Přejít na obsah


Fotka

mrtvý oregon


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2012 - 9:18

Ahoj, včera jsem si nahrál kešky do Oregonu 550 a dnes po zapnutí dojede načítání do půlky a pak zamrzne. Zkoušel jsem obnovit firmware, ale nic. Nejde nastartovat ani do režimu mass storage, ani normálně. nevíte někdo co s tím?
  • 0

#2 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2012 - 10:43

Zkus smazat uplne vsechno, co je ve slozce GPX (napred si to ale zalohuj). Melo by to pomoct, onehdy se mi stalo totez ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#3 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 398 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2012 - 20:50

Ten už je mrtvej a nikdo to nerozchodí. Ale za 500.- ho koupím aby si nebyl úplně bit.
  • 0

#4 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2012 - 21:57

Kámošovi se stalo něco podobnýho se 450kou. Po neúspěchu s upgradem FW, jsem vytáhl paměťovou kartu a udělal master reset. Pak to normálně naběhlo. Tak to zkus, třeba to zabere.
  • 0

#5 JKLD

JKLD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2012 - 22:39

Ahoj, před několika týdny při přehrávání firmwaru a následném restartu Oregon 450 vytuhl a vypsala se hlaska o chybe. Zkontaktoval jsem jednu prazskou pobocku prodejce garminu a e-mail jsem ziskal jakysi software, po jehoz zpusteni se kopltne GPSka přehrála. Zkus to také tak. LD
  • 0

#6 martin.simek

martin.simek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2012 - 16:46

Stalo se mi naprosto to same, i nekolika mym kamaradum, a Oregona mame v Picodasu na oprave. zadne vyndavani karet ani master resety ani nahravani SW nepomahaji. SW se ani nahrat neda, protoze "brambora" je ve stavu, ze se do ni nic nahrat neda a neda se nikam pripojit. Podpora odpovida uz rovnou tak, ze to mas zavest do opravy .... Hodne stesti !
  • 0
Martin.Simek (CAGeo.cz & GPS MAZE EUROPE & GeoKladno.cz & nkt cables group)

#7 Setler

Setler

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2012 - 19:57

Včera při nahrávání nového GPX se mi to stalo také. Při načitaní mi naběhla zelená lišta do poloviny a pak se Oregon vypl. Už se mi to jednou stalo a tak jsem použil stejnou metodu. - připojil k PC - smazal jak v paměti přístroje, tak na kartě adresář GPX - odpojil a zapnout - přístroj naběhne - po klepnutí na ikonu hledání pokladu nahlásil, že nebyl nalezen žádný poklad - vypnout a připojit k PC - nahrát nový GPX - odpojit a zapnout - vše naběhne i s poklady - hurá na lov. Snad to pomůže, mě to tak šlo.
  • 0

#8 jozulu

jozulu

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2012 - 20:48

Aj mne sa to stalo pri stahovani kesi do Garmina.Mam 550 a pri pusteni Garminu mi nabehla tiez cast zelenej listi a napisalo photos loading. Ale nechal som ho dost dlho a vobec nereagoval. Ani pripojit k PC nesiel. Tak som skusil restartovat Garmin stlacenim sucastne hlavneho vypinaca a displeju v pravo hore. Pri tomto drzani som skusal cez usb kabel pripajat Garmina. Zachvilku sa ozval a ja som si ulozil do PC vsetky zlozky z Garminu,okrem GPX suboru,co som naposledy stiahol. Potom som Garmin naformatoval a vlozil spät subory. Potom uz Garmin fungoval bez problemov.:)
  • 0

#9 martin.simek

martin.simek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 09 červenec 2012 - 23:21

Mne tyto dve metody nefungovaly. Muj Oregon se proste nechtel s pocitacem parit a nenechal se nikterak spustit, zadnou zminenou metodou.
  • 0
Martin.Simek (CAGeo.cz & GPS MAZE EUROPE & GeoKladno.cz & nkt cables group)




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama