Přejít na obsah


Fotka

Topo a silnicni mapa soucasne


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 13:37

Obratil se na me znamy, ktery ma cerstve Garmin 60C s nasledujicim problemem. Ma koupenou silnicni a TOPO mapu, ale tvrdi mi, ze pokud nahraje do GPS silnicni, tak se mu TOPO smaze. Toto je pro me spanelska vesnice (pouzivam Oziho), proto bych zde pritomne poprosil o radu. Muze silnicni a TOPO mapa koexistovat?

Diky moc za pomoc
PavelM
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 13:44

Obratil se na me znamy, ktery ma cerstve Garmin 60C s nasledujicim problemem. Ma koupenou silnicni a TOPO mapu, ale tvrdi mi, ze pokud nahraje do GPS silnicni, tak se mu TOPO smaze. Toto je pro me spanelska vesnice (pouzivam Oziho), proto bych zde pritomne poprosil o radu. Muze silnicni a TOPO mapa koexistovat?

Diky moc za pomoc
PavelM

Musí nahrát obě současně, protože při každém nahrávání mapy se staré mažou.

  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 13:46

Obratil se na me znamy, ktery ma cerstve Garmin 60C s nasledujicim problemem. Ma koupenou silnicni a TOPO mapu, ale tvrdi mi, ze pokud nahraje do GPS silnicni, tak se mu TOPO smaze. Toto je pro me spanelska vesnice (pouzivam Oziho), proto bych zde pritomne poprosil o radu. Muze silnicni a TOPO mapa koexistovat?

Diky moc za pomoc
PavelM

Tedy abych byl přesnější, musí vždy nahrát celý balík map, které chce mít v danou dobu v gpsce. To platí pro všechny mapy.

  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 13:50

Dekuji, vyridim. PavelM
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 17:11

Tedy abych byl přesnější, musí vždy nahrát celý balík map, které chce mít v danou dobu v gpsce. To platí pro všechny mapy.

a pak muzes v GPS zapinat a vypinat zobrazovani jednotlivych map. Ja mam napr. ted v 60CSx nahranou soucasne starou Topo v2, Topo v3 ( tj. MF ), jednu betu ty novy Topo, tu finalni Topo, co prijde ted na trh, k tomu Atlas 10R a ještě asi tři další mapsety pro ČR. a v GPS si zapínáním a vypínáním určuju, co se právě bude zobrazovat...
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 17:26

a v GPS si zapínáním a vypínáním určuju, co se právě bude zobrazovat...

A jak dlouho ti trvá si to rozmyslet jakou zapnout :-)
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2006 - 10:37

a pak muzes v GPS zapinat a vypinat zobrazovani jednotlivych map. Ja mam napr. ted v 60CSx nahranou soucasne starou Topo v2, Topo v3 ( tj. MF ), jednu betu ty novy Topo, tu finalni Topo, co prijde ted na trh, k tomu Atlas 10R a ještě asi tři další mapsety pro ČR. a v GPS si zapínáním a vypínáním určuju, co se právě bude zobrazovat...


A existuje možnost vypnout jednu mapu "naráz"? Když jsem si nahrál víc map, tak jsem měl v seznamu vždy jednotlivé oblasti místo mapy jako celku (např. "Benešov" atd místo TOPO 2.0). Předpokládám, že jo. ale já netuším kde a jak :-(


  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2006 - 13:31

a pak muzes v GPS zapinat a vypinat zobrazovani jednotlivych map. Ja mam napr. ted v 60CSx nahranou soucasne starou Topo v2, Topo v3 ( tj. MF ), jednu betu ty novy Topo, tu finalni Topo, co prijde ted na trh, k tomu Atlas 10R a ještě asi tři další mapsety pro ČR. a v GPS si zapínáním a vypínáním určuju, co se právě bude zobrazovat...

hmmm, mám v 60CS Topo20 a V2 a v seznamu setů mám dvakrát Euro Czech. Vypnu-li první, vypne se celá Topo20 a vypnu-li druhý vypne se V2. Proč jsou oba sety stejně označeny? A když už píšu, jak instalovat sety? Když tomu nechám volný průběh, naplácne se to všechno do MapSource a prakticky to nejde odlišit co je co (v adresáři). Mám tam teď dohromady Topo20 a Nový Zeland. Kupodivu si to MapSource korektně roztřídí. Nedají se udělat nějaké samostatné adresáře? Vím, že jsem se o to pokoušel, ale musel jsem to celé přeinstalovat. Dík za o.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2006 - 17:41

A jak dlouho ti trvá si to rozmyslet jakou zapnout :-)

přece podle počasí, nálady, počtu hezkejch holek na ulicích....
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2006 - 10:49

A existuje možnost vypnout jednu mapu "naráz"? Když jsem si nahrál víc map, tak jsem měl v seznamu vždy jednotlivé oblasti místo mapy jako celku (např. "Benešov" atd místo TOPO 2.0). Předpokládám, že jo. ale já netuším kde a jak :-(

Já se obávám, že ne. V MapSource je možno pojmenovat balík přenášených map, ale na Vistu C to nemá žádný efekt...
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2006 - 12:15

Já se obávám, že ne. V MapSource je možno pojmenovat balík přenášených map, ale na Vistu C to nemá žádný efekt...

nevim jestli si rozumime, ale pokud myslime to same tak to jde. rekneme ze prenes do gpsky (z mapsource) metroguide a topo v2 a topo v3. v gps pak na strance, kde je seznam "jednotlivych" mapicek zmacknes tlacitko pro "kontextove menu" (ted si zaboha nemuzu vybavit ktere tlacitko to je, mam pocit ze na legendu je nalevo) :) a tam se ti zobrazi jednotlive sady (takze TOPO 3, TOPO 2, MetroGuide) a pomoci nich lze vypnout celou sadu map patricich do dane oblasti.
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 02 srpen 2006 - 15:51

nevim jestli si rozumime, ale pokud myslime to same tak to jde. rekneme ze prenes do gpsky (z mapsource) metroguide a topo v2 a topo v3. v gps pak na strance, kde je seznam "jednotlivych" mapicek zmacknes tlacitko pro "kontextove menu" (ted si zaboha nemuzu vybavit ktere tlacitko to je, mam pocit ze na legendu je nalevo) :) a tam se ti zobrazi jednotlive sady (takze TOPO 3, TOPO 2, MetroGuide) a pomoci nich lze vypnout celou sadu map patricich do dane oblasti.

Je to tak. Tak jsem zase chytrejsi, diky. Tlacitko vlevo dole.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama