Přejít na obsah


Fotka

Geoget - práce s mysterkama


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#21 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 20:57

zajimavy...tady vidis, ze garminy jsou opravdu tvrdohlavy mezci :D jinak ta karta je spis prakticje poznatek. ono celkem nastve, kdyz si nahrajes doma 200 kesi z mista, kam jedes a na miste zjistis, ze garmin ten soubor ignoruje... to pak jen vyndas kartu, vsechno z garmina smazes, nandas kartu v v 99% pripadu vesele kesujes
  • 0

#22 krky

krky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 21:03

Já sleduji stav před každým výletem, jestli tam mám, co potřebuji (respektive po každém nahrání nového gpx). Ale už jsem slyšel, že keše zmizely v terénu z ničeho nic a to už by byl průšvih, který karta nejspíš řeší. Zatím se mi to naštěstí nestalo.
  • 0

#23 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 21:25

Jo no,to už se mi taky párkrát stalo ... Tak aspoň vím,že kdyby náhodou,tak ještě nemusí být vše ztraceno :) Díky petulinko za tip ... jsi 1 :P
  • 0

GPSMAP 64s + HTC One X


#24 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 21:35

neni zac ;)ale 1 fakt nejsem :D
  • 0

#25 lusk665

lusk665

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 22:02

krky napsal/a:
Tak mám s exportem GarminGPX obdobný problém. Včera jsem se začetl do této debaty a zkusil vložit finálku jedné mysterky a tu pak vyexportoval do gpx. Na výchozích souřadnicích modrý puntík, na finálce neotevřená truhlička. OK, tak se mi to líbí, puntík nevadí a aspoň vím, o kterou mysterku jde.
Dneska jsem vložil finálku pro další tři mysterky a všechny čtyři znova vyexportoval. Zatímco ta první se stále chová jak jsem popsal, tak ty tři nové se zobrazí jako modrý puntík, ale finálky úplně chybí. Prostě tam nejsou. Přitom jsem to udělal úplně stejně a stejným exportním skriptem. Když to vyexportuji jako OriginalPQ, tak mám finále jako waypoint (modrá vlaječka) což není to, co chci. Víte někdo, čím to je, či co dělám špatně?


Tak dosud jsem si myslel, ze delam neco spatne, ale koukam ze nas je vic. Mam stejnou zkusenost. Do gpsky nahravam z GG pomoci OriginalPQ vylustene, neodlovene mysterky. Soubor se vzdy jmenuje jinak (davam tam datum exportu), ale vetsinou se po nacteni kesi nezobrazi vsechny mysterky s finalnimi souradnicemi. Logiku co se zobrazi a co ne, jsem nenasel. Zatim pomaha postup vse vymazat, nahrat soubor vyexportovany z GG, odpojit od PC, nacist kese z gpsce a znovu ji pripojit k PC a nahrat normalne vygenerovane PQ.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama