Přejít na obsah


Fotka

Kam až vás zavezla akce LIDLenka?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
58 odpovědí na toto téma

#1 martin.dilli

martin.dilli

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 8:31

Ahoj všichni cestovatelé a dobrodruzi, tento vikend jeste stale probiha akce s Lidlem a ČD za 199 Kč po celé ČR a chtěl jsem se zeptat kam všude jste doputovali a kolik toho odlovili
  • 0

#2 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 8:43

Včera z Liberce do Karlových Varů a zpět od 6:28 do 21:31. 15keší na trase 16km dlouhé. Pobyt ve Varech byl omezen na 6 hodin.
  • 0

#3 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 9:05

LudaL napsal/a:
Včera z Liberce do Karlových Varů a zpět od 6:28 do 21:31. 15keší na trase 16km dlouhé. Pobyt ve Varech byl omezen na 6 hodin.


Jen to doplním, vlakem je to zhruba 2x 250 km.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#4 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 9:40

martin.dilli napsal/a:
Ahoj všichni cestovatelé a dobrodruzi, tento vikend jeste stale probiha akce s Lidlem a ČD za 199 Kč po celé ČR a chtěl jsem se zeptat kam všude jste doputovali a kolik toho odlovili


Jen to doplnim, spis nez o sdelovani zazitku tady jde spis o takovou "nenapadnou" reklamu, coz?
  • 0

#5 martin.dilli

martin.dilli

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 10:03

Nene, ja sám jsem jel z F-M do Česke Třebové, i s kolem odlovil 22 keší po cestě do Ústí nad Orlicí, 220 km od 8 do 21, čistý čas lovu 5,5 hod
  • 0

#6 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 10:07

BBBubak napsal/a:
Jen to doplnim, spis nez o sdelovani zazitku tady jde spis o takovou "nenapadnou" reklamu, coz?

Reklamu na jízdenku, která se prodávala do pátku?
  • 0

#7 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 10:38

BBBubak napsal/a:

martin.dilli napsal/a:
Ahoj všichni cestovatelé a dobrodruzi, tento vikend jeste stale probiha akce s Lidlem a ČD za 199 Kč po celé ČR a chtěl jsem se zeptat kam všude jste doputovali a kolik toho odlovili


Jen to doplnim, spis nez o sdelovani zazitku tady jde spis o takovou "nenapadnou" reklamu, coz?


Jo, měli jsme to od ČD zadarmo a kulturním programem :-)

Stačilo u pokladny slíbit, že napíšeme na kterékoliv internetové fórum alespoň 4 písmenka o akci.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#8 martin.dilli

martin.dilli

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 10:49

Ach jo vždycky se musí najít špína na cokoli, spíše mi šlo o to jestli vám to nějak pomohlo k dalším zážitkům
  • 0

#9 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 11:01

martin.dilli napsal/a:
Ach jo vždycky se musí najít špína na cokoli, spíše mi šlo o to jestli vám to nějak pomohlo k dalším zážitkům


Já si užil výlet, který by se bez té LIDL jízdenky asi nekonal.

A dvě opravdu nadprůměrné keše: GC2P6RH a GC2PEH8
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#10 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 632 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 13:58

Plzeň - Kolín. na podzim PM-Č.Budějovice, neměl bych náladu seděl 5 hodin ve vlaku, pár hodin kešovat a zase se trmácet domů. Takhle jsme měli na keše skoro 11 hodin.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#11 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 14:16

Tak pardon, me cely ten uvodni prispevek znel jako text z prospektu Ceskych drah nebo spis Lidlu. Casovou platnost akce jsem podrobne nestudoval. Zpetne si uvedomuji, ze jsem reagoval ponekud ovlivnen pomerne castym vyskytem urcitych nenapadne propagacnich prispevku na jistem jinem foru, ktere momentalne sleduji ("tak co, lidi, jake X pouzivate takhle na jare, me se osvedcila znacka Z" ) a okamzitych nevrlych reakci na ne. Moje chyba, samozrejme, nekorektni zobecneni, pred(u)sudek a podobne. Zrejme jsem take v prvni chvili nedocenil, ze sdileni "jak sikovne/pozoruhodne/jinak se komu podarilo takovou akci vyuzit" muze byt vskutku zajimave. Pokud jsem svou posetilosti snad nekomu ublizil, omlouvam se. (edit: editor mi cpe smajliky, kam jsem zadne necpal)
  • 0

#12 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 16:00

Lídlovka je dobrá pro jednotlivce. Když se naplní auto kačerstvem, tak to vyjde levněji než jízdenky a člověk má větší volnost. Ale kolega z týmu narazil na jízdenku LIBNET 5+. Pro 5 ks stojí 320 kachlí a platí na Liberecku a okolních přilehlých zahraničních krajích - DE a PL. V ceně je lanovka na Ještěd a třeba parní vláček ze Žitau do Oybinu. Využili jsme ji asi před 14 dny a můžu doporučit. Kešek jsme našli jen pár, ale výlet to byl exkluzivní. Jo a mají i jízdenku pro jednotlivce za 160.
  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#13 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 16:06

geoFukar napsal/a:
...
Ale kolega z týmu narazil na jízdenku LIBNET 5+. Pro 5 ks stojí 320 kachlí a platí na Liberecku a okolních přilehlých zahraničních krajích - DE a PL. V ceně je lanovka na Ještěd a třeba parní vláček ze Žitau do Oybinu.


To je sakra dobrý typ :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#14 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 16:10

Ještě odkaz:
http://www.csadlb.cz...CZ/Default.aspx
  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#15 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 16:38

kolombo napsal/a:

Já si užil výlet, který by se bez té LIDL jízdenky asi nekonal.


Toz kdyz jsem se tak skvele uvedl, co kdybych vas zneuzil k zodpovezeni nahodileho dotazu bez projeveni vlastniho usili?
Dost mozna to nekdo vi z hlavy a za vase usili venovane shrnuti i kdyby jen na dva radky budu vdecen. :)

-- Jak moc byla tahle akce vyhodnejsi nez (pokud se nemylim) bezne nabizena jizdenka SONE+ (nebo tak nejak), ktera rovnez nahrava vikendovym dopravnim orgiim (nebo ne?) ?

(Pozn. to si nedelam legraci z niceho a nikoho, s temi orgiemi. :) znam treba ten slastny pocit, kdyz ma clovek ve velkem meste salinkartu/litacku/permici/jaksetomurikauvas? uplne na vsechno, (zrovna nemysli na to, kolik za ni vyplazl) a muze si jezdit a jet (treba ted!, ehm, hned, jak nekde pobliz neco pojede) kdy a kam ho napadne ... :)
  • 0

#16 martin.dilli

martin.dilli

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 17:18

SONE+ celá ČR 600Kč 2 dospělí a až 3 děti, nebo i míň pokud chceš cestovat jen po určitém kraji....
  • 0

#17 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 17:38

BBBubak napsal/a:
-- Jak moc byla tahle akce vyhodnejsi nez (pokud se nemylim) bezne nabizena jizdenka SONE+ (nebo tak nejak), ktera rovnez nahrava vikendovym dopravnim orgiim (nebo ne?) ?

Tak probereme popořádku náš případ:
trasa LBC-KV a zpět:
- autem cca 500km, cena jen za palivo cca 5*7*37=1295, při 4 lidech tedy 325Kč/člověka (záleží na konkrétní spotřebě)
- zpáteční normální jízdenka 599Kč/člověka
- klasická ČD NET stojí 550Kč/člověka
- jízdenka SONE+ je max. pro dva dospělé a stojí 600Kč, tzn. 300Kč/člověka
- no teď nás to stálo 199Kč/člověka
Co z čísel vyplývá? O víkendu je nutné počítat, který způsob cestování je levnější a posoudit další vlivy (+/-). Ve všední den se většinou už při třech lidech vyplatí jet autem.
  • 0

#18 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 18:40

Já jezdím na LPG a tak počítm (s rezervou) 500x2/4 = 250, jenže autem toho stihneš několikanásobně více.
  • 0

#19 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 18:57

Auto má jednu velkou nevýhodu. Musíš se k němu vrátit :D
  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#20 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2012 - 19:11

LudaL napsal/a:
[

Jasne a prehledne, dekuji. :)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama