Přejít na obsah


Fotka

Oregon 550t nezobrazuje cache na SD kartě


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2012 - 22:01

Offtopic diskuze z jiného vlákna. Lépe to bohužel přesunout neumím. Autor RE: GARMIN Oregon 550t PRO Smrk Člen Přidán 25.03.2012 16:14 Upravit Citovat IP Adresa Moderovat Ahoj, když už je tady vlákno s tímhle názvem, nebudu zakládat další, i když sháním jen radu. Dneska se mi přestaly ukazovat keše, které nemám přímo v paměti, ale na paměťové kartě. Nevíte někdo, co s tím? Fotky to ukazuje, karta je tam vložená správně. Díky Autor RE: GARMIN Oregon 550t PRO cufik_team Člen Přidán 25.03.2012 17:27 Upravit Citovat IP Adresa Moderovat zkus přejmenovat soubor s keškama Autor RE: GARMIN Oregon 550t PRO bayern1932 Člen Přidán 25.03.2012 17:39 Upravit Citovat IP Adresa Moderovat Smrk napsal/a: Ahoj, když už je tady vlákno s tímhle názvem, nebudu zakládat další, i když sháním jen radu. Dneska se mi přestaly ukazovat keše, které nemám přímo v paměti, ale na paměťové kartě. Nevíte někdo, co s tím? Fotky to ukazuje, karta je tam vložená správně. Díky Mě se zas přestaly ukazovat keše, které mám v paměti. Čili všechny, protože na kartě keše nemám. Přejmenování funguje a vše je zase OK. Počítám, že to může nějak souviset ze změnou času (???). Jinak stát se mi to v pátek večer na horách (počítač jsem s sebou samozřejmě neměl), tak by to byl moc smutný víkend. Takhle jsem ale spokojený :-) Autor RE: GARMIN Oregon 550t PRO Draconium Člen Přidán 25.03.2012 19:55 Upravit Citovat IP Adresa Moderovat tak já nevím, ale ani po přejmenování to muj oregon 450 nerozchodil Autor RE: GARMIN Oregon 550t PRO tomas451 Člen Přidán 25.03.2012 20:19 Upravit Citovat IP Adresa Moderovat bayern1932 napsal/a: Smrk napsal/a: Ahoj, když už je tady vlákno s tímhle názvem, nebudu zakládat další, i když sháním jen radu. Dneska se mi přestaly ukazovat keše, které nemám přímo v paměti, ale na paměťové kartě. Nevíte někdo, co s tím? Fotky to ukazuje, karta je tam vložená správně. Díky Mě se zas přestaly ukazovat keše, které mám v paměti. Čili všechny, protože na kartě keše nemám. Přejmenování funguje a vše je zase OK. Počítám, že to může nějak souviset ze změnou času (???). Jinak stát se mi to v pátek večer na horách (počítač jsem s sebou samozřejmě neměl), tak by to byl moc smutný víkend. Takhle jsem ale spokojený :-) Tak to se mi taky obcas stava. Nahraju gpx s kesemi do Oregona, ale zadne se neobjevi. Pomuze pouze restart, vymazani a opetovne nahrani gpx. Nekdy to musim opakovat vicekrat. Pak zase vse funguje jako driv. Vim, ze to nekdo resi tak, ze kese nahrava na kartu, kterou pouze vytahnes, zapnes bez karty a pak i s kartou a opet vse slape Autor RE: GARMIN Oregon 550t PRO Draconium Člen Přidán 25.03.2012 21:11 Upravit Citovat IP Adresa Moderovat Mozna to s tim restartem nemusi byt tak hrr, podarilo se mi to nahodit jedodussim zpusobem. Slozku s kesema (u me nazvana GPX) sem zkopíroval do složky Dokumenty. Nasledne kopii z Dokumentu vyjmul a přepsal jí tu původní...a světe div se, ono to funguje V terenu to ale moc prijemne neni, zvlate nema-li nekdo pocitac s sebou
  • 0

#2 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2012 - 4:30

U Colorada tento problem obcas mam take. U zapnute navigace natvrdo vyndam baterie, pametovku a zase to dam zpet. Pripadne prejedu kartu o bavlneny hadr. A pokud se neukazi opakuji postup. Zatim se nestalo aby se kese neobjevily.
  • 0

#3 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2012 - 5:19

Pomohlo přejmenování souborů. Chvíli mi to trvalo, protože na kartu si ukládám vyluštěné mysterky. Díky všem za rady.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama