Přejít na obsah


Fotka

Lifetime mapy pro Garmin


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 Chlapina

Chlapina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2012 - 20:48

Zdravím, mám Montanu s tím Lifetime balíčkem, registroval jsem mapy na tom unlock.garmin.cz a teď nemůžu přijít na to kde se dají poté mapy tak nějak stahovat. Na myGarmin.cz dám méMapy a napíše mi to, že žádné mapy nemám. To je v pořádku, nebo se mi to tam zatím nezobrazilo? A ještě, jak vlastně poznám jaké mapy v přístroji mám? Žil jsem v naivní představě, že nainstaluju nějaký SW, který mi ukáže informace o přístroji, nahrané mapy atd... Jsem z toho jakýsi zmatený
  • 0

#2 Ostrovaci

Ostrovaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)
  • LocationKarlovarsko

Publikováno 15 březen 2012 - 21:29

Nevím jak s Montanou, já mám Lifetime na GPSmap 62st a na nuvi770. Zkus si stáhnout Webupdater a nainstalovat. Pak připoj gps a a spusť ho. Jinak já aktualizace dělám přes mygarmin, a nemám žádnej problém.
  • 0
GARMIN GPSmap 62st + Topo Czech PRO Lifetime
GARMIN GPSmap 60C + Topo Czech 2
GARMIN nuvi 770 + Lifetime

Opravy GPS, PDA, NTB a jiných udělátek
Revize vyhrazených elektrických zařízení

#3 Radkak

Radkak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2012 - 21:56

Chlapina napsal/a:


A ještě, jak vlastně poznám jaké mapy v přístroji mám? Žil jsem v naivní představě, že nainstaluju nějaký SW, který mi ukáže informace o přístroji, nahrané mapy atd... Jsem z toho jakýsi zmatený


V Oregonu je to tak Nastavení - Mapa - Mapové informace, a tam jsou všechny mapy v gps vypsaný

tak v Montaně to snad bude stejný
  • 0

#4 Radkak

Radkak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2012 - 22:00

Ještě ty mapy stáhneš na tom unlock.garmin. Přihlásíš se, vypíše ti to registrační údaje, tam je tlačítko Stáhnout pro PC. Stáhneš a pak přes MapSource dostaneš do GPS..
  • 0

#5 Zlonda_CZ

Zlonda_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2012 - 22:01

Na této stránce http://odemkni.garmi.../unlock_process zadej kód z krabice či CD a naběhne ti stránka pro download spolu s kódy, ...
  • 0

#6 Zlonda_CZ

Zlonda_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2012 - 22:06

Zkráceně jako by jsi chtěl provést znova unlock map, ale vyběhne stránka s odkazy na download i s kódy. Pro přihlášení použij - registrační kód mapy (krabice, CD) nebo sériové číslo vašeho zařízení GPS.
  • 0

#7 Chlapina

Chlapina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2012 - 12:14

Je lepší dát mapy na kartu nebo do zařízení? Má to nějaký vliv na rychlost, baterie, nebo je to jedno?
  • 1

#8 Zlonda_CZ

Zlonda_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2012 - 14:19

Používám více map, tak jsem musel dát u Montany i některé na kartu. Zkoušel jsem pro sebe stejnou mapu dát jak do přístroje, tak na kartu (kvalitní, značkovou, rychlou - 8GB ) a nezaregistroval jsem rozdíl. Výhoda uložení mapy na kartě je přehlednost, nejsou tam adresáře a soubory pro chod přístroje. Pozor! Při nahrávání více map do přístroje z MapSource je potřeba vzniklý IMG soubor přejmenovat, jinak dojde ke smazání starší mapy!
  • 0

#9 Chlapina

Chlapina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2012 - 19:41

Zlonda_cz napsal/a:
Pozor! Při nahrávání více map do přístroje z MapSource je potřeba vzniklý IMG soubor přejmenovat, jinak dojde ke smazání starší mapy!

No, to už jsem si taky všimnul, několikrát sem tam nahrával další a další mapy a stále mi bylo divné proč mi vždycky nějaká zmizela :D
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama