Přejít na obsah


Fotka

Event v Praze


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#21 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2012 - 8:42

chose44 napsal/a:
Tak mi vytvoř statistiky na noki e51


To mi teda řekni, co má E51 společného s tím co ti psal dr.vota.

chose44 napsal/a:
Logoju s file notes a jsem pres MOBIL


Co loguješ? Keše momentálně určitě ne.
  • 0

#22 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2012 - 8:42

chose44 napsal/a:
Logoju s file notes a jsem pres MOBIL

field notes
  • 0

#23 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2012 - 8:57

jen rikam ze nejsem na pc
  • 0

#24 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2012 - 9:54

ahoj choze, tak event jsi vymyslel a ted by sis mel polozit nekolik zasadnich otazek 1 umim zorganizovat event? 2 umim zajistit prostor pro 20 lidi, se stavou a internetem? 3 ovladam na pocitaci gg, geojarry, makra, gc.com - pq, pm .....? 4 umim nasledne udelat statistiky? 5 umim to natolik, ze jsem schopny to vusvetlit ostatnim? 6 umim plynule mluvit pred vicero neznamymi lidmi? 7 znam lidi, kteri to co neumim umi a ja je umim zkoordinovat? nic ve zlem, zatim si tady z te komunikace nejsem jisty, jestli nemas na vetsinu odpoved ne. ale vsechno se da dohnat :).
  • 0

#25 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2012 - 10:01

Jelikoz organizuji event kam prijde vic nez 20 lidi o dost tak to neni problem event je uz vypusten je 2.6 zjistete si sami jaky je
  • 0

#26 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2012 - 10:09

chose44 napsal/a:
Jelikoz organizuji event kam prijde vic nez 20 lidi o dost tak to neni problem event je uz vypusten je 2.6 zjistete si sami jaky je


Ono není "organizovat" a "organizovat" vždy úplně stejné. Dain tady mluvil o eventu, kde budeš muset zajistit prostory s danými parametry (minimálně připojení na net a zásuvky na notes), nejspíše se to bez pronájmu neobejde, takže to bude spojené s vybíráním peněz atd.
Z tvého psaní je vidět, že jsi se pro geocaching nadchl a dal jsi se do zakládání keší a teď do eventů. Nechci říkat, abys toho nechal, ale ze začátku zkus něco méně náročného než školení v tvorbě statistik.
Až bude po tom tvém citu, tak určitě poznáš, kolik komplikací se objevilo, se kterými jsi nepočítal. Já už jsem (spolu)pořádal spoustu eventů a pořád dokáže zaskočit "drobnost", která to může celé pokazit. Takže radím, navštiv pár eventů, pokecej se stejně naladěnými lidmi, co už nějaký event pořádali a teprve pak začni mluvit o nějakém eventu.

PS: k tomu tvému citu. Věz, že ta pravá organizace přijde až v den konání cita, publikace listingu je většinou ta nejsnadnější věc
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#27 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2012 - 10:58

Jak to tak sleduju, tak je nejvyssi cas dotahnout to pokracovani Geogetiho eventu do konce, co ty na to Weri? :) Jinak k tomu tvemu eventu. Kdyz jsme organizovali prvni kolo skoleni s Geogetem, davali jsme ho dobromady skoro pul roku v sesti lidech vcetne autoru programu a vsech doplnku kolem a byl to docela zaber a nakonec zdaleka vsechno nebylo uplne idealni. Pokud chces pomoct lidem, tak zkus udelat nejake video, nebo animaci a v nem to popsat a vysvetlit. Vysledek bude prakticky stejny a pomuzes vice lidem.
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#28 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2012 - 11:03

lukabike.com napsal/a:
Jak to tak sleduju, tak je nejvyssi cas dotahnout to pokracovani Geogetiho eventu do konce, co ty na to Weri? :)


Pokud si dobře pamatuju, tak před rokem jsme dohodli i nějaké ty prostory, takže musím zjistit, jestli je nabídka stále aktuální :D
Ale vážně, v hlavě mám tolik eventů, že k realizaci bych potřeboval den s 50ti hodinami... a teď mám fofr, takže dříve jak v létě na cokoliv nebudu mít čas.
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#29 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2012 - 11:07

choze: no vzdyt pisu, ze na vetsinu, ne na vsechno. ano mas zatim jen ten bod jedna :). (podle toho, co tady ctu)
  • 0

#30 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2012 - 19:39

jsem chose :|
  • 0

#31 geba & marcana

geba & marcana

    geba:)

  • Members
  • PipPipPip
  • 342 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2012 - 20:04

chose44 napsal/a:
jsem chose :|


Ty seš fakt výbornej.
Na tebe bych se snad i přijel podívat.
  • 0

#32 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2012 - 20:15

geba & marcana napsal/a:
Ty seš fakt výbornej.
Na tebe bych se snad i přijel podívat.

+1 :D
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama