Přejít na obsah


Fotka

Vrat muj TB/GC uz konecne do obehu!!!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
48 odpovědí na toto téma

#21 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2012 - 22:29

O.K. k tématu. V Německu se mi osvědčilo (držel můj coin už tři měsíce) psát logy na jeho keše. Nic sprostého, jenom, že má můj coin xy dní a zda by ho nemohl vložit do další keše. Sice mi nejdřív napsal doslova: "Nepo***e se!", ale nakonec ho opravdu dal do oběhu (asi za měsíc). Podotýkám, že celou dobu normálně lovil, byl PM a žádný nováček. Ovšem, musí mít svoje keše :D
  • 0

#22 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2012 - 0:11

To muj coin v Nemecku zustal a je od GS archivovanej. :-( Jisty berlinan JUMP-FR si zalozil ucet, nasel jednu kesku, vybral muj Sommelier - The Travel Slug Geocoin a jeste jednech svycaru a vys*al se na to. Psali jsme mu oba nekolik mailu a nic s nim nehlo, ani jednou nezareagoval. Po roce a pul jednou koukam a vidim ze nic nevidim. GS mi ho zaarchivoval. Asi ze se nehejbal ci co. Nevim. Americky neumim tak se to asi ani nedovim.. :-(

EDIT: Tak zmena. Nasel tri, rok pauza a v prosinci 2010 ctvrtou a konec. Posledni prihlaseni 12.12.2010. Koukam ze by byl jeste aktivni? Tak proc mi zmizel z meho profilu?
  • 0

#23 valpek

valpek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2012 - 9:27

Jezci-sokolov napsal/a:
Hm, spanel, francouz...ja mam tb pul roku u cesky Luci-e. 19 nalezu, jedinej tb...zadne reakce. Pomalu se s nim loucim.


Podobný případ. Začátečník v Česku, pár nálezů a po mých urgencích ho fiktivně vložil do vzdálené keše o které věděl, že tam hned tak nepojedu a je vymalováno.

Jinak s myšlenkou univerzálního textu ve více jazycích souhlasím (zvláště když neumním anglicky). Je jasné, že to není samospasitelné ale za zkoušku to stojí.
Zdravím.
  • 0

#24 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2012 - 9:50

valpek napsal/a:
Jinak s myšlenkou univerzálního textu ve více jazycích souhlasím (zvláště když neumním anglicky). Je jasné, že to není samospasitelné ale za zkoušku to stojí.

Něco jako VRAŤ SE NA PALUBU?

http://knowyourmeme....a-a-bordo-cazzo
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#25 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 318 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2012 - 10:49

Mě se do nedávna stalo, že jeden Belgičan (nebo Lucemburák) měl u sebe moje TB asi 4 měsíce a ne a ne ho pustit. Tak jsem mu zezačátku psal, ať už ho někam položí, ale on nic a ani nereagoval na e-maily (vůbec se nepřihlašoval, jinak, nalezl jen 10 keší -> uvažoval jsem, že je po TB ), které byly napsány "vlídným slovem"... Když mi došla trpělivost a smířil jsem se s tím, že už ho neuvidím v jiných keší, tak jsem mu prostě napsal, že je to zloděj a ať si ho klidně nechá... Za 2 dny mi přišel od něj e-mail, že ať nejsem tak naštvaný, že už na tom dělá... Týden po tom ho někdo grabbnul z jeho rukou, protože ho našel v keši. Ponaučení z toho? Od 2 týdnů do 2 měsíce napsat "v klidu" e-mail" s prosbou položení TB/GC do kešky. Od 2.měsíce do neurčita, prohlásit, že je zloděj (a on se hnedka ozve :P:p)
  • 0

#26 plazem

plazem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2012 - 11:00

Adrian_S napsal/a:
Mě se do nedávna stalo, že jeden Belgičan (nebo Lucemburák) měl u sebe moje TB asi 4 měsíce a ne a ne ho pustit. Tak jsem mu zezačátku psal, ať už ho někam položí, ale on nic a ani nereagoval na e-maily (vůbec se nepřihlašoval, jinak, nalezl jen 10 keší -> uvažoval jsem, že je po TB ), které byly napsány "vlídným slovem"...

Když mi došla trpělivost a smířil jsem se s tím, že už ho neuvidím v jiných keší, tak jsem mu prostě napsal, že je to zloděj a ať si ho klidně nechá...
Za 2 dny mi přišel od něj e-mail, že ať nejsem tak naštvaný, že už na tom dělá... Týden po tom ho někdo grabbnul z jeho rukou, protože ho našel v keši.

Ponaučení z toho? Od 2 týdnů do 2 měsíce napsat "v klidu" e-mail" s prosbou položení TB/GC do kešky. Od 2.měsíce do neurčita, prohlásit, že je zloděj (a on se hnedka ozve :P:p)

Tak tohle hned vyzkouším na tom svým Amíkovi a uvidíme, jestli to zabere.
  • 0

#27 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 318 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2012 - 12:14

plazem napsal/a:
Tak tohle hned vyzkouším na tom svým Amíkovi a uvidíme, jestli to zabere.


Možná to vyjde.. Mě se takhle už 2x "zatoulal" ke kačerovi TB-čka na víc jak 2 měsíce, a opravdu, stačilo mu napsat jen, že je zloděj a on ho hnedka položí nebo aspoň odpoví na maila..

U mě to zatím byla 100 % úspěšnost! ;)
  • 0

#28 rattlesnake.andy

rattlesnake.andy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2012 - 14:14

já měl svůj Saman geocoin u jednoho němčoura od července 2011, tak jsem mu po Vánocích napsal toto: Hello, I´m writing you because you have my geocoin since july and I saw you are active. Would you place it somewhere please? I will be glad to see it travel. I wish you a happy and succesfull year 2012, Ondra (rattlesnake.andy) Němčinou nevládnu, takže jsem to sesmolil anglicky a doufal, že to vyjde. Na mail nezareagoval, ale za 14 dní opravdu můj GC vložil do kešky a ten už zase vesele cestuje...
  • 0

#29 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2012 - 14:40

Adrian_S napsal/a:
Ponaučení z toho? Od 2 týdnů do 2 měsíce napsat "v klidu" e-mail" s prosbou položení TB/GC do kešky. Od 2.měsíce do neurčita, prohlásit, že je zloděj (a on se hnedka ozve :P:p)


Já mám coin u Poláka, který našel jedinou keš a tam zrovna můj coin. Půl roku nereagoval, pak mi napsal, že se v srpnu chystá do Španělska a že tam coin uloží. V listopadu jsem to nevydržel, coin archivoval a napsal jsem mu, že je to polský zloděj a dělá ostudu Polsku po Evropě a ať si ten coin pěkně zarámuje a oprašuje. Už se neozval.
  • 0

#30 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2012 - 14:54

Univerzální text by byl fajn, ale nebude k ničemu, pokud si ho dotyční vůbec nepřečtou. My máme speciální e-mailovou adresu jen pro GC. Předpokládám, že nejsme sami. Maily na ní si čteme, ale myslím, že je dost kačerů, kteří si založili mail jen kvůli registraci na GC.com a vůbec nebo skoro vůbec na něj nechodí. Tím spíše ti, kteří s GC už přestali.
  • 0

#31 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2012 - 15:26

------------ 1 mesic ------------- Ahoj, jak tak koukam, mas u sebe muj TB vice nez jeden mesic. Byl bys tak hodny a vlozil ho do nejake bezpecne kesky? Moc rad sleduji, jak TB cestuje a ctu u nej pekne logy. Diky a mej se krasne. ------------ 2 mesic ------------- Ahoj, trochu mne znepokojuje, ze mas u sebe muj TB jiz druhy mesic. Bud tak hodny a vloz ho do nejake kese. Diky. ------------ 3 mesic ------------- Nazdar, bylo by od Tebe docela mile, kdybys uz konecne vlozil do kese muj TB. Nekupoval jsem ho proto, aby se u nekoho valel doma. Diky. ------------ 6 mesic ------------- Nechapu, ze na svete existuje takovy de**l jako TY. Muzes mi vysvetlit proc si z kese beres GC, kdyz ho nechces nikam posunout? Bud tak laskav, zamysli se nad sebou, nekomu normalnimu ten coin dej, at ho posune dal. ------------ 1 rok ------------- Po roce, co mas muj TB, jsi pro me normalni zlodej a podvodnik. Jestli ti to dela radost, tak uz si ho klidne nech, a treba se s nim zadus. Zitra vysilam kopii s cedulkou, ze jsi zlodej a s cilem, aby te nekdo nasel a dal ti do huby.
  • 0

#32 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2012 - 15:43

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D To je dobrý, tohle by chtělo přeložit do padesáti světových jazyků :D
  • 0

#33 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2012 - 16:34

Kvapa: Ja myslim, ze to nema chybu :D A rovnou bych poprosil o preklad do Danstiny, treba se mi pak podari vysvobodit nas TB2KVGZ :(
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#34 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2012 - 19:07

A co zkusit něco jako "Jsem tvoje svědomí a budu tě strašit! BU BU BU!!!"? Teď jsem posílal mail cacherovi, který před dvěma měsíci slíbil, že dá můj coin do cache kterou chce založit ale kde nic tu nic.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#35 Rys Javorice

Rys Javorice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2012 - 21:16

A nedá mi to! Před nějakou dobou putoval po pixlách můj TB - byla to bronzová medaile Jana Žižky z Trocnova v zapečetěném obalu. A tu kdesi na západě čech medaile záhadně z obalu zmizela TB ještě chvíli putoval zakto ožebračen. Až tu jeden kačer vznesl dotaz, co že to je za divný TB - rozuměj prázdný obal a tak mi žalostné zbytky nakonec poslal domu. Medaile sama rozhodně z obalu vypadnout nemohla !!!! I TACÍ MEZI NÁMI JSOU :@
  • 0
Ať Vás signál provází!

#36 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2012 - 0:33

Ještě přidám perličku. Když už Němec ´avela´ po měsíci emailového bombardování náš GC položil do keše, další kačer jej odvezl do Chile, na ostrov. Tam si Ještědský stříbrňák pobyl přesně 6 měsíců, potom navštívil 2 kešky na pevnině aby byl následně vložen při FTF do nové keše v Andách 9.12.2010. Nemáte někdo zájem o STF?:D
  • 0
1.

#37 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2012 - 10:47

Kamarád Galenius má pěkný coin, který mu tuším nějaká Němka čmajzla a pak ho měla u sebe asi půl roku, s tím, že si ho logovala jako svůj vlastní. Na maily nereagovala, ale nakonec pomohlo přejmenování na stolen coin.
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#38 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2012 - 10:52

No s moji osmu sbalil začátečník (gamont), který napřed na maily ochotně odpovídal, ale nic se nedělo, nakonec už na mě kašle a moji památeční osmu už asi někde ztratil. :-/
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#39 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2012 - 11:16

sovidoupe napsal/a:
Kamarád Galenius má pěkný coin, který mu tuším nějaká Němka čmajzla a pak ho měla u sebe asi půl roku, s tím, že si ho logovala jako svůj vlastní. Na maily nereagovala, ale nakonec pomohlo přejmenování na stolen coin.

dobrý nápad
  • 0

#40 siskyn205

siskyn205

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2012 - 20:18

lukabike.com napsal/a:
Kvapa: Ja myslim, ze to nema chybu :D
A rovnou bych poprosil o preklad do Danstiny, treba se mi pak podari vysvobodit nas TB2KVGZ :(


Co se týká překladu do cizích jazyků doporočuji použít překladač na googlu (první odkaz pod DALŠÍ)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama