Přejít na obsah


Fotka

Hledají se hosté pro rozhlasový pořad o geocachingu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
59 odpovědí na toto téma

#1 dakur

dakur

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2012 - 23:25

Zdravím, kamarád geocacher mi poskytnul svůj nick, abych se na vás mohla obrátit s touto nabídkou:

Jsem redaktorka Českého rozhlasu, pořadu pro starší děti Domino.

Ráda bych do Domina 7. června pozvala jednoho dospělého, který zná (alespoň lehce) širší kontext geocachingu (jak to vzniklo, kde všude se geocachuje apod.) a dvě děti (ideálně kluka a holku mezi 10-15 lety), které se geocachingu aktivně věnují.

Vysílání by proběhlo živě ze studia Českého rozhlasu Brno (Domino se ale vysílá na vlnách ČRo Dvojky) od 19.10 do 20.00, sraz před vysíláním by byl v 18.30 na Beethovenově 4 v Brně.

Kdo by měl o účast ve vysílání zájem, napište mi, prosím, na dana.vecerkova@gmail.com. Případně, velmi prosím, kontaktujte své známé geocachery. Jména hostů bych potřebovala nejpozději do 20. května.

Předem děkuju za spolupráci,
Dana Večerková
  • 0

#2 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2012 - 23:57

ach jo...
  • 0

#3 D@liking

D@liking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2012 - 0:39

mirotiro napsal/a:
ach jo...


Proč "ach jo"? Nevidím na tom nic špatného,pokud se to vezme za správný konec.
  • 0

#4 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 683 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2012 - 1:09

ach jo...
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#5 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2012 - 6:45

Jupí... :D
  • 0

#6 Angrod66-64130

Angrod66-64130

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2012 - 7:14

BTW - pokud to budou lidi, co nemaji zkusenosti se zivym vysilanim, tak to vysledne muze byt katastrofa (kdo to zazil, vi o cem mluvim, ono to vypada lehce ale lehke to pro lidi co to nezazili a neumi neni).
  • 0
Víc opravdu nestíhám....

#7 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2012 - 7:44

ach jo... souhlasím
  • 0

HW: Samsung Galaxy S3 Neo _ Garmin eTrex Legend HCx  _ Nokia N95 8GB _ PDA Mio P560 _ QStarz BT-Q818

SW: c:geo _ Locus Map Free _ WhereYouGo _ GCDroid _ GDAK


#8 Railmilan

Railmilan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2012 - 7:45

ach jo...
  • 0

#9 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2012 - 7:52

ach jo, taktéž...
  • 0

#10 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 683 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2012 - 7:59

Ale nesmutněme, máme přeci tu slavnou organizaci čageo, jejíž náplní práce mělo být blaho každého kačera. Má nás tato organizace zastupovat a válčit za naše zájmy. Nyní se naskýtá této organizaci znamenitý způsob, jak si vylepšit své renomé v očích nás, kteří její založení nepochopili. Do toho! Stopněte tento program a stanu se členem fanklubu toho spolku.
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#11 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2012 - 8:04

Praxe by byla, par rozhlasovych poradu uz jsem delal ale Brno (i kdyz je to me rodne mesto) mam ted dost z ruky. Pokud by se ale nikdo jinej neprihlasil, tak to mohu zkusit ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#12 ubuster

ubuster

    ubuster

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2012 - 8:24

Kapsa to zase nepochopil .................
  • 0

HW: Samsung Galaxy S3 Neo _ Garmin eTrex Legend HCx  _ Nokia N95 8GB _ PDA Mio P560 _ QStarz BT-Q818

SW: c:geo _ Locus Map Free _ WhereYouGo _ GCDroid _ GDAK


#13 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2012 - 8:47

Ach jo... (aneb zase klasické reakce některých diskutérů)
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#14 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2012 - 9:27

hauskaa napsal/a:
Ale nesmutněme, máme přeci tu slavnou organizaci čageo, jejíž náplní práce mělo být blaho každého kačera. Má nás tato organizace zastupovat a válčit za naše zájmy. Nyní se naskýtá této organizaci znamenitý způsob, jak si vylepšit své renomé v očích nás, kteří její založení nepochopili. Do toho! Stopněte tento program a stanu se členem fanklubu toho spolku.


Myslíš, že by ČAGeo měla zavádět cenzuru co kdo smí říkat a vysílat ??

Na to tu je jiná organizace, až budou volby, tak je můžeš podpořit, pokud už máš volební právo ...
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#15 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2012 - 10:17

ubuster napsal/a:
Kapsa to zase nepochopil .................


Já bych řekl, že kapsa to pochopil moc dobře. Reagoval podle mně na první příspěvek v tomto topicu. Ale třeba se pletu.

hauskaa napsal/a:
Ale nesmutněme, máme přeci tu slavnou organizaci čageo, jejíž náplní práce mělo být blaho každého kačera. Má nás tato organizace zastupovat a válčit za naše zájmy. Nyní se naskýtá této organizaci znamenitý způsob, jak si vylepšit své renomé v očích nás, kteří její založení nepochopili. Do toho! Stopněte tento program a stanu se členem fanklubu toho spolku.


Čageo nemá ve svém programu zamezovat propagaci GC, právě naopak.

čl. II - Cíle činnosti

1) Hlavním posláním ČAG je propagace a kultivace geocachingu jako mimořádně komplexního způsobu rozvoje lidské osobnosti. ČAG usiluje o zatraktivnění geocachingu jako nabídky zdravého způsobu života pro všechny věkové skupiny obyvatel České republiky, zvláště pak pro seniory a mládež.


Takže, kdyby se v tomto organizace angažovala, spíše by dohlédla na to aby v pořadu nebyly nesmysly. Můj názor.
  • 0

#16 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2012 - 10:25

ACHJOisté* všech krajů, jděte do háje:(
Tu jsou to nářky proti propagaci, tu proti komerci. Jinde si ti největší bojovníci proti propagaci postěžují na špatnou osvětu nováčků a antikomercionalisté se zase mohou strhnout kvůli trackovatelným geotretkám (což je komerce nejhrubšího zrna).

Kdo z Vás někdy slyšel DOMINo? Nejspíš nikdo, protože jinak byste věděli, že je to mezi pořady pro mládež ten, který má v současnosti nejvyšší úroveň a jeho cílovou skupinou nejsou zevlující frikulíni.

V době, kdy o GC mluví i v "Ordinaci", nemá moc smysl hrát si na utajené společenstvo. Navíc to nechce ani provozovatel hlavního serveru.
Takže ČAGeo (i ostatní rozumně uvažující hráči) by spíš měli podporovat prezentaci v médiích "na úrovni". To totiž pomůže budování "dobrého jména geocachingu" a může to zmírnit dopady "Sokolů" a jiných konin.


*) Aviatika nemyslím;)

P.S.: pro paní Večerkovou - v Brně dělá tuším geocaching někdo z kantorů GML. Neznám jeho nick, ale třeba by se dal dopátrat. Jistě by věděl by i o nějakých "svých" studentících, co jsou v kategorii posluchačů DOMINA.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#17 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2012 - 10:30

Angrod66 napsal/a:
BTW - pokud to budou lidi, co nemaji zkusenosti se zivym vysilanim, tak to vysledne muze byt katastrofa (kdo to zazil, vi o cem mluvim, ono to vypada lehce ale lehke to pro lidi co to nezazili a neumi neni).


Ještě to dopadne jako tehdy, když se vysílala Válka světů. :D
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#18 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 683 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2012 - 10:38

Obhajovatelé všeobecného povědomí geokešingu, jděte do háje:( Kdybych neměl co dalšího na práci, klidně bych si tu s vámi dál vykládal. Ve zkratce už jen tolik, že mi víc baví hra s mudly na to, že musím keš odlovit nepozorovaně. Hra na kočku a myš, kdy se musí támhleten pán otočit a tamta paní podívat do kabelky, abych mohl rychle hmátnout támhle za ten okap. Každej listing obsahuje červenou větu "buďte opatrní, ať mi kešku neprozradíte", ale s takovouto informační masáží budeme moct příště paní na zastávce říct "prosímvás, sedněte si na druhej konec lavičky, tady pod tím koncem je keš a já si ju chcu odlovit". A paní odpoví "samozřejmě, a Pepíčku, synku můj milovaný, udělej pánovi zády podložku, aby mohl kvalitně zapsat". Tohle chceme? Ano, to povědomí se šíří, protože prodejci GPSek a snad i kávovarů píšou, jak je jejich zařízení vhodné na geokešing, ale proč to živit rádiem, novinama, televizí, čageem a úplně vším? Zbytečnost. Nic, venku sice ščije, ale stejně jdu na lov.
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#19 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2012 - 10:41

Pokud je Domino, to co bývalo před čtvrtstoletím, tak bych se pořadu nebál. Jako dítě jsem ho rád poslouchal a nemyslím, že by mezi posluchači byly puberťácké smažky. Pokud se týká živého vysílání, tak si neumím představit sednout k mikrofonu a bez nějakých not smysluplně vykládat o čemkoliv a půl hodiny na přípravu mi nepřijde zrovna moc času. Ale možná jsem skeptický jen proto, že jsem před mikrofonem nikdy neseděl a ani bych tu odvahu nenašel.
  • 0

#20 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2012 - 10:58

bodlak napsal/a: Pokud se týká živého vysílání, tak si neumím představit sednout k mikrofonu a bez nějakých not smysluplně vykládat o čemkoliv a půl hodiny na přípravu mi nepřijde zrovna moc času. Ale možná jsem skeptický jen proto, že jsem před mikrofonem nikdy neseděl a ani bych tu odvahu nenašel.

Ono je to taky o prirozene ukecanosti a praxi, da se to ale i naucit, nicmene nejaka priprava je vzdy dobra, sepsat si zakladni body a tak. I kdyz verejnopravni radio je snazsi, protoze debata neni tolik narusovana reklamou ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama