Přejít na obsah


Fotka

Jak opět získat kód který se ukáže po skončení hry?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
22 odpovědí na toto téma

#1 Pospiiiii

Pospiiiii

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 21:17

Ahoj, dnes jsem dal svojí první wherigovku Tučňáci na útěku - zoo Praha, jenže mám problém, že jsem pri dokoncení všech úkolu nezapsal ten hooodne dlouhej kód, na keš me to navedlo a mám jí, jsem zalogovanej v logbooku v keši, jenže jak mám hru dokoncit na stránkách wherigo abych se mohl lognout i na gc.com? zkusil jsem pripojit svuj HTC sensation s androidem ke compu ale chce to po me soubor .gws, jenže já mám ve složce whereyougo jen soubory .gwc .ows a .gwl, tudíž mi to háže pri uploadu chybu. poradí mi nekdo jak na to? po znovu otevrení hry mi to ten kód nechce ukázat, jen že mám vše splneno... díky za radu, Pospi
  • 0

#2 ThomasPV

ThomasPV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 21:22

V souboru .gwl bude. Otevř jej v nějakém textovém editoru a někde na konci by měl být 15ti místný odemykací kod, který hledáš.
  • 0

#3 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 21:22

pokud tam neni ani zadna podslozka kde by to mohlo bejt, tak netusim, ale na gc.com muzes klidne logovat i bez lognuti na wherigo.com....
  • 0

#4 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 21:37

Opisuju z jednoho wheriga: Kod pro odemceni na wherigo.com je unikatni, generuje se uz pri vasem stahovani do pristroje, nikdo tedy nevi, jaky je prave ten vas. Pokud si ho na konci hry zapomenete opsat, nebo si ho opisete spatne, muzete ho nalezt i v ulozenem textovem souboru gwl. Ten si muzete otevrit napr. programem Poznamkovy blok. Ale jestli je to tak, nebo jestli je to ono, nevím, já to ještě nehrál. Zkoušel jsem jiné, ale nedohrál, začalo se mi to vypínat a zatím jsem ještě nezkusil jít od poslední uložené pozice dál do konce. Takže na wherigo.com jsem ještě nic nelogoval.
  • 0

#5 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 22:21

Koukni sem a sem...
  • 0
Oregon 650, iPhone5 + Geoget

#6 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 22:33

No, už jsem se poučila a kód se snažím vážně pečlivě opsat.. protože wiga hraju na mobilu přes OpenWig a soubor .gwl se mi tam zkrátka nevytvoří. Ale i tak se mi občas stane, že opíšu špatně a tak zkrátka hru nemám na wigo.com odemčenou..
  • 0

#7 homor

homor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2012 - 22:49

Sedmitecka napsal/a:
No, už jsem se poučila a kód se snažím vážně pečlivě opsat.. protože wiga hraju na mobilu přes OpenWig a soubor .gwl se mi tam zkrátka nevytvoří. Ale i tak se mi občas stane, že opíšu špatně a tak zkrátka hru nemám na wigo.com odemčenou..

Kdyztak mi posli cartridge, ktery potrebujes odemknout....poslu ti ty kody ;)
  • 0

#8 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 7:24

taky opisuju z jednoho whereiga: "Netrapte se prilis s unlock kody, je s nima kopa problemu a nevim ani jestli jsou vubec k necemu dobre..." ;)
  • 0

#9 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 8:39

Ten kód bývá v .gvl někde na druhém řádku. Ale už se mi i stalo, že to ten kód ani soubor pro odemčení nevzalo, tak jsem hru zalogoval jen na gc.com. Nebo využij nabídku Homora, z wiga zjistí všechno :-)
  • 0

#10 bobasso

bobasso

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 8:52

Zdravím, pokud hrajete wherigo s javovým OpenWIGem (já v Nokii E52, tak ve složce kde máte uloženou tu cartridge *gwc pamět telefonu/paměťová karta mobilu se hraním wheriga vytvoří soubor *gwl, kde se zapisuje průběh celé hry.a na konci v tom souboru *gwl by měl byt zobrazen ten odemykací 15ti místný kód k otevření cartridge.Bohužel se někdy stává ,že v tom *gwl souboru vypsán není a pak je problém. Napravit se to ale dá takto.Pokud si tu cartridge z founu nevymazete a zůstane tam i ten soubor *gwl a máte možnost se do místa toho wheriga vrátit, tak stačí dojít do místa před cílem wheriga, spustit OpenWIG a znovu tu hru zpustit. OpenWIG při zpuštění cartridge dá dvě možnosti.Buď již odehranou hru smazat a začít hrát nanovo a nebo vstoupit do té již vámi odehrané hry. Stačí pak opět vstoupit na souřadnice do té poslední zony před cílem a hra vám ten odemykací kód opětně nabídne. Jinak nic nového, to jen pro ty, co wherigo hrají prvně stává se také, že kód sice máte, ale cartridge na wherigo.com jim neotevřete. Občas se vloudí chyba a kód je 16ti místný a správně má být 15ti místný. To se pak ignoruje ten 16ty znak. Soubor *gwl s vypsaným průběhem hry otvírám v noťasu z paměťové karty mobilu v Poznámkovém bloku.
  • 0
bobasso

#11 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 8:53

Obcas je tam jen o znak navic, kdyz ti jej nebere, zkus posledni znak ignorovat. ;)
  • 0

#12 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 9:11

bobasso-no hledala jsem .gwl a hledala a fakt ho nemam ani u jednoho wiga. Tak nevim,jisti to homor:-)
  • 0

#13 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 9:51

Ono je to totuz uvnitr te cartridge, tedy *.gwc
  • 0

#14 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 9:59

HaLuMa napsal/a:
Ono je to totuz uvnitr te cartridge, tedy *.gwc


U nekterych wig kod v nekterem ze souboru najdu,ale u nekterych zkratka ne...
  • 0

#15 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 10:06

V *.gwc stazenych z wherigo.com ho najdes u vsech. Nekdy ho najdes i v *.gwl, ale to jiz zalezi na tom, zda ti ho autor hry behem hrani zobrazil v nejakem dialogu. Pokud je jen v inventari a kod je treba jako popis predmetu, tak se do *.gwl neulozi.
  • 0

#16 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 10:46

Sedmitecka: jenom pro zajimavost, u ktereho treba ne? Ja se s tim jeste nesetkal, protoze vzdycky to tam bylo.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#17 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 10:47

No já nevím... Když potřebuju odemykací kod, tak je to na počítači tak maximálně na 5 sekund. Z toho důvodu si ho ani nikdy neopisuju. Ale nevím, zda je regulerní sem psát postup "pro blbečky", protože obecně už to zde minimálně v jednom příspěvku napsané bylo.
  • 0

#18 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 11:22

Především ale není povinností nikoho kód na wherigo.com zadávat. Pokud tam chcete mít hru odemčenou pro nějaký svůj dobrý pocit, pak v pořádku, ale jinak pro zalogování Found it na gc.com to po vás nikdo vyžadovat nemůže. Toliko mimo téma...
  • 0

#19 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 12:13

no jo, ale hadej se kvuli tomu s nekym :)
  • 0

#20 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2012 - 12:19

Dain a Olik napsal/a:
no jo, ale hadej se kvuli tomu s nekym :)


A kdo pozna, ze jsi si hru neodemknul? Jako owner wherigo kese vim, ze jedine co vidim je pocet odemknuti, proste totez co kdokoli jiny.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama