Přejít na obsah


Fotka

Georadostný koutek:)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1468 odpovědí na toto téma

#461 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 20 září 2013 - 11:57

Citecka napsal/a:
Trvalej... drtíš si na sedle nějaký nervový pletence. Budeš sice tvrdej chlap, ale měkkej... tento... :D

... chlap
  • 0

#462 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2013 - 17:16

Super teď mi přišel log na můj coin který měl být od dubna v keši v Kanadě a podle logů tam ale žádný nebyl a najednou byl nalezen u někoho v kapse kabátu :)
  • 0

#463 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2013 - 7:08

Tak tenhle log mě pobavil, narazil jsem na něj úplnou náhodou, konečně jsem slavný i daleko za Prahou :-)

http://www.geocachin...7a-77d2a68afc63
  • 0

#464 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2013 - 9:30

Smrk napsal/a:
konečně jsem slavný i daleko za Prahou :-)

No jo. co ale jestli tvůj věhlas dosáhne i Šumavy - aby se tě nedejbože pak třeba do Prahy nevypravil žádat kůrovec o politický azyl. ;) ;) ;)
  • 0

#465 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2013 - 21:10

Ted mi přišel FP na mnou adoptovanou keš. Takže na každé keši mám aspon 1 FP. :D
  • 0

#466 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2013 - 11:18

P€T@ napsal/a:
Ted mi přišel FP na mnou adoptovanou keš. Takže na každé keši mám aspon 1 FP. :D


Od bráchy, předpokládám? B):)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#467 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2013 - 11:23

Smrk napsal/a:
Tak tenhle log mě pobavil, narazil jsem na něj úplnou náhodou, konečně jsem slavný i daleko za Prahou :-)


Edit pridavek po nerudnem vylevu Smrka na gc.cz:
Když si tam Smrka čtu, tak mi nezbývá, než požádat k tomu pranýři ještě o úřední konfiskaci gpsky. Vypadá to, že jsem vedoucí všech naháněčů bodů za každou cenu.
Přiznávám, že nevidím v geocachingu vždy a všude jako nejdůležitější za každou cenu to stejné jako Smrk - razítko. Ale pouze hru a pravděpodobně podřadné poznávaní zajímavostí a doposud neznámých míst. Nezbývá než přijmout, že jsem hoden zatracení - co jiného za log teto keše, kterou někdo ukradl až nějaký den po PQ, byla tedy v gps a tak jsme ji nevynechali, strávili s ní půl hodiny zajímavým poznáváním kláštera se čtyřletou dcerou za ruku a druhou šestiměsíční na zádech, a další půlhodinu pak ztratili hledáním něčeho nám neznámo ukradeného. Ano - logl jsem si ji, a to s čistým svědomím ...a pro info autora se k tomu férově i přiznal. Necítím se ani jako zločinec, ani geodepresivně. Byl to krásný námět pro cache v cizím městečku, perfektní podnět pro tuto hru. Hru o počtu poznaných nových míst a zajímavostí, nikoliv o počtu razítek. To z toho dělají až lidé v posledních letech.
Pro me je důležitější moje poznání a fotogalerie na památku od každé kešky na připomínku, co všechno zajímavého jsem navštívil - námět, místo, u logických a technických způsob uložení nebo provedení. Geodepresivci bojují za svůj patent na dokonalost hledání, ale nevím vlastně proč. Hledač, když neškodí jiným, ať si funguje po svém - tvoří si vzpomínky, památku a zábavu sám pro sebe. Nemůže tím vyhrát mimo pravidla, protože s nikým nesoutěží, žádný závod neprobíhá, i kdyby si to kdokoliv myslel.


No jo... kdyby napsal DNF, tak by o všechny ty sqjelý vjeci, co o nich píše, okamžitě přišel... ;)

PS: vždyť i to DNF je součást hry, kurnya B)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#468 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2013 - 15:40

Citecka napsal/a:

P€T@ napsal/a:
Ted mi přišel FP na mnou adoptovanou keš. Takže na každé keši mám aspon 1 FP. :D


Od bráchy, předpokládám? B):)


Ne, ten už to půl roku neprovozuje, je to od kkari.cz
  • 0

#469 lemrousek

lemrousek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 24 září 2013 - 7:04

Paprikasi napsal/a:

Citecka napsal/a:
Trvalej... drtíš si na sedle nějaký nervový pletence. Budeš sice tvrdej chlap, ale měkkej... tento... :D

... chlap


Tohle myslím pěkně komentoval jeden doktor z poradny pro neplodnost. Říkal, že je pravda, že dlouhé jízdy na kole plodnost snižují, ale když vidí svý pacienty, většině by pomohlo, kdyby se an tom kole občas projeli:))
  • 0

#470 Hovado_CZ

Hovado_CZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2013 - 10:19

Je to trochu z jiného soudku, ale podělím se o něco, co mě taky potěšilo. Měl jsem kšeft fotit třídenní výlet prezidenta v kraji. No a byl čas u oběda poklábosit s klukama (a holkama :)) z ochranky. A protože na pardubickém zámku, kde byla večeře a celé to tam prolejzali, pročmuchávali se psem atd., keš (GC11746) zůstala na svém místě, ptal jsem se, jak se k takovým nálezům chovají. Ta, která jim šéfovala (nebo tak aspoň vypadala) mi říkala, že čas od času krabku najdou, ale kromě prověření s ní nic nedělají. Jen zjistí, jestli v tom není něco, co by ohrozilo bezpečnost a když je krába v pohodě, nechají ji tam, kde byla. Takže i na Hradě se dají najít rozumný lidi... :D
  • 0

#471 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2013 - 11:01

Mě zase potěšilo, co práce jsme udělali v Josefově na CITU a jak se event všem líbil :-). Takže mi vůbec nevadí, že mi za celý víkend věnovaný geokešingu nepřibyl v nalezených ani jeden bod, protože jsem si to užil milou společností a tím, že za námi zůstalo něco vidět... A jsem taky rád, že ještě jsou i tací, kteří raději přijedou na CITO event, kde je něco po nás vidět, a není to jen laciný bod do série bodů, jako to poslední dobou bývá čím dál častěji zvykem :-) Zvlášť, když to napíší i do logu ;-). A že nás bylo asi jen 40? O to lépe jsme se mezi sebou poznali... :-)
  • 0

#472 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2013 - 11:20

Mě zase potěšilo, co práce jsme udělali v Josefově na CITU

Za tu parádní zábavu, kterou jsi pro nás v sobotu odpoledne nachystal, jsme toho udělali zatraceně málo. A URNA klidně přijede znovu i bez bodu.
  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#473 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2013 - 21:33

No musím se přidat taky k těm, které Subterra potěšila a ne poprvé a doufám, že ani naposled. Už jenom spolupráce s URNA týmem stála za to. Ale jak píše geoFukar, bylo toho bídně málo za tak velkou odměnu.
  • 0

Navigace: Garmin Oregon 450 Používaná přibližovadla (nejčastější): nohy / Merida Matts Sport 500 černostříbrná / Daewoo Matiz (červený nebo modrý) Doplňky: batoh US Assault II. pískový + fotoaparát Canon EOS 600D + osobní GC Beruška pro štestí (teď už jen kód)


#474 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2013 - 20:40

Roman_Jaromer napsal/a:
Takže mi vůbec nevadí, že mi za celý víkend věnovaný geokešingu nepřibyl v nalezených ani jeden bod...

Nějak jsem sváteční sobotu, aniž bych ji tak předem zamýšlel. zakončil podobnou bilancí. Původně se uvažovalo, že by se mohlo udělat vycházku do prostoru Červený Újezd - Nučice - Rudná (okr. PZ) s cílem napytlovat něco puntíkatých šťeňátek, aby po dlouhé době zase alespoň kousek oné vyluštěné série ubyl. No a skutečnost? Místo dne na trase 101 akorát před večeří procházka do vedlejší obce "vyměnit plínky" jedné cizí keši. A kupodivu spokojenost - svým způsobem jsem radši, že místo tuctu FI pro dnešek vystačím s jednou WN. A nadto v domovské oblasti velká radost, že se randirovi přece jen ve středu podařilo komplet obnovit GC1V9PD; nad kterou už jsem v duchu lámal hůl...
  • 0

#475 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2013 - 21:15

Jak málo stačí někdy k radosti: Včera jsem byla ráda, že se mi povedlo po dalším eventu z řady Což takhle ochutnat...překonat lenost a přejedená přece jen jet na noční keš dalších 30 km a někdy kolem půlnoci po procházce další padesátku km domů.:P Není nad to, když člověk zvítězí sám nad sebou a ještě si s partou podobně "postižených" užije krásnou noc s nebem plným hvězd. To žádný mudla asi nepochopí.:D
  • 0

#476 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2013 - 22:39

A tomu říkám správný praktický přístup - čím ses zkazila, tím se zhojíš aneb rozběhat ten event tak promptně, že se ani na sádlo uložit nestačí. Teď večer jsem šel z dolovování restíků VTF domů až hodinu po setmění a musím konstatovat, že prodstatně blíže středu Čech to s hvězdami na nebi pro přesvětlenou oblohu zdaleka tak slavné nemáme. Ale na druhou stranu - pohled z dálky na rozsvícené ruzyňské letiště, který se po té mojí trase nebízí, taky má něco do sebe.
  • 0

#477 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2013 - 23:50

No jo, když já jsem ta vyjímka, co má už pár desetiletí radost, když se konečně povede pár deka přibrat!:D S oblohou a rozsvíceným městem naprostý souhlas - oboje má něco do sebe. Ono v noci vypadá zajímavě i rozsvícené okolí Temelína.;)
  • 0

#478 Jindris

Jindris

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2013 - 8:26

zvedavkanocni napsal/a:
Jak málo stačí někdy k radosti:
Včera jsem byla ráda, že se mi povedlo po dalším eventu z řady Což takhle ochutnat...překonat lenost a přejedená přece jen jet na noční keš dalších 30 km a někdy kolem půlnoci po procházce další padesátku km domů.:P Není nad to, když člověk zvítězí sám nad sebou a ještě si s partou podobně "postižených" užije krásnou noc s nebem plným hvězd. To žádný mudla asi nepochopí.:D


U nás na hvězdárně je hodně moc mudlů, kteří si krásnou noc s nebem plných hvězd docela užívají :) A je to taky komunita lidí svým způsobem "postižených" :D
  • 0

#479 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2013 - 11:48

zvedavkanocni napsal/a:
No jo, když já jsem ta vyjímka, co má už pár desetiletí radost, když se konečně povede pár deka přibrat!:D

Kdyby to šlo, tak se hned rozdělím. Keškovat jsem začal s představou, že těch 20 kil navíc trochu zredukuju a ono pořád nic :D
  • 0

#480 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2013 - 12:58

Musíš keškovat v Alpách :D těch 20 kil tam nechám za léto B)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama