Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Prosím o radu nováčkovi


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#21 pokorka

pokorka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2012 - 20:53

Pro koho je wiki vhodná? Tipuji, že někdo, kdo má přes 1000 nalezených keší si v ní asi před spaním číst nebude ;)
  • 0

#22 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2012 - 21:05

Ahoj, Dr.Vota pouze podotknul, ze pokud se v tom dotazu najde co jeste nebylo zodpovezeno, ze by to bylo dobre do geowiki doplnit. Z Vasich utocnych reakci uz si udelejte zaver sami. A i kdyby to bylo mysleno ironicky, pochopit cesky psany text a vyklad tech cca 10 cizich/odbornych vyrazu opravdu srovnavat se studiem mediciny nebude ten nejlepsi priklad... Ale to nic, i kdyz se podstatu dotazu asi nikdy nedozvime, zase jsme vsichni ti nejmoudrejsi :-D
  • 0

#23 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2012 - 21:10

petulinka1 napsal/a:

nikdo tu nerika, ze je neco spatne na wiki (i kdyz nerikam, ze je tam vvsechno dobre),


hm, tak myslim, jakoze nevim...
pripomina mi to "volal mi Pelta" B)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#24 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2012 - 21:57

Ježiš lidi klid. Chápu, že dr.votu nebaví číst pořád ty samý dotazy. Po nějaký době je to fakt na budku. Ano většina se dá vyčíst na wikině. Na druhou stranu ale někdo na to holt třeba nemá hlavu a některé věci jsou mu ne zcela srozumitelné nebo se v nich neorientuje a potřebuje to přežvejkat trochu jinak. A když se chce zeptat tady, tak se na něj sesype hromada chytráků s tím, že je dotyčný blbec a ať sem ani neleze. A teď si představte, že se to stane u jednoho jednoduchýho dotatu třeba třikrát po sobě. Další hledající mezi těma desítkama mravoučných řečí rozumnou odpověď nenajde i kdyby tam pro něj někde byla a navíc ho to zákonitě odradí se veřejně zeptat, aby nebyl za vola. Takže pravdu mají obě strany, ale nevyhrává ani jedna a to je to smutný. Nakonec jsou nasraný akorát všichni. Nováček se to co potřebuje nedozví a ještě ho seřvou. A dr.vota a spol. jsou frustrovaní, ze stále stejných dotazů. Takže lidi neblbněte, vždyť jsou tady lidi :) Vždyť hrajem tu samou hru. PS: Samozřejmě, kdybych mohl nějak pomoc, stačí poslat SZ s dotazem.
  • 0

Navigace: Garmin Oregon 450 Používaná přibližovadla (nejčastější): nohy / Merida Matts Sport 500 černostříbrná / Daewoo Matiz (červený nebo modrý) Doplňky: batoh US Assault II. pískový + fotoaparát Canon EOS 600D + osobní GC Beruška pro štestí (teď už jen kód)


#25 Re:Bell

Re:Bell

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2012 - 21:59

Ahojky do České Lípy jezdím často a moje první keš byla Sluneční hodiny v Lípě. A pak ještě spousta pěkných v okolí Lípy. Takže můžu poradit a dát příklad na keších v okolí. Tak se mi ozvi na profil Re:Bell na www.geocaching.com CIAO :)
  • 0
Motto: Ještěrka je vytuněnej had

#26 Filip Pecha

Filip Pecha

    Filip Pecha

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2012 - 22:06

poslat odkaz na wikinu proč ne a případně k tomu nabídnout pomoc přes SZ, ale způsob jakým to zde bylo napsáno se mi zdál víc než arogantní.
  • 0

#27 bob..bob

bob..bob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2012 - 23:19

Klidně se ozvi. Co budu vědět, tak poradím :-).
  • 0

#28 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2012 - 23:28

petulinka1 napsal/a:
drvota: tak dej vedet, az to tam vsechno doplnis...kdyz se tu tim tak ohanis, tak to taky udelej, mlatit hubou umim taky...

A proč to tam vlastně nenapíšeš sama? :D
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#29 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2012 - 0:11

Ještě by bylo dobré, kdyby tomu nováčkovi někdo vysvětlil, jak se zamyká diskuse ...
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#30 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2012 - 7:22

kolombo napsal/a:
Ještě by bylo dobré, kdyby tomu nováčkovi někdo vysvětlil, jak se zamyká diskuse ...


a to je mozna to, co ve wiki chybi. :D:):)
  • 0

#31 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2012 - 9:53

podle mne nováček zvolil nejlepší metodu. Protože dotaz tady pomůže mnohým - zvednout si ego.
Wiki je wiki, ale indi-vindi rozhovor dá 10x víc. Co když bude nováček hledat odpověď na otázku, kolik andělů se vejde na špičku jehly? V geo-wiki o tom není ani slovo. A zkušenější kolega mu řekne, že takovou věc vůbec pro lovení krabiček nepotřebuje vědět, že si jen plete termín geowiki a teowiki.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama