Přejít na obsah


Fotka

Otvírání pokladů 2012


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
223 odpovědí na toto téma

#21 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2012 - 22:17

tak ze bych se take letos pridal, kdyz uz mam co otevirat a otevrel ZNOVU :D (ti co zazili tak vedi :) ) tuhle: GC3BDM4 nekterym preci jen i tato dela problemy, tak proc se nezapojit :)
  • 0

#22 Vym

Vym

    Vymitac

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2012 - 22:48

Přidám se s GC2DB63
  • 0
http://pck.desitka.cz Powercaching klan

#23 silvermann

silvermann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2012 - 22:03

no je to hodne zajimava akce, i kdyz loni to tady bylo urco akcnejsi;)
  • 0

#24 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2012 - 22:20

Gogees napsal/a:
... především mysterky, a to na zelený čtvrtek, kdy se dle pověsti otvírají skály s uloženými poklady.


ehm, nepleteš se náhodou? Nejedná se o Zelený čtvrtek ale o Velký pátek, jsem tedy ignorant co možná shoří v ohni pekelném, ale... http://www.rozhlas.c.../_zprava/439441

Podle mých chatrných znalostí nastane tento vzácný den 6. dubna 2012. V ten den uveřejním finálky většiny svých mysterek a skryju je az se po sobotnim ranu dostanu k pocitaci.
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#25 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2012 - 22:54

Nedávno jsem se ptal, zda by na touto akci letos na Slovensku neupozornil někdo jiný - aby to nevypadalo že si to vymýšlým jenom já. Ale asi je to všem ukradené... S prezentací této akce u sousedů je totiž problém, že téma je na rozdíl od mnoha jiných neviditelné pro nepřihlášené.
  • 0

#26 Gogees

Gogees

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2012 - 23:46

semik75 napsal/a:

Gogees napsal/a:
... především mysterky, a to na zelený čtvrtek, kdy se dle pověsti otvírají skály s uloženými poklady.


ehm, nepleteš se náhodou? Nejedná se o Zelený čtvrtek ale o Velký pátek, jsem tedy ignorant co možná shoří v ohni pekelném, ale... http://www.rozhlas.c.../_zprava/439441

Podle mých chatrných znalostí nastane tento vzácný den 6. dubna 2012. V ten den uveřejním finálky většiny svých mysterek a skryju je az se po sobotnim ranu dostanu k pocitaci.


jojo, už jsme se tady na tom dohodli, že je to ten pátek :) musíš si pročíst víc logů B)

To Arne1: je to škoda, že se tam nikdo neozval. Já tam nemám účet a nechce se mi to zakládat jen kvůli tomuto. Ale proč by to měl být problém se jim znovu ozvat? Určitě ti nikdo hlavu neutrhne :)

To Silvermann: jojo, loni jsem to tu taky sledovala a mělo to určitě větší ohlas :) ale tak o to jsou ty kešky zase vzácnější (myslim ty, co zůstanou skryty) :)
  • 0
Zdraví vás Gogees :)

#27 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 6:59

Gogees napsal/a:
Jak to letos vypadá s otvíráním pokladů .....


No tak jako loni, kdyz jsem to "Otvirani pokladu" navrhl jako pravidelnou akci, tak s tim pocitam i letos.
Alespon u mych kesi to bude zverejneno v patek 6. dubna 2012 do sobotniho rana. Chtel jsem to vyhlasit zase az v tydnu predem, ale kdyz to samo takto ozilo, tak kdo ma zajem, pripojte se... :)

Kdo se chce pripojit, urcite se pripoji, kdo ne nemusi. I na mych kesich se v lozich objevila v roce poznamka, ze byly odloveny jen diky "Otvirani pokladu". Kazdy nemusi byt mysterkovy genius, a takto mu zmizi "pomnicky" z mapy, a me potesi, ze se na ta mista dosli podivat.

Loni se zapojili i nekteri z vas, kteri to zde neavizovali predem. Takze i jim diky.

A tak jako loni opakuji po ty, kteri s tim nesouhlasi. Nedivejte se proste ten den na ty finalni souradnice. Nemusite... ;)

A flame je zbytecny.... Proste kazdy dle sveho gusta... B)
  • 0

#28 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 8:21

Dobrý napad - pokud nazapomenu tak se otevre GC2NTP8
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#29 VeeN13

VeeN13

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 7:03

tema sa slovenskom fore je zalozena vdaka Arne1 http://www.geocaching.sk/diskusia.php?mtheme=5&theme=9755 a nasa mysterka GCYPFA bude tiez otvorena :)
  • 0

#30 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2012 - 17:49

zrovna jsem sem šel pástnout tu slovenskou velkou noc :D mno uvidíme jak moc velky powertrail to bude, podle toho co se objevuje na SK foru :))
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#31 Cukero

Cukero

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2012 - 13:17

I ja se určitě připojím a v pátek zviditelním finalky GC28C83,GC28JJJ ve waypointech pod listingem, jen Hookeuv zakon, bude na pozadani..
  • 0

#32 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2012 - 19:18

Ja tu svoji jednu mysterku GC25F9A taky otevru jako loni i kdyz uz ji hrozila archivace. Stejnym zpusobem - popisem, jak ji vyresit ve WN, ktere bude v sobotu smazano.
  • 0

#33 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2012 - 21:05

Otevřu svou multinu Birkovo kolo ... :) GC1G3JY A mysterku Cerveny mlyn, která je momentálně disable. GC1FJGN
  • 0
Cogito ergo sun ...

#34 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2012 - 21:52

Taky něco otevřu. Vloni jsem díky tomu přišel na chybu ve finálním WP. Ale moc veliký úspěch to nemělo, čekal jsem víc logů s dovětkem o otevřených souřadnicích.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#35 d-n

d-n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2012 - 23:01

I já jsem několikrát loňské otevírání pokladů využil, takže na oplátku otevřu svoji mysterku GC2J4QN. Stejně tam nikdo nechodí. :)
  • 0

#36 MiTi1

MiTi1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2012 - 9:41

Ja se take zucastnim s nasi GC29NTQ. Kdo mi na Velky patek od 12:00 do 18:00 napise pres profil, tomu poskytnu rozhodujici hint.
  • 0

#37 Janow_team

Janow_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2012 - 7:54

Ahoj, já se také připojím. Už jenom z toho důvodu, že nějak mi nejde vyluštit jedna keška v České Lípě, a ta se má připojit k otevření pokladu. Ale třeba to do té doby dám.

Tedy k akci:

Keška Becherovka

GC kod http://coord.info/GC38TZK

Rád poskytnu informace, keška je na hezké místě.

Janow
  • 0

#38 Jurasa 100

Jurasa 100

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2012 - 17:54

Přídám se. GC30DZH
  • 0
Kdo chce psa bíti, ten si hůl vždycky najde!

#39 Mimi a Filibert

Mimi a Filibert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2012 - 18:38

Taky se pripojime a uverejnime finale nasi mysterky. GC2RHEB
  • 0

#40 hodinar

hodinar

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2012 - 8:47

K páteční akci se take připojím. Poradím s: GC2JKW8 a GC2XAXX
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama