Přejít na obsah


Fotka

Rozhovor se Skupec Reviewerem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#1 mikisi

mikisi

    Advanced Member

  • Administrators
  • 261 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2012 - 15:11

Na GeoKladnu vam opet po mesici prinasime novy rozhovor. Dnes se Skupec Reviewerem. Myslim si, ze jsme probrali zajimava temata ;). Vice tady http://geokladno.cz/...ovor-se-skupec/
  • 0
mikisi.png

#2 Sinuhet

Sinuhet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2012 - 16:15

Diky za prima pocteni. Reviewerum preji neutuchajici energii do jejich mravenci prace. Sin
  • 0

#3 Popina

Popina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2012 - 16:18

Připojuji se k Sinuhetovi, svůj delší komentář jsem přidal přímo pod článek.
  • 0
Kačica - označení kačerky. Geodežing - není třeba vysvětlovat. Chodím s o dvanáct let starší Terexičkou :-)

#4 VitDLa

VitDLa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2012 - 17:26

Parádní čtení. Za 1.
  • 0

#5 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2012 - 17:49

Dobrej rozhovor. Taky jsem uz parkrat videl sebevrahy na lane. Kdyz jsem dotycnemu rekl, co je spatne, tak se jenom smal a prej "ze je to v pohode".
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#6 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2012 - 19:10

Zajimave pocteni. Docela mi rezonuje mj. povidani o neschvalovani nekterych napadu... sam to mam tak, ze cim dele se GC venuju, tim vic se zacinam drzet zpatky. Momentalne jsem asi revirniky v podstate i "predbehl" - v tom smyslu, ze posledni dobou hodne svych napadu, krapet se uz vymykajicich z kategorie beznych "turistickych kesi" predem sam sobe "zcenzuruji" a ani je nezkousim poslat k publikaci, i kdyz si myslim, ze bych je dokazal celkem v pohode "okecat" a revirnika k publikaci presvedcit. Casto je mi tech napadu lito, protoze by z toho byly velezajimave kesky, ale... Jsou veci, ktere jsou lehce "na hrane", ale nektere uz za ni, a ta hrana je ostra a zaroven nekdy ne jasne viditelna. Je ale asi dobre si uvedomit, ze GC neni platforma, ktera bez problemu pobere uplne vsechno... ze nektere veci je asi opravdu lepsi si nechat jinam. Velky problem, ktery nikdy nezmizi, spis se bude dal zvetsovat, je to, ze u GC, pokud kesku bereme jako pozvani na nejaky vylet nebo akci, chybi filtr, koho vseho se to pozvani tyka. Jakekoliv "filtry", od bonusovek, mysterek... az treba po PM kese, maji diry. A kdyz tou dirou u nejake trochu specialnejsi kesky projde nekdo, kdo nemel, muze to byt prusvih. A tak treba jednu kesku, co jsem mel uz v podstate pripravenou k odeslani, venovanou jednomu zajimavemu, lec i mistnim prakticky neznamemu (neb jen tak v lese, mimo jakekoliv cesty) skalnimu utvaru, asi nakonec k publikaci nikdy neodeslu. Mozna tam nekdy vezmu par lidi, ktere znam nebo aspon trochu poznam pred pripadnou vypravou, a u kterych se muzu mj. ujistit, ze vsechno to, co jsem jim k tomu potreboval rict, jim opravdu do te hlavy vlezlo. To mi ani sebelip zpracovany listing nikdy stoprocentne nezaruci... (Mozna trochu off-topic, coz. Pardon). Za ten rozhovor diky!
  • 0

#7 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2012 - 20:00

Ty BBBubaku, souhlas s Tebou, jenže pak zjistím, že někdo úplně mimo okres ZR ty zábrany nemá a tu keš tam flákne, páč zrovna jede okolo s listingem totálně mimo mísu a pak Ti se sám sebe ptám, jestli přemýšlím dobře :-(
  • 0
Vložený obrázek

#8 BBBubak

BBBubak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2012 - 20:17

Slavek_CZ napsal/a:
Ty BBBubaku, souhlas s Tebou, jenže pak zjistím, že někdo úplně mimo okres ZR ty zábrany nemá a tu keš tam flákne, páč zrovna jede okolo s listingem totálně mimo mísu a pak Ti se sám sebe ptám, jestli přemýšlím dobře :-(


Rozumim, ale... pri druhem zamysleni je asi jasne, ze "preventivne kvalitne zakesovat" vsechna potencialni kesomista, aby tam nekdo nemohl placnout nejaky paskvil, to asi taky uplne nepujde... :)

Jako (krome jineho) urcita obrana pred nejhorsim jsou tu snad prave ti revirnici. Tenhle ukol, ktery si na sebe nalozili, jim kazdopadne vubec nezavidim.
Klobouk dolu... !
  • 0

#9 zemekoulani

zemekoulani

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2012 - 21:02

Tleskám! Nemám k tomu co dodat. Díky za upozornění na tenhle článek.
  • 0
zeměkoulani zdraví zbytek světa!
---
www.zemekoulan.com
Většina řidičů se dělí na ty, kteří objevili SUBARU a na ty, které to teprve čeká! ;-)

#10 jaghut

jaghut

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2012 - 21:46

Tomu rozumím. Mikisiho rozhovory na Geokladnu jsou dobrý všechny. Díky za ně.
  • 0

#11 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2012 - 5:48

Betatesty bych klidně zařadil do pravidel úplně u všech keší.
  • 0

#12 Fridolini

Fridolini

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2012 - 5:51

Taky už mám trochu jasněji, super rozhovor. Mikisiho webík je opravdu přínosem a ne žumpou :D A skupcovi přeju neutuchající energii, musí to být těžké ;)
  • 0

#13 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2012 - 6:22

Pěkný rozhovor, znovu pochvala za jejich práci, kterou dělají zdarma, musí to být občas fakt peklo, za to velká poklona. Jen by mě zajímalo jestli ta nedávno schválená keška u hezky rostlých stromů a naproti čínskou restaurací patří 12ti letému klukovi, který se vydal dobrým směrem:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#14 Zbynislav

Zbynislav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2012 - 10:07

Opravdu vydařený rozhovor, zase jsem si rozšířil obzory a představu.
  • 0

#15 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2012 - 10:31

Další z moc povedených rozhovorů. Člověk (kačer) si tak udělá lepší obrázek o (ne)schvalování keší.
  • 0

HW: Samsung Galaxy S3 Neo _ Garmin eTrex Legend HCx  _ Nokia N95 8GB _ PDA Mio P560 _ QStarz BT-Q818

SW: c:geo _ Locus Map Free _ WhereYouGo _ GCDroid _ GDAK


#16 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2012 - 11:02

Pěkné. Fotky keší od ownerů by byly určitě přínosem, vím že Skupec to chtěl, ale když to dal owner do své galerie, zůstalo to tam nějak viditelné i po smazání. Což by byl strašný spoiler. Takže nevím jak to řeší, asi fotkami na mail, u nás neschvaluje. A co se týče dalšího vývoje? Ono je to strašně mladá záležitost. Od prvních keší u nás tak 10 let, od většího rozšíření tak 7 let. Hledám třetím rokem a už vidím, co se za tu dobu změnilo. Co bude za dalších 5 let nikdo neví. Třeba bude mít skoro každý GPS v telefonu a ty se budou už prodávat s aplikací na GC. A třeba si skalní kačeři najdou nějakou svou variantu.
  • 0

#17 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2012 - 11:22

Dal jsem fotky uložení keše do listingu a v okamžiku publikace tam nebylo. Osobně to považuji za dobrý nápad, ačkoli s tím lze tu i tam narazit.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#18 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2012 - 11:31

Bojím se obecně lidí, kteří vědí, jak to udělat, aby to bylo lepší. A mají moc to prosazovat.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#19 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2012 - 12:09

mpik napsal/a:
A třeba si skalní kačeři najdou nějakou svou variantu.


No jasně, bude se hledat ve vesmíru :-)
  • 0

#20 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2012 - 13:11

Podepsat, zaramovat a zaradit do povinne cetby.
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama