Přejít na obsah


Fotka

Dotazník


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
33 odpovědí na toto téma

#21 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 18:48

Nevyplněno.
Otevřel jsem dotazník a po přečtění zase zavřel.
Musím ale něco vyzdvihnout:
6. Kolik cache naleznete za měsíc?
Za jakej měsíc? Od pěti do stoosmdesáti.
A ještě:
17. Z jakých materiálů jsou nejčastěji vyrobeny cache?
Né, tak tohle jsi fakt zabila :D
  • 0

#22 GK

GK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 90 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 19:06

napsala bych, že nic blbějšího jsem neviděla, ale bohužel viděla.. klidně tam mohla být otázka Jak se jmenuje váš křeček?, protože je tak na stejné úrovni vzhledem k tématu práce jako ty, co tam jsou..
  • 0

#23 Nocni klub

Nocni klub

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 19:13

Mě to skoro připadne jako dotazník pro nějakou cestovku, která by ráda nalákala své klienty na geocaching... Ale snad se pletu..:|
  • 0

#24 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 19:19

GK napsal/a:
napsala bych, že nic blbějšího jsem neviděla, ale bohužel viděla.. klidně tam mohla být otázka Jak se jmenuje váš křeček?, protože je tak na stejné úrovni vzhledem k tématu práce jako ty, co tam jsou..


Tak na to můžu, narozdíl od ostatních dotazů, odpovědět naprosto přesně. Jmenuje se Herbí :D
  • 0

Navigace: Garmin Oregon 450 Používaná přibližovadla (nejčastější): nohy / Merida Matts Sport 500 černostříbrná / Daewoo Matiz (červený nebo modrý) Doplňky: batoh US Assault II. pískový + fotoaparát Canon EOS 600D + osobní GC Beruška pro štestí (teď už jen kód)


#25 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 19:30

dotazník k vyplňování by měl být inteligentní, ne ? Jinak je to ztráta času
  • 0

#26 premysl cz

premysl cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 20:57

vyplněno
  • 0

#27 aka23

aka23

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 23:13

no tak vyplneno, ale stavbu dotazniku opravdu nechapu. kdyz uz si chci usetrit praci na vyplnto, dam uzavrene otazky tam, kde je to mozne ne? - napriklad jak dlouho keskujete ma docela omezene mnozstvi odpovedi(pokud to neni na den presne).... Jinak nemuzu nez souhlasit s priominkami ostatnich. Taky pisu diplomku na geocaching( ja vim, jako jedna z mnoha a mnoha) a jsem rada za kazdy dotaznik, ze ktereho se da neco vycist - stale doufam, ze nebudu muset ostatni otravovat svym vlastnim, ale na to tema sem si troufla po jednom mrtvem kotatko a to porad nevim, jestli uz je to dost.....
  • 0

#28 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 23:19

Jsem žena, méně než 18, dojička z Prahy, věnuji se geokačingu už 18 let a najdu tak 1-5 keší za měsíc. Dopravuji se všemi možnostmi a využila jsem ubytování v hospodě u Kozy (Oldřichovské sedlo, ve skutečnosti jsem tam byla jen chlastat, kdo to tam zná, ví proč se nezdržovat nějakym geokačingem). Geokačing provozuji při služebních cestách. Nikdy jsem nenavštívila destinaci (nevím, co to je), kterou bych jinak nenavštívila. Destinacím dávám přednost hospodám (myslím, že to má souvislost s destilací). Vstupné platit nechci a aby byly keše u hospod. Nejlíp je do keší schovat osobní doklady, zvláště, pokud jsou z chrommolybdenové oceli. Negativně jsem se setkala s materiálem chcíplým šnekem a to fakt nekecám a bylo to hnusný, visit log: http://www.geocachin...2c-71a610ad798a (příroda nám dost ten geokačing kazí, tohle bylo fakt hnusný). Protože mám dobrou náladu jako řada přítomných, vyplnila jsem to. Kdybych měla křečka, jmenoval by se "přestaň hrabat, ty malej hajzle".
  • 0

#29 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2012 - 23:59

2 zmijovkar +1*
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#30 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2012 - 18:55

tak jsem z toho mírně rozpačitá. Dotazník jsem vyplnila - nechala si poslat vyhodnocení co je to za grafy, když např. u otázky č.12 jsou odpovědi - příroda - přírodě - priroda - a každá z nich má svoje procenta odpovědí? to jako že je to vyhodnocováno nějakým automatem, který si neumí tahle tři slova vyhodnotit jako jedno totožné? To je teda pěkná ptákovina a už vůbec nemluvím o otázce "z čeho jsou krabky" - odpověd PLAST v mnoha obměnách, a každá má svoje procenta takže tento dotazník beru jako největší zbytečnost která tady zatím kolovala, některé kačerky měly ty dotazníky pěkně udělané..............a asi už na žádný nikdy nekliknu :( jo a tady je odkaz na vyhodnocení http://www.vyplnto.c...tni/?ref=notice
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#31 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2012 - 22:21

Brtnicek: koukni se, co jsem napsal o pár příspěvků výše...
  • 0

#32 zuza_hori

zuza_hori

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 10:29

Dobry den, ahoj.

Pokud byste si našli čas na můj dotazník, budu vám vděčná!
http://www.vyplnto.c...u/geocaching00/
Jedna se o obecne otazky ohledne geocachingu. Dotaznik by snad nemel zabrat dele jak 5 min.

Děkuji předem za jeho vyplnění!!! :-)
  • 0

#33 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 11:05

zuza_hori napsal/a:
Dobry den, ahoj.

Pokud byste si našli čas na můj dotazník, budu vám vděčná!
http://www.vyplnto.c...u/geocaching00/
Jedna se o obecne otazky ohledne geocachingu. Dotaznik by snad nemel zabrat dele jak 5 min.

Děkuji předem za jeho vyplnění!!! :-)

jen namátkou:
3. otázka je zbytečná
8. nevím
9. a kde je earthcache?
6 a 12. a když zaškrtnu všechno...?
  • 0

#34 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 13:10

Tak jsem jen narychlo nakoukl, plivlo to na me "vysledky pruzkumu". Namatkou... asi 10% respondentu se venuje GC "3 roky", zatimco jen asi 2% se tomu venuji "tri roky". (Odpovedi psali respondenti vlastnimi slovy). Brilantni zpracovani vysledku, bez problemu verim zde komentujicim, ze samotny dotaznik byl rovnez vyborny. :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama