Přejít na obsah


Fotka

Poděkování Malahavranice team


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2006 - 14:05

Děkuji Malé Havranici za záchranu cache Hosín (GCQPT9)


  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2006 - 16:33

Děkuji Malé Havranici za záchranu cache Hosín (GCQPT9)


Tak tady bych asi měl napsat pár písmenek. Vypadá to tak, že jsme společně s Consulem byli na místě poslední, kdo kešku našel zdravou. Náš odlov na místě probíhal absolutně v pohodě a krom nás v celém prostoru kostela nikdo nebyl. Pouze nad keškou v prvním patře byla otevřena okna a z nich se řinul dost velký hluk. Přesto za celou dobu našeho odlovu z oken nikdo nevykoukl. Jsem bytostně přesvědčen, že nás opravdu nikdo neviděl. Ovšem takové malinkaté zrnko pochybností, jestli nás náhodou někdo námi nezpozorován nezahlédl (ovšem nevím odkud), klíčí. V případě, že jsme ujmu této kešce způsobili mi (opravdu nevědomky), tak se autorovi moc a moc omlouvám.

  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2006 - 10:32

Děkuji Malé Havranici za záchranu cache Hosín (GCQPT9)


Není vůbec zač - je to samozřejmost:-)

To Cejda: nemyslím si, že by si Ty, či Consul logoval, kdyby jste měli podezření, že vás někdo pozoruje.
Myslela jsem to spíše tak, že nudící se děti vypozorovaly nějaké aktivity u kostela a pak začaly sledovat, co se tam děje....
Jestli to vyznělo blbě, omlouvám se. Soudím, že se to může stát komukoli z nás i při největší opatrnosti.


PS:prosím, bylo-li by to možné, nerozvíjejte z tohoto vlákna nějakou zbytečnou, bojovnou diskusi...


  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2006 - 10:38

Není vůbec zač - je to samozřejmost:-)

To Cejda: nemyslím si, že by si Ty, či Consul logoval, kdyby jste měli podezření, že vás někdo pozoruje.
Myslela jsem to spíše tak, že nudící se děti vypozorovaly nějaké aktivity u kostela a pak začaly sledovat, co se tam děje....
Jestli to vyznělo blbě, omlouvám se. Soudím, že se to může stát komukoli z nás i při největší opatrnosti.


PS:prosím, bylo-li by to možné, nerozvíjejte z tohoto vlákna nějakou zbytečnou, bojovnou diskusi...

Ne né, blbě to nevyznělo. Já jsem napsal příspěvek proto, že jsme byli poslední a tak jsem se snažil naší situaci na místě popsat malinko podrobněji, než logu.

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama