Přejít na obsah


Fotka

CSV Uni Import


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
62 odpovědí na toto téma

#61 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 17:56

Staci v Konfiguraci pluginu prepsat pismena pro prefix ;)


  • 0

#62 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 03 prosinec 2013 - 11:13

Díky moc za radu. Jak jsem psal už vedle, narval jsem to tam jako keše, ale další už budu vědět co s tím :) Díky.


  • 0

#63 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2014 - 21:19

Ahoj ... Když je tady koukám debata o Prefixu ... To mě zajímá,tak přihodím polínko do ohně svým dotazem :)

V ggp.pas tohoto pluginu se v kódu říká co se má udělat v případě,že musíme najít jiný prefix.

Já používám *.csv k importu nových WP. A někdy se mi stane, že má bod více WP už v *csv.

V nastavení mám prefix třeba na FZ , ale nastane-li ta situace, že importovaný soubor obsahuje více WP k jednomu bodu GC, pak ten další se označí 00,01,02 atd.

Jen jsem se chtěl zeptat, zda lze nějak název dalšího prefixu ovlivnit už předem.

Možná na tom vůbec nezáleží, nevím. Ale přišlo by mi logičtější, kdybych nastavil třeba FA, tak další bude FB,FC ... tak jak to dělá GG sám.

 

A pak mám ještě jeden dotaz. Proč mi CsvUniImport nacpe vždy do poznámky WP jméno importovaného souboru??? Teď to mám udělané tak, že vlastní poznámku vkládám do Cmt.: , protože do comment ho jaksi nemůžu dostat.

Ale to asi není úplně správně,že ... Navíc neporadili by jste mi prosím jak ten Cmt.: zobrazím jako text ve sloupci? Moc těm Kategoriím tagů nerozumím a asi budu potřebovat poradit.


Tento příspěvek byl upraven od danhill81: 05 květen 2014 - 22:53

  • 0

GPSMAP 64s + HTC One X





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama