che Guevara je ve svete celkem uznavany politik a revolucionar a tak kdo Kordovu fotku spojuje s KSC u nas, Husakem atd. je proste ignorant.

Ono záleží na tom v jakým světě se člověk pohybuje, že jo? :o)
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2006 - 19:50

Jeste k poznamkam k avataru - Che Guevara je ve svete celkem uznavany politik a revolucionar a tak kdo Kordovu fotku spojuje s KSC u nas, Husakem atd. je proste ignorant.

Pro me je ignorant ten, kdo si politiky tohoto razeni nespojuje. Na http://pandora.idnes...rt/2006/7/24622 je text, ktery by asi mel kazdy p.t. ctitel CHe Guevary znat. Dalsi diskuze mohou probihat tamtez.
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2006 - 9:27

Také si dovolím napsat pár vět do této diskuze. Bohužel k zaarchivování cachí došlo pro mě v té nejhorší možné době. Když jsem odjížděl z Brna na prodloužený víkend na Vltavu, cache byly ještě v pořádku. Archivování jsem zjistil až po výšlapu na Cross a následném nenalezení cache. Protože jsem cache nenašel bez hintu, připojil jsem se přes mobil na GC a zjistil tuto nemilou věc.

Zrovna Cross hill tam nejspis fyzicky zustal, ten jsem zatim nestihl odnest :-). Takze by to bylo stejne DNF :-). Dul Koh-i-noru byl uzavren a exkurze neprobihaji - na jinak nezajimave misto neni duvod lidi vodit. A Yezzz je pro me 400km cesty, at to radeji poradne dela nekdo mistni.
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 10:31

Suhlas, Yezzz bola uplne supr cache, aj ostatne boli pekne...

To by mělo být fakt trestné, archivovat funkční cache, navíc kvalitní :-(((

  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2006 - 20:03

Tohle se mi na geocachingu líbí, že to není jenom fyzická aktivita, ale člověk si při tom rozšiřuje i své všeobecné znalosti. Takže teď jdu nastudovat životopisy Che Guevary a Gustava Husáka, abych se mohl fundovaně zapojit do debaty, která se tu bezpochyby na toto téma rozvine :-)

Chehehe - to je snad nějaký komplot - já zrovna kvůli jedné Vyškovské cachei studuju životopis Klementa Gottwalda
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2006 - 21:51

Ono záleží na tom v jakým světě se člověk pohybuje, že jo? :o)

Tak teď jsi to trefil :o)
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2006 - 20:14

Pro me je ignorant ten, kdo si politiky tohoto razeni nespojuje. Na http://pandora.idnes...rt/2006/7/24622 je text, ktery by asi mel kazdy p.t. ctitel CHe Guevary znat. Dalsi diskuze mohou probihat tamtez.

Ty se asi nechas lehce zmanipulovat kdejakym platkem, co ?
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2006 - 21:04

Na http://pandora.idnes...rt/2006/7/24622 je text, ktery by asi mel kazdy p.t. ctitel CHe Guevary znat. Dalsi diskuze mohou probihat tamtez.

Mejlem prošla tvoje příloha dobře, ale na webu se z toho poztrácely český
znaky.
Nepoškozený text je na
http://pandora.idnes.cz/part/2006/7/24657

  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 10:52

Taky si myslím, že se mohly nechat v klidu dožít. Včera jsme s Kejsim všechny tři obešli, dobře jsme se bavili a naštěstí jsme neváhali se zapsíním na gc.com. Dnes bychom asi pěkně skřípali zubama. Pokud se Jarry rozhodl keše archivovat, tak my nic nezměníme, je to jeho rozhodnutí.
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2006 - 21:24

Chehehe - to je snad nějaký komplot - já zrovna kvůli jedné Vyškovské cachei studuju životopis Klementa Gottwalda

Myslim ze neni spatny si obcas pripomenout jak to tenkrat bylo ;-)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama