Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Dotazník k bakalářské práci


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#1 petranovska

petranovska

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 17:04

Dobrý den, jsem studentskou Vysoké školy polytechnické v Jihlavě a píšu bakalářskou práci na téma geocaching. Dotazník je konstruován jednoduše a jedná se o všeobecné povědomí o geocachingu a jeho vyplnění Vám nezabere snad ani minutu. Moc Vás prosím a tímto Vám také velmi děkuji. http://www.vyplnto.c...omi-o-geocach/:)
  • 0

#2 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 17:12

http://www.vyplnto.c...domi-o-geocach/

Jinak dobré, anonymní, rychlé, otázky se kterýma si někdo dal práci a mají hlavu a patu.

Jen nevím, proč všichni píší poslední rok práce o geocachingu :|
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#3 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 17:12

Mno... Neni to az tak spatny, ale nevim, jestli to bude mit nejakou vypovidaci hodnotu - samozrejme ale neznam presny zneni bakalarky. Co se tyce otazky o poctu odlovenejch kesi, tak tam by to chtelo trochu rozsirit moznosti - nad 201 kesi ma dneska uz kdekdo. A u devaty otazky nejaky nechapu rozdil mezi poslednima dvema moznostma. Prijdou mi uplne stejny.
  • 0

#4 Slashiik

Slashiik

    Slashiik

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 17:25

Dotazniky nemusim, ale tenhle jsem dal :)
  • 0

#5 petranovska

petranovska

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 17:29

Dotazník má dát přehled o tom, zda lidé vůbec vědi, co geocaching je. Velmi často se setkávám s ohlasy, že to v životě neslyšeli.
  • 0

#6 petranovska

petranovska

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 17:30

Taky dotazníky nemusím, ale já ted prostě musím :D Děkuju !!!
  • 0

#7 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 17:43

petranovska napsal/a:
Dotazník má dát přehled o tom, zda lidé vůbec vědi, co geocaching je. Velmi často se setkávám s ohlasy, že to v životě neslyšeli.


Ptát se lidí na geocaching.cz zda vědí co je to geocaching? To je docela vtipné...
  • 0

#8 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 17:44

petranovska napsal/a:
Dotazník má dát přehled o tom, zda lidé vůbec vědi, co geocaching je. Velmi často se setkávám s ohlasy, že to v životě neslyšeli.


...a tak by to taky mělo zůstat !!!

Jinak je to asi letos u nás bude samej Bc. kačer, ale pořádnou keš aby jeden pohledal ;)
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#9 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 17:50

hoblik napsal/a:

petranovska napsal/a:
Dotazník má dát přehled o tom, zda lidé vůbec vědi, co geocaching je. Velmi často se setkávám s ohlasy, že to v životě neslyšeli.


Ptát se lidí na geocaching.cz zda vědí co je to geocaching? To je docela vtipné...


třeba respondenty ještě honí na XChatu, Lide.cz Facebooku a tak :)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#10 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 18:11

Myslím, že na tohle téma už nelze napsat nic nového.
  • 0

#11 premysl cz

premysl cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 18:33

Opravdu jednoduchý dotazník. Snad pomůže.
  • 0

#12 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 19:04

Když si člověk sedne ke googlu, najde si tyhle informace za pár minut, kvůli tomu nemusel dělat autor bakalářky dotazník:). Jinak si myslím, že na tohle téma dneska píše bakalářku kde kdo...
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#13 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 19:05

Sirit povedomi o GC takhle mi neprijde zrovna nejlepsi... Nechapu, co to je dneska za modu, ze to vsichni musej vsude strkat do novin, do televizi (ted nemam na mysli nedavnou reportaz s Pitrisemm, tyhle veci vznikaj odjinud), radii.. do bakalarek. Zadnej poradnej kacer by tohle podle me nemel delat. Nejen, ze tim GC ztrati kouzlo "tajnosti", kese zacnou jit do kopru a bude to jeste horsi nez ted. Vazne by se meli nektery zamyslet nad tim, co se stane kdyz...
  • 0

#14 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 19:40

nejednoznačné otázky by neměly být povinné


  • 0

#15 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 19:59

To by mě zajímalo, proč se na Vysoké škole polytechnické (a jiných VŠ) řeší takové kraviny, jako je geocaching. To je nějaký směr, či vyústění studia? To tady bude panečku odborníků ... A druhá věc, na kterou jsem zapomněl, proč je toto vlákno v Poradně?
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#16 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 20:34

Vyplněno
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#17 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 20:59

petulinka1 napsal/a:
Sirit povedomi o GC takhle mi neprijde zrovna nejlepsi... Nechapu, co to je dneska za modu, ze to vsichni musej vsude strkat do novin, do televizi (ted nemam na mysli nedavnou reportaz s Pitrisemm, tyhle veci vznikaj odjinud), radii.. do bakalarek. Zadnej poradnej kacer by tohle podle me nemel delat. Nejen, ze tim GC ztrati kouzlo "tajnosti", kese zacnou jit do kopru a bude to jeste horsi nez ted. Vazne by se meli nektery zamyslet nad tim, co se stane kdyz...

Zlatá slova, do kamene tesat! Kam to školství míří? Když se dá s mladým Uhlem studovat komiks! :o
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#18 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 21:46

Trhac napsal/a:
Zlatá slova, do kamene tesat! Kam to školství míří? Když se dá s mladým Uhlem studovat komiks! :o

+1. zajímal by mě obor na té polytechnické škole...asi to nebudou konstrukce a dopravní stavby;):D
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#19 Rys Javorice

Rys Javorice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 22:08

..... a vzhledem k tomu, ž ejsem z Vysočiny .... nevyplň te to....
  • 0
Ať Vás signál provází!

#20 Favet

Favet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 22:58

fremen.cz napsal/a:

hoblik napsal/a:

petranovska napsal/a:
Dotazník má dát přehled o tom, zda lidé vůbec vědi, co geocaching je. Velmi často se setkávám s ohlasy, že to v životě neslyšeli.


Ptát se lidí na geocaching.cz zda vědí co je to geocaching? To je docela vtipné...


třeba respondenty ještě honí na XChatu, Lide.cz Facebooku a tak :)


Právě jen tam a kdekoliv jinde - jen ne na GC.cz - měla hledat respondenty, aby byl vzorek reprezentativni. Dotazem zde ovlivnila vysledky statistického průzkumu "víte, co je GC?".
Podíl zasvěcených lidí tak vyjde určitě (odhaduji že o dost) vyšší, než je v průměrné populaci. :o
Takže dotazník přehled nedá - (tenhle postup získávání respondentů bych se snažil rychle utajit, aby dal aspoň Bc.)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama