Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Dotazník k bakalářské práci


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#21 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 23:43

Favet napsal/a:

fremen.cz napsal/a:

hoblik napsal/a:

petranovska napsal/a:
Dotazník má dát přehled o tom, zda lidé vůbec vědi, co geocaching je. Velmi často se setkávám s ohlasy, že to v životě neslyšeli.


Ptát se lidí na geocaching.cz zda vědí co je to geocaching? To je docela vtipné...


třeba respondenty ještě honí na XChatu, Lide.cz Facebooku a tak :)


Právě jen tam a kdekoliv jinde - jen ne na GC.cz - měla hledat respondenty, aby byl vzorek reprezentativni. Dotazem zde ovlivnila vysledky statistického průzkumu "víte, co je GC?".
Podíl zasvěcených lidí tak vyjde určitě (odhaduji že o dost) vyšší, než je v průměrné populaci. :o
Takže dotazník přehled nedá - (tenhle postup získávání respondentů bych se snažil rychle utajit, aby dal aspoň Bc.)

¨
copak takovéhle detaily u BP dnes někoho zajímají? Cituji z posudku k jiné BP:

...
Z práce není zřejmé, jak početný byl vzorek respondentů, s nimiž byly provedeny rozhovory a jaké procento výpovědí je získáno pouze z analýzy názorů, zveřejňovaných účastníky geocachingu na internetu.
Práci hodnotím, v kontextu prací, jejichž posuzováním a čtením jsem v poslední době trestán, jako mimořádně zdařilou pro její původnost s atestací výborně. Navrhuji práci k obhájení .
Ve Františkově v den po druhém svátku vánočním 26. 12. 2010 podpis...

(zvýrazněné části jsem si dovolil já) a za tohle je u státnic jednička...radši no comment
  • 0

#22 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 1:28

:D o úrovní našeho odborného školství jsem o iluze přišel už dávno před nástupem toho nejlepšího ministra školství a den za dnem se mi to bohužel potvrzuje. A úroveň podobných dotazníků od nakonec jistě úspěšných Bc. je někdy tak ostudná, že bych jí snad nečekal ani od dítka na ZŠ. U nás zdá se lze obhájit kdeco. Vidím to doma když má drahá polovička podobné perly hodnotí. Naštěstí je z oboru, kam GC ještě nepronikl, ale jestli s ním lze dělat práci na technice tak se toho možná za chvíli také dočká :D
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#23 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 5:34

Už jsem to tady někde psal..., ale když jsem si vybíral téma pro diplomku kdysi já, tak se muselo téma předložit půl roku dopředu a procházelo schvalovacím procesem. Nejpádnějším důvodem pro zamítnutí bylo zpracování tématu už předchozí diplomkou kdekoli v zemi.
  • 0

#24 aka23

aka23

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 16:06

vyplneno, jenom nechapu, proc kdyz uz nekde( a na vyplnto pomerne casto a casto i s vetsim celkovym poctem respondentu) dotaznik na dane tema se stejnejma otazkama je, proc je potreba je pokladat znovu.... o tradicni prvni otazce na znalost gc u dotazniku publikovanych na danem foru nemluve - bud je dotaznik pro lidi, co jej znaji a otazky maji byt k tematu a cili je zbytecna a nebo je pro neznalce, pak je vetsinou zbytecny zbytek
  • 0

#25 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2012 - 19:01

Favet napsal/a:

Právě jen tam a kdekoliv jinde - jen ne na GC.cz - měla hledat respondenty, aby byl vzorek reprezentativni. Dotazem zde ovlivnila vysledky statistického průzkumu "víte, co je GC?".


Prvni otazka rozrazuje respondenty na ty, kteri GC provozuji, a na ty, kteri jej neprovozuji... a treba o nem vubec neslyseli, nebo o nem vedi vice ci mene...
Zrovna v tomto pripade, zda se, zrejme autorka celkem vi, co dela... :)
  • 0

#26 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2012 - 14:28

Přesně tak, co toto doprč má bejt? Co za absolventy z takového oboru vyjde a jak se takoví mohou uplatnit?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama