Přejít na obsah


Fotka

Hledají se hosté pro rozhlasový pořad o geocachingu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
59 odpovědí na toto téma

#21 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2012 - 11:03

hauskaa napsal/a:
Obhajovatelé všeobecného povědomí geokešingu, jděte do háje:(
...

no to je sice všechno hezké, ale prostě šíření informací nezabráníš.
Ale když všichni "ortodoxní kačeři" odmítnou účast, dopadne to jako obvykle, kdy novinář na základě domněnek a dezinformací sesmolí "článek" se spoustou blbostí a lží, který gc jen uškodí (pro příklady netřeba chodit daleko). A když si sežene jako "odborníka" nováčka s patnácti nálezy, který ani nemá ponětí, co říct a co neříct, a nezná pořádně pravidla...protože mazáci byli proti...není se čemu divit.
Takže informovat ano, přiměřeně, pravdivě, s rozmyslem a znalostí věci.
Ano, je to ukázková práce pro ČAGeo.
  • 0

#22 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2012 - 11:17

dr.vota napsal/a: no to je sice všechno hezké, ale prostě šíření informací nezabráníš.
Ale když všichni "ortodoxní kačeři" odmítnou účast, dopadne to jako obvykle, kdy novinář na základě domněnek a dezinformací sesmolí "článek" se spoustou blbostí a lží, který gc jen uškodí (pro příklady netřeba chodit daleko). A když si sežene jako "odborníka" nováčka s patnácti nálezy, který ani nemá ponětí, co říct a co neříct, a nezná pořádně pravidla...protože mazáci byli proti...není se čemu divit.
Takže informovat ano, přiměřeně, pravdivě, s rozmyslem a znalostí věci.
Ano, je to ukázková práce pro ČAGeo.

Moc pekne receno, pod to se podepisuji i ja, sam bych to lip nerekl.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#23 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2012 - 11:30

kapsa napsal/a:
Praxe by byla, par rozhlasovych poradu uz jsem delal ...
Pokud by se ale nikdo jinej neprihlasil, tak to mohu zkusit ....


+1

Myslím, že moc jiných vhodnějších kandidátů se asi sotva přihlásí a je mi jedno jestli tam půjde za asocianci nebo "jen" za sebe ;)
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#24 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2012 - 14:03

ad ach jo... jen povzdech s tím, že se tomu nedá nic dělat... kdybych si myslel, že ano, tak paní redaktorce vzkážu, že ten pořad nemá dělat... Jinak nechci se otírat o ČAGeo, ale tohle by byla fakt práce pro ni... ukažte aktivitu... Dále mne tak napadlo hned několik kačerů z Bra, co by byli vhodní, ale otázkou je, zda budou mít zájem... za všechny jen jedno jméno... maroš...
  • 0

#25 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2012 - 10:03

ČAGeo žádnou propagaci geocachingu kýmkoli zarazit nemůže. A i kdyby, tak zarazí jeden pořad a dalších deset článků v nedělní příloze vyleze na světlo někde jinde. Už to prostě není natolik tajná hra. Lidi už vědí, že keše existují, přesto je lovíme v utajení, aby alespoň nevěděli, kde jsou. Takže rolí ČAGeo teď bude, aby ten pořad měl hlavu a patu. Když neovlivníme to, že se o hře mluví, můžeme alespoň ovlivnit, co se mluví.
  • 0

#26 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2012 - 20:42

Myslím si, že se to zveřejněvání zbytečně moc řeší. Vidím to v práci i v rodině. Z širší rodiny lovím sama, v práci jsme cca 3 a 50 zaměstnanců. Kecáme o tom neustále (doma i v práci), přesto se nic zvláštního neděje. Prostě když to někoho nezajímá, tak mu o tom může kdokoliv říkat cokoliv a on to zkoušet stejně nebude. Pak je pár případů, kdy se pro to někdo nadchne a za pár týdnů ho to přestane bavit. A pak jsme my, kteří u toho vydržíme roky. A pak je pár blbců, který ničí na co přijdou, nejenom keše. A je úplně jedno, jak moc se o tom mluví v rádiu/TV apod. A teď do mě ;)
  • 0

#27 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2012 - 9:34

Proč? Vždyť tak to opravdu je.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#28 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2012 - 12:06

vazeni achjojari, pokud chcete tajnej konicek, dejte se k zednarum. nebo se zachovejte podle vtipu: On: Skvele lizu a jsem diskretni Ona: Tak si vyliz prdel a nikomu to nerikej Kde vubec berete tu odvahu a drzost stavet se do pozice cenzoru? ze jen VY smite hledat ten plastovej bordel a nikdo dalsi uz ne.. pak se nedivte, ze jsme pro ostatni jen spolek magoru (coz v nekterych pripadech neni az tak daleko od pravdy)
  • 0

#29 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 683 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2012 - 16:33

vážený zLOSTe: projevil jsem svůj názor, na který mám právo. Pokud máš opačný, máš na něj taky právo. Ale jakým právem říkáš někomu, aby si za svůj názor vylízal prdel? Laskavě se uklidni a chovej se jako člověk.
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#30 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2012 - 18:16

Vážené hauskaa, zLOST nic takového nepsal. K tématu: Kapsa for president!
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#31 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2012 - 23:50

No je vidět, že jsme tu v čím dál tím lepší společnosti.
  • 0

#32 vop.cz

vop.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2012 - 23:54

zLOST napsal/a:On: Skvele lizu a jsem diskretni
Ona: Tak si vyliz prdel a nikomu to nerikej

Poněkud expresivní, ale potrefeno-huso dráždivé... A pro toho, kdo nechce chápat, vysvětleno hned následující větou...

A to s těma zednářema - taky dobrý...:)
  • 0
geoBrnění 2012, 28.-29. září v Brně:
Vložený obrázek

------------------------
OziExplorer support and Czech language editor
OziExplorer + Garmin Oregon 300 | Nokia E51 + BT GPS + HandyGC

#33 kmenicka

kmenicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 112 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2012 - 16:09

Nejsem vubec proti propagaci geocachingu v mediich, ale v dnesni dobe se to rozmazava uz na skoro vsech stranach. Musite ale uznat, ze je cim dal, tim vic vykradacu a takovych podobnych individui. Propagace ano, ale vseho s mirou.
  • 0

#34 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2012 - 19:46

kmenicka napsal/a:
Nejsem vubec proti propagaci geocachingu v mediich, ale v dnesni dobe se to rozmazava uz na skoro vsech stranach. Musite ale uznat, ze je cim dal, tim vic vykradacu a takovych podobnych individui. Propagace ano, ale vseho s mirou.


No dobře, ale jak chceš zamezit tomu, aby si v rozhlase o geocachingu neudělali pořad ???
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#35 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2012 - 19:52

Ježiši vy toho nadelate, uz nekolikrat jsem o geocachingu v rozhlase slysel, a nejen v rozhlase ale i v novinach proste vsude.
  • 0

#36 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2012 - 20:07

Líbí se mi, jak to napsal Drvota. Pod to se můžu podepsat. Domino je pořad na úrovni a pokud se tam dostane někdo, kdo není úplný začátčník, vidím to jako přínos pro český geocaching. howgh
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)

#37 Benjo5

Benjo5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2012 - 22:59

Nejlepší by bylo, kdyby tam šel někdo co nejvíc nesympatický. Jednou jsem už takovou prezentaci GC v televizi viděl (nebudu jmenovat, kdo tam byl) a říkal jsem si, že tohle je přesně ono, jak už další lidi nepřilákat. Nafoukaný přednes, to snad opravdu nikoho nenalákalo. Když to bude znát 100% lidí, tak kam se ztratí ta tajemnost a zajímavost? Stejně už se beztak nebaluje spousta lidí samovolně, tak proč to ještě navíc jooo tlačit médii?
  • 0

#38 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2012 - 23:13

dr.vota napsal/a:
no to je sice všechno hezké, ale prostě šíření informací nezabráníš.
Ale když všichni "ortodoxní kačeři" odmítnou účast, dopadne to jako obvykle, kdy novinář na základě domněnek a dezinformací sesmolí "článek" se spoustou blbostí a lží, který gc jen uškodí (pro příklady netřeba chodit daleko). A když si sežene jako "odborníka" nováčka s patnácti nálezy, který ani nemá ponětí, co říct a co neříct, a nezná pořádně pravidla...protože mazáci byli proti...není se čemu divit.
Takže informovat ano, přiměřeně, pravdivě, s rozmyslem a znalostí věci.
Ano, je to ukázková práce pro ČAGeo.

Pěkný :-) ale i zLOST trefil správně (a ftipně)... podle mě informovanost je dobrá věc aspoň o nás média nebudou plácat ty bláboly co plácají... mudly to stejně nepostihne stejně zůstanou mudly a když to někoho zaujme stane se nováčkem a ti mají minimálně 50% úmrtnost takž žádný masový nárůst už tak dost masové činnosti nevidím B) zato aspoň budou kolovat rozumější informace...
B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#39 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2012 - 6:22

kmenicka napsal/a:
Nejsem vubec proti propagaci geocachingu v mediich, ale v dnesni dobe se to rozmazava uz na skoro vsech stranach. Musite ale uznat, ze je cim dal, tim vic vykradacu a takovych podobnych individui. Propagace ano, ale vseho s mirou.


Zrovna to Domino a tento pořad je podle mě právě ta mírná a dobrá propagace, když si pro tu propagaci pozvou někoho, kdo tomu opravdu rozumí a nepíší nebo neříkají o tom nějaké blbosti, jako v nějakých seriálech, když k tomu vylíčení, co je geokešing použijí pár sekund a různé "zkratky".
Takže podobná propagace by se měla podle mě podporovat, hlavně u mladých, kterým je tento pořad primárně určen, třeba ubyde pár těch vandalů, co ničí kešky jen kvůli tomu, že neví, o co se jedná...

Měli bychom být spíše proti těm zkratkám o geokešingu v různých seriálech nebo bulvárních novinách, kde se o geokešingu píší polopravdy či nepravdy. Bohužel zde se většinou nikoho na zveřejnění podobných článků neptají.
  • 0

#40 Geo Reo

Geo Reo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2012 - 6:26

Myslím si že Geocaching nepotřebuje absolutně žádnou propagaci v médiích. Je to zcela zbytečné.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama