Přejít na obsah


Fotka

Dotazník


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
33 odpovědí na toto téma

#1 Kristienka

Kristienka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 15:51

Dobrý den, Chtěla bych Vás poprosit o vyplnění mého dotazníku týkajícího se geocachingu, který bude podkladem pro mou bakalářskou práci. Není příliš dlouhý, zabere Vám 5 až 10 minut. Odkaz na dotazník: http://vliv-geocachi...tni.vyplnto.cz/ Moc Vám děkuji;) Kristýna Zíbová
  • 0

#2 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 553 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 16:01

1) Doporucuji nespamovat s tim soukrome zpravy uzivatelu (nevim kolika dalsim to jeste prislo, me ano). 2) Ty otazky v dotazniku jsou dost nestastne zvolene a s vlivem na zivotni prostredi nemaji nic spolecneho... Jen par postrehu, protoze mam dneska dobrou naladu :) 1) Lide kese zakladaji obvykle mnohem mensim tempem nez 1 za mesic. Zvolil bych spis interval rok, pri stejnych nebo mozna jeste mensich poctech a intervalech. Mozna neco jako 0, 1-2, 3-5, 6-12, 12 a vice kesi za rok. 2) Ptal bych se na veci typu: - Vjeli jste nekdy autem do lesa kvuli odlovu kese? - Vyrusili jste nekdy hnizdici ptactvo nebo jine zivocichy odlovem kese? - Ucastnite se odlovu lesnich serii? - Vstoupili jste nekdy mimo cestu v chranenem uzemi za ucelem odlovu kese? - Odhazujete venku odpadky mimo mista k tomu urcena? - Pokud behem odlovu kese najdete v prirode pohozeny odpadek, jak se zachovate? a) necham ho tam lezet B) vezmu ho s sebou a vyhodim v nejblizsi popelnici - Preferovany zpusob dopravy a) pesky, na kole, kolobezce, aj. B) autem c) verejnou dopravou Mozna by me napadlo jeste neco vhodneho, ale aktualne dochazi inspirace... Nicmene tohle jsou otazky, ktere se tykaji vlivu na zivotni prostredi. Ptat se ale, co bych na gc rad zmenil, je v tomto kontextu zcela zcestne.
  • 0
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#3 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 16:04

Byl jsem zvědavý co bude v průzkumu na téma GC x ŽP a jen jsem zíral. Tohle by snad zplodilo dítě na základce a ve vztahu k ŽP je tam minimum dotazů jinak běžný bláboly a hlavně opětovně nejde odpovídat vícenásobně u těch otázek kde je to relevantní (např. doprava). Jeden by čekal něco o účasti na CITO apod, nebo o tom jak neohleduplné hledání keší nebo větší geoprovoz na jinak málo navštěvovaných místech může tato místa negativně ovlivňovat apod., ale místo toho najdu dotaz ohledně ubytování :o Skutečně už mám pocit, že na těch zdejších školách by dnes vystudoval i cvičený pavián ;)
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 16:14

Tak jsem také dostal a vyplnil... bohužel mám dojem, že dotazy jsou od někoho, kdo nemá o geocachingu ani páru (kromě jednoho článku v novinách). Na spoustu otázek jsem odpověděl spíš citově než pravdivě jelikož taková možnost v dotazníku není...
  • 0

#5 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 16:15

Neda mi to, musim se taky ozvat. To posilani zprav OPRAVDU NENI NUTNY! Kdo chce vyplnit, tak to udela. Takhle tu jen spoustu lidi nastves. Co se tyce dotazniku - taky mi neprijdou ty otazky smerovany k tematu, kteryho se maj tykat. Chappu, obecny otazky tam nejaky jsou potreba, ale temtu se tam venuje jen jedna :(a to je proste malo. Obavam se, ze s timhle dotaznikem, bys asi bakalarku nedodelala. Zkus vymyslet lepsi otazky. Na ŽP je tam jedna, k ty ekonomice.. toho taky moc neni...
  • 0

#6 mmatuli

mmatuli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 16:18

Tak tento dotazník nebude mít žádnou vypovídací hodnotu, otázky zcela špatně koncipované. Pokud je slečna nebo paní opravdu studentkou, tak je to mizerná úroveň a nejlépe, kdyby se pokusila vytvořit dotazník znovu a lépe.
  • 0

#7 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 16:23

niximor napsal/a:
...Jen par postrehu, protoze mam dneska dobrou naladu :)...


Podepisuji...!

K tomu snad ještě dodávám, že by stálo zato zkoumat vliv na životní prostředí geoerozí cílových míst uložení krabiček. To se mi zdá celkem problém na rozdíl od všech položených otázek v dotazníku...

(jo ale přesto jsem vyplnil, abych nebyl jen prudič)

.
  • 0

#8 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 16:33

Taky vyplněno. Téma vlivu na životní prostředí je zajímavé a určitě by stálo za to, aby se jím někdo zabýval. Souhlasím však s předchozími přispěvateli, že dotazník se tématu věnuje jen velmi okrajově. Prakticky nezjišťuje téměř nic, co bych už nevyplňoval někde jinde.

Taky jsem chtěl napsat, že moji schránku nikdo nespamoval, ale před malým okamžikem už jsem zprávu dostal taky. Opravdu to není nutné a trošku to obtěžuje. ;)

Nakonec přidávám klikací odkaz na dotazník:

http://vliv-geocachi...tni.vyplnto.cz/
  • 0

#9 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 16:34

Milá slečno Zíbova, prosím neotravujte se spamem přes soukromé zprávy. Děkuji
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#10 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 16:47

tak jsem to taky vyplnil no.
Ale tyhlety dotazníky - já bych to zakázal. Nic se z toho stejně nedá zjistit. Případně si z toho autor vyčte to, co potřebuje, aby splnil zadání bakalářské práce. A škola takovou práci přijme. Testoval to vůbec někdo? Taková otázka

7. Jak se při geocachingu dopravujete? [Autem|Vlakem|Autobusem|Na kole|Pěšky] -

no někdy i letadlem, přívozem a lyžařským vlekem. To je podle mě nevyhodnotitelný.
a otázka

10. Při jakých příležitostech nejčastěji provozujete geocaching?

ilustruje, že autorka geocahing nehraje. Protože jinak by ta otázka byla

Jaké další aktivity provozujete při geocachingu?



  • 0

#11 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 16:58

Když jsem psal diplomku já, tak jsem musel předložit téma půl roku dopředu a škola zkoumala, jestli už takové téma někdo nezpracovával. A když jo, měl člověk smůlu a musel dělat něco jiného. Diplomek na téma geocaching už jsou plné knihovny, jak to můžou lidi psát pořád dokolečka? Navíc je to tajná hra.
  • 0

#12 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 17:07

je to marný, je to marný, je to marný...
Je tam čerstvě nová verze...no já bych to zahodil celé, a nejdřív si o geocachingu aspoň něco málo zjistil a až potom sestavoval dotazník - a ne tohle, to je tak maximálně anketa do Blesku!
...je to marný, je to marný, je to marný...
(pošlu odkaz kolegům na UHK, ať se taky pobaví, za co je dnes Bc.)
  • 0

#13 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 17:09

Spamerko, navrhuji ti BAN.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#14 Houby

Houby

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 17:20

Souhlas se vším, co tu už zaznělo. Kromě toho bych na místě autorky spíš vyzvedla pozitiva všech outdoorových sportů. Proti konzumu, sezení u telky, FB, trávení víkendů v nákupních centrech nabízí GC aktivní pohyb, kvanta zážitků a kontakt s přírodou.
  • 0

#15 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 17:26

Ta otázka na dopravu mi přijde, že autorka nejen že nehraje geocaching, ale snad nikdy nebyla na výletě. Copak se někdo přepravuje (byť i během jedné cesty) jen jedním způsobem - dojede někam vlakem a už zůstane na nádraží, například? :) Začala jsem to vyplňovat a skončila jsem v půlce, protože jsem nějak nevěděla, co odpovědět.
  • 0
You can't get lost if you don't know where you're going.

#16 Gogees

Gogees

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 17:33

Tak jsem taky vyplnila - je pravda, že některé otázky by mohly být jinak zformulované, protože nedávaly smysl, ale asi není jednoduché sestavit otázky tak, aby z toho byly výsledky přijatelné pro akademickou porotu, která o geocachingu nic neví. Takže aby tady nebyla jen kritika, přeju ti s bakalářkou hodně štěstí a vem si k srdci dobře míněné rady ostatních zkušených kačerů, kteří zde napsali svůj názor - určitě pak bude dotazník zajímavější a hlavně realističtější :)
  • 0

#17 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 17:44

Kolektivní brainstorming vyřešil i zadání bakalářské práce. :(
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#18 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 18:14

Musel bych bejt HODNĚ sprostej. Toto nevypadá jako dotazník na bakalářku, ale jako na seminárku pro základní školu, a to ještě pro nižší stupeň. Jediná otázka týkající se ŽP byla ohledně krabiček. Z čeho jinýho by je chtěla slečna dělat než z plastu?! když to má vydržet mrazy, deště, vedra, tak asi nic jinýho neš polymery nepřipada v úvahu. Ještě tak kov nebo dřevo. Mám pocit, že slečna se geocachingu vůbec nevěnuje a neví, o co jde. Otázka je, jestli se věnuje i tomu ŽP, protože mi připadalo, že o obojím (GC i ŽP) ví s odpuštěním pr.d. Jo a taky si myslím, že ohledně ŽP jsou tady daleko větší problémy než schovávání plastových krabiček v lese. PS: napřed si člověk načte literaturu, a až potom si něco sestavuje (ne tenhle rádobydotazník). Howgh!
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#19 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 18:15

Sotva si tu postěžuju, tak mi ten vzkaz přišel taky :-)
  • 0

#20 HanzsCZ

HanzsCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)
  • LocationChlumec, Ústecký kraj

Publikováno 19 březen 2012 - 18:22

Vyplněno, ale nevím, jestli mé odpovědi budou použitelné.

OT: Jak může vedoucí práce pustit ven takový dotazník?
  • 0
Není Ústí jako Ústí. Ale to naše Ústí je nejlepší...




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama