Přejít na obsah


Fotka

koupím dat.kabel e-trex legend


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 07 August 2006 - 15:51

Zdravím
koupím datový kabel k gps garmin e-trex legend. nabídněte cenu. díky
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 08 August 2006 - 0:16

Zdravím
koupím datový kabel k gps garmin e-trex legend. nabídněte cenu. díky

Já svojeho Legenda ztratil, tak je mi ten můj kabel úplně na prd:( Horší je, že i tu mapu si můžu tak akorát zarámovat, když je právě k tomu jedinýmu přístroji. Snad ani žádný prachy nechci. U nás, na Kubě patří všechno všem:)V Brně se můžeš pro kabel zastavit úplně zdarma a pokud ho budu muset posílat, ocenil bych, kdybys naoplátku poslal nějakou pozornost mým dětem. Třeba 100x obehranou PC hru, která tě už nebaví(ale bacha, máme snad všechny), nebo třeba šatičky na panenku(jedině Barbie) Ale není to podmínka. Jsem tak zklamanej, že rád udělám někomu naopak radost:)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 08 August 2006 - 10:22

Ahoj. To je škoda, že jsi ho ztratil. Jestli mi chceš udělat opravdu radost tak ho můžeš poslat. Já ti za to pošlu nějakou tu hru a pridám ještě i nějaký ten film. Ale zadara to by bylo nefér, takže řekni kolik bys chtěl. Kdyžtak bližší domluva přes email: jackietae@seznam.cz díky moc
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 08 August 2006 - 19:29

Ahoj. To je škoda, že jsi ho ztratil. Jestli mi chceš udělat opravdu radost tak ho můžeš poslat. Já ti za to pošlu nějakou tu hru a pridám ještě i nějaký ten film. Ale zadara to by bylo nefér, takže řekni kolik bys chtěl. Kdyžtak bližší domluva přes email: jackietae@seznam.cz

díky moc

Bohužel asi nepotěším. První se mi ozval tvůj konkurent a rovnou na email. Kdo dřív přijde... Snad až ztratím nějakou další. A myslím, že to nebude trvat dlouho:))))
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama