Přejít na obsah


Fotka

Cesky Krumlov archivovan


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
71 odpovědí na toto téma

#41 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2006 - 10:56

A můžu se zeptat, z jakého důvodu ti nebyly logy uznány? Nenašel jsem na nich nic odporujícího pravidlům...
Dostal jsi k tomu nějaké vysvětlení od Jarryho?
  • 0

#42 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2006 - 12:29

Hm, tak jestli to je fakt takhle, tak si snad dám v rámci solidarity s tebou, jako avatar V.I.Lenina. Jarry ty debaty nějak asi moc prožívá..... on by se tomu neměl přikládat větší význam než to má.
Snad to tady Jarry vysvětlí, třeba to byl nějakej omyl.....

Připadá mi, že ty debaty prožíváte nějak moc všichni :-(
Už aby se ochladilo .....

  • 0

#43 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2006 - 9:08

To trochu zavání rasismem.

To je příliš silné přirovnání. Rasizmus je mnohem větší svinstvo než politický a náboženský fanatismus nebo nacionalismus. V těch ostatních případech se můžeš vzdát a přijmout jejich ideologii nebo naučit se jejich jazyk, a máš od nich pokoj, ale v případě rasismu nemáš šanci.
  • 0

#44 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2006 - 13:42

A můžu se zeptat, z jakého důvodu ti nebyly logy uznány? Nenašel jsem na nich nic odporujícího pravidlům...
Dostal jsi k tomu nějaké vysvětlení od Jarryho?

Nic mi k tomu nenapsal, ale myslím, že vysvětlení je jasné: prostě jarry.
  • 0

#45 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2006 - 9:21

To je příliš silné přirovnání. Rasizmus je mnohem větší svinstvo než politický a náboženský fanatismus nebo nacionalismus. V těch ostatních případech se můžeš vzdát a přijmout jejich ideologii nebo naučit se jejich jazyk, a máš od nich pokoj, ale v případě rasismu nemáš šanci.

Vím, že je to silné slovo, ale zde dochází k šikaně a potlačování práv za svůj postoj a názor. A navíc by jsme se takovému to jazyku a ideologii učit neměli. Myslím, že by mělo dojít k Jarryho všeobecné ignoraci.

  • 0

#46 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2006 - 23:49

Mám jednu technickou...... při naší nedávné návštěvě jsem do kešky YEZZ vložila GC Gaston´s Cat Geocoin. Pořád v ní visí. Asi jí někdo vzal a ještě nestihl na netu vyzvednout. Jak se dostane virtuálně z kešky, když je archivovaná?
  • 0

#47 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2006 - 15:18

Zdravíčko, klidně bych ty kešky adoptoval, jižní čechy jsou můj rajon :)
  • 0

#48 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2006 - 10:36

Vím, že je to silné slovo, ale zde dochází k šikaně a potlačování práv za svůj postoj a názor. A navíc by jsme se takovému to jazyku a ideologii učit neměli. Myslím, že by mělo dojít k Jarryho všeobecné ignoraci.

tiez sa mi nepaci deletovanie logov a odsudzujem to (btw zalogovat sa da aj do archivovanej cache :), ale dajme pravo aj druhej strane vyjadrit sa. Jarry tu momentalne asi nie je (sudim podla datumu poslednej navstevy gc.com).
  • 0

#49 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2006 - 8:23

Vím, že je to silné slovo, ale zde dochází k šikaně a potlačování práv za svůj postoj a názor. A navíc by jsme se takovému to jazyku a ideologii učit neměli. Myslím, že by mělo dojít k Jarryho všeobecné ignoraci.

Milý Cejdo, opravdu by mě zajímalo, jak si takovou "všeobecnou ignoraci" představuješ. A jestli jsi připraven nést odvetnou "všeobecnou ignoraci", která se snese na Tvou hlavu od těch, kteří s Tvým přístupem nebudou souhlasit. Jsem opravdu zvědavý. Třeba se fakt blíží apokalypsa... Původně jsem to myslel ze srandy. :o(
  • 0

#50 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2006 - 20:24

Mám jednu technickou...... při naší nedávné návštěvě jsem do kešky YEZZ vložila GC Gaston´s Cat Geocoin. Pořád v ní visí. Asi jí někdo vzal a ještě nestihl na netu vyzvednout. Jak se dostane virtuálně z kešky, když je archivovaná?

GC Gaston´s Cat Geocoin v kešce již opravdu není. S Kejsim jsme pro něj šli a už byl pryč. Kdo ho vyzvedl si samozřejmě nepamatuju, ale v papírovým logbooku to bylo zapsaný.
  • 0

#51 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2006 - 17:05

Zdravíčko, klidně bych ty kešky adoptoval, jižní čechy jsou můj rajon :)

Tak to je budeš muset založit znovu - už jsou archivované.
  • 0

#52 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2006 - 12:33

tiez sa mi nepaci deletovanie logov a odsudzujem to (btw zalogovat sa da aj do archivovanej cache :), ale dajme pravo aj druhej strane vyjadrit sa. Jarry tu momentalne asi nie je (sudim podla datumu poslednej navstevy gc.com).

S tím samozřejmě souhlasím. A jsem zvědav, co se dozvíme. Jelikož jsem ty logy četl a neshledal nic, čím by odporovaly pravidlům ( dokonce jsou všechny pozitivní) a navíc čím by se staly pravidlům odporující až po několika měsících jejich existence je to minimálně čudné. Vím, že mé soudy jsou vynášeny před reakcí protistrany, ale nic jiného, než osobní antipatie vůči Solipsovi v tom není. Opravdu jsem zvědav jakej blábol nám bude předložen!!!!

  • 0

#53 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2006 - 1:29

tiez sa mi nepaci deletovanie logov a odsudzujem to (btw zalogovat sa da aj do archivovanej cache :), ale dajme pravo aj druhej strane vyjadrit sa. Jarry tu momentalne asi nie je (sudim podla datumu poslednej navstevy gc.com).

Ja myslim, ze Jarry toho tu uz nablil za ty leta dost ;)
  • 0

#54 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2006 - 9:49

Milý Cejdo, opravdu by mě zajímalo, jak si takovou "všeobecnou ignoraci" představuješ. A jestli jsi připraven nést odvetnou "všeobecnou ignoraci", která se snese na Tvou hlavu od těch, kteří s Tvým přístupem nebudou souhlasit. Jsem opravdu zvědavý. Třeba se fakt blíží apokalypsa... Původně jsem to myslel ze srandy. :o(

Jak???? Třeba nekomunikovat s člověkem, který káže vodu a chlastá víno!!! Jarry je přesně ten, kdo má vždy plnou hubu pravidel a jejich citací a ve finále proti pravidlům začne mazat rok staré logy jen z důvodu osobní averze. Jinak samozřejmě jsem ochoten nést následky odvetného opatření a smířit se s tím, že komu lidé takovéhoto charakteru nevadí a jsou jejich zastánci mne budou ignorovat. Vono jde spíš o to, že takovýto lidé nestojí za písmenko mě. Nekoukal jsem jak dlouho geocaching děláte, ale před časem, kdy se formoval hromadný odlov Šamanovy "Minotaur - The GPS drawing cache" tak nás Jarry nazval zloději. Zde citace jeho vyjádření: "Myslim ze po dnesnim vyvoji na PM cache uz zadneho geocachera videt netouzim. Mohlo by se mi taky neco ztratit z kapsy." ZDE. Jestli vám takovéto věci nevadí - vaše volba.

  • 0

#55 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2006 - 17:08

Tak to je budeš muset založit znovu - už jsou archivované.


Není třeba, haggaeus je může odarchivovat
Stihnete tu adopci do začátku srpna? Prosíííííímmm! :-)
  • 0

#56 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2006 - 17:40

Vím, že mé soudy jsou vynášeny před reakcí protistrany, ale nic jiného, než osobní antipatie vůči Solipsovi v tom není.

Smutný na tom je, že nejde ani o ty osobní antipatie ale o styl jakým se tady Solipso prezentuje, osobně se přece neznají. Já myslím že je potřeba odlišovat komunikaci na internetu od komunikace reálné, což asi Jarry neudělal. Často totiž platí že čím drsnější a provokativnější vystupování na internetu tím bázlivější a nekomunikativní člověk v reálném životě. Proto není třeba do toho tahat reálný mazání logů :o)
Jarry sem snad napíše že mu "ujela myš", logy vrátí a vše bude OK.
  • 0

#57 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2006 - 10:39

Vzdy se najde naky stoura:-) . Proc takovy povyk? Jestli nejsou pro nekoho zavazna nektera ustanoveni pravidel, proc baziruje na dodrzovani ostatnich? Chce byt chranen a sam chce ohrozovat? Jestli je pravda (jak tvrdi Solipso) ze:" Faktem je, ze data, kter jsou na gc.com, jsou majetkem vlastniku kesek..." - je-li tomu tak, proc bych s nimi nemohl delat co chci?. I mazat logy, ze ty zalobnicku Solipso, uz jsi bezel zalovat :-)? Kde je tvoje "...spíš bych řekl, že mi nevadí, když někoho k něčemu vyprovokuju...." - najednou vadi? Takze je na vyber: bud vsechna pravidla, nebo zadna.
  • 0

#58 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2006 - 12:39

nekomunikovat s člověkem, který káže vodu a chlastá víno!!!

Přerušením komunikace se ještě nikdy nic nevyřešilo. Dokud probíhá komunikace, tak je pořád naděje že se aspoň na něčem shodneme.
  • 0

#59 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2006 - 14:36

Ja myslim, ze Jarry toho tu uz nablil za ty leta dost ;)

no ja by som tak netriumfoval, pokial mi pamat sluzi tak aj Ty si zmazal log na cache zo subjektivnych dovodov, a to mne, takze klidek :) Druha vec je, ze sme si to vysvetlili, zmenili obaja iste poznamky a ako civilizovani ludia sa dohodli - tento navod ponukam aj jarrymu a solipsovi :)
  • 0

#60 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2006 - 17:33

Napsal jsem Jarrymu snad mi odepíše co nejdřív v úterý jedu do jižních čech tak bych se na to mrknul :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama