Přejít na obsah


Fotka

Jak vymenit TOPO?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2006 - 8:22

Mohl byste mi nekdo prosim poradit, jak co nejefektivneji provest upgrade me stare TOPO50 na novou V1? Nejsem z Prahy, takze osobne nemuzu. Jsem pripraveny poslat nekomu sve CD se starou mapou, ale kde se registrovat, kde objednat, kde zaplatit, a v jakem poradi? Dikec!
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2006 - 8:49

Mohl byste mi nekdo prosim poradit, jak co nejefektivneji provest upgrade me stare TOPO50 na novou V1? Nejsem z Prahy, takze osobne nemuzu. Jsem pripraveny poslat nekomu sve CD se starou mapou, ale kde se registrovat, kde objednat, kde zaplatit, a v jakem poradi? Dikec!

Jelikož momentálně nefunguje registrace mapy přes internet, tak to bohužel opravdu nejde jinak než osobně. To staré CD s TOPO 50 v2 k tomu nepotřebuješ, stačí ti pouze to staré registrační číslo, ale co pořtebuješ pro registraci je gpska na místě. Takže někomu musíš poslat gpsku, nebo ještě pár hodin, max. dní počkat na internetovou registraci.

  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2006 - 15:10

Jelikož momentálně nefunguje registrace mapy přes internet, tak to bohužel opravdu nejde jinak než osobně. To staré CD s TOPO 50 v2 k tomu nepotřebuješ, stačí ti pouze to staré registrační číslo, ale co pořtebuješ pro registraci je gpska na místě. Takže někomu musíš poslat gpsku, nebo ještě pár hodin, max. dní počkat na internetovou registraci.

Díky. Az to pujde, vzpomente si nekdo na nas zoufalce a hodte sem prosim strucny postup registrace. Dik!
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2006 - 15:14

Jelikož momentálně nefunguje registrace mapy přes internet, tak to bohužel opravdu nejde jinak než osobně. To staré CD s TOPO 50 v2 k tomu nepotřebuješ, stačí ti pouze to staré registrační číslo, ale co pořtebuješ pro registraci je gpska na místě. Takže někomu musíš poslat gpsku, nebo ještě pár hodin, max. dní počkat na internetovou registraci.

fak t k tomu to stare CD s TOPO 50 nechces? kdyz jsem tam v patek byl, tak (nez zjistli ze mi jde o mountfieldi mapu) naopak medium se starou topo mapou chteli .... :) koukam ze nakonec jestli ta informace o tom, ze update na MF mapu nelze neni jenom ze leva urka nevi co dela prava..,.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2006 - 15:52

fak t k tomu to stare CD s TOPO 50 nechces?

No já nechci vůbec nic :)))) Nevím, jak je to s MF, ale u mapy TOPO 50 v2, chtějí pouze osmimístné číslo licence staré mapy a to stačí i na papírku. Proč by měli chtít staré CD??? Na tom jsou pouze stará data:))) Důležité je číslo licence a ID gpsky a oni již poznaj, jestli stará licence a předložená gps se starou mapou jsou totožné.

  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2006 - 16:08

No já nechci vůbec nic :)))) Nevím, jak je to s MF, ale u mapy TOPO 50 v2, chtějí pouze osmimístné číslo licence staré mapy a to stačí i na papírku. Proč by měli chtít staré CD??? Na tom jsou pouze stará data:))) Důležité je číslo licence a ID gpsky a oni již poznaj, jestli stará licence a předložená gps se starou mapou jsou totožné.

Pro upgrade z TOPO 50 v1 chteji ne CD ale krabicku na CD a GPS, v krabicce je registracni cislo CD a v GPS (u baterek) je Unit ID. Podle toho Vas nejlepe desifruji. Ja to puvodni registracni cislo mam 8-mi mistne.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2006 - 16:08

No já nechci vůbec nic :)))) Nevím, jak je to s MF, ale u mapy TOPO 50 v2, chtějí pouze osmimístné číslo licence staré mapy a to stačí i na papírku. Proč by měli chtít staré CD??? Na tom jsou pouze stará data:))) Důležité je číslo licence a ID gpsky a oni již poznaj, jestli stará licence a předložená gps se starou mapou jsou totožné.

no preklep .. melo byt "nechtej" ... jako ze ho fakt nechtej? po me ho prave chteli :) Hmm.. zacina se to zamotavat
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 31 July 2006 - 16:23

no preklep .. melo byt "nechtej" ... jako ze ho fakt nechtej? po me ho prave chteli :) Hmm.. zacina se to zamotavat

Samozřejmě jsem ten překlep pochopil, ale prostě mi to nedalo:)))) Nic se nezamotává, když to někdo zamotávat nebude. Prostě CD nechtěj.

  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama