Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Nové boty na geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
58 odpovědí na toto téma

#21 vandrovecz

vandrovecz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2014 - 13:46

Reklamace Adidasek s membránou ušitých zřejmě naruby úspěšně vyřešena, co byste prosím doporučili teď  zakoupit do cca dvou tisíc na tuzemskou jednodenní turistiku? Byl jsem překvapen, že např. v A3 Sportu v aktuálních výprodejích mají v tomto limitu opravdu velký výběr, s kterým si příliš nevím rady, třeba Merrelly kotníčkové goretexové různé viz http://www.a3sport.c...ROZ=1&hIDVYR=32


Tento příspěvek byl upraven od vandrovecz: 15 leden 2014 - 13:55

  • 0
Celý život jsou vyhozené peníze...

#22 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2014 - 13:58

Od léta chodím prakticky nonstop v těchhle : http://www.a3sport.c.../moab-gtx-87323

Zatím se nezdá, že by se ochodily. A cena tady je dost pěkná, já je kupoval za dva tisíce.


  • 0

#23 caesar1987

caesar1987

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2014 - 14:42

S Merrell mam dobre skusenostiaj ja. Nosim Merrell Moab Gore-Tex nizku verziu uz viac ako rok ci je jar, leto, jesen, zima (v zime nechodim zvycajne do miest kde je snehu vyse kotnika, ale par krat sa podarilo mat v nich sneh). Prezili so mnou uz toho vela... Turistiku, dazde, sol na cestach, vysoke teploty. Noha sa mi v nich nepoti a nie je mi v zime ani zima. Pred asi dvomi mesiacmi sa mi podarilo ich vykupad v potoku (od spicky az po jazyk) a stale su nepremokave :)

Na podrazke uz vidno ze su nosene, ale nic extremne, osunachane su uz z kazdej strany, najviac som ich osuchal ked som s nimi liezol po cvicnej skale. Nastastie som bol isteny :D

 

PS: nosim ich nonstop. Opustam kazdy den rano v nich domov (aj do prace) a vraciam sa v nich vecer/v noci.


Tento příspěvek byl upraven od caesar1987: 15 leden 2014 - 14:43

  • 0

#24 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2014 - 14:54

Na delší procházky nosím boty na přespolní běh s membránou. Na kratší dle počasí. Letos v prosinci třeba farmářky a když jsem v nich brodil potok, stejně do nich nateklo horem.
  • 0

#25 dílna u mnicha

dílna u mnicha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2014 - 17:43

Ahoj 

dlouho jsem měl magnum /hitec/ responce II ale dost dřeli a samočistící podrážka dost opadávala , tak jsem hledal nějaké jiné právě jak do lesa tak třeba i v zimě do lesa a nakonec to vyhráli tyto : crossroads mám teda akorát černou verzi , s tou cenou jsem byl trochu skeptický ke kvalitě a zpracovaní a zatím je má zkušenost velmi dobrá - membrána odzkoušena při přeskoku potoku , zatím mám tak 150km v lese a 80 km po městě , jediná "závada" byla že přesně na patě je dost hrubý šev a otlačoval nohu , ale co jsem začal nosit trekový ponožky není problém . 

 

Přeju štastný výběr ;) 

 


  • 0

2yxqhqq.gif


#26 homole

homole

    Já jsem to říkal.

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)
  • LocationLokomotion

Publikováno 15 leden 2014 - 19:38

Já mám už druhým rokem Prabosky. Maax spokojenost, potoky i kanály mi nevadí, hory taky ne a chodím v nich i v zimě do práce.


  • 0

#27 Godfrit 32

Godfrit 32

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2014 - 20:28

Já už rok používám tyto bestie a naprostá spokojenost. http://www.a3sport.c...k-gtx-458572001 Pokud jdu do na výšlap po kamenech nebo bahně, tak to vůbec nevadí. Jinak do zimy a těžkého terénu používám české kanady.


  • 0

#28 vandrovecz

vandrovecz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2014 - 10:48

Díky všem za zkušenosti pěkně popsané, zítra vyrazím nakupovat a nejlépe hned v sobotu do terénu!


  • 0
Celý život jsou vyhozené peníze...

#29 jackcomputer

jackcomputer

    Petr

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2014 - 10:57

Tož já mám boty značky PRESTIGE  http://www.botas-spo...-obuv-prestige/ a ty nosím celoročně a nedám na ně dopustit a jejich cena ta byla víc než příznivá a lovím i v náročném terénu a vydrží opravdu všechno.Můj názor je ten že se nemusí investovat tisíce Kč do obuvi.


Tento příspěvek byl upraven od jackcomputer: 16 leden 2014 - 11:02

  • 0

#30 geostorm

geostorm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2014 - 12:26

Tož já mám boty značky PRESTIGE  http://www.botas-spo...-obuv-prestige/ a ty nosím celoročně a nedám na ně dopustit a jejich cena ta byla víc než příznivá a lovím i v náročném terénu a vydrží opravdu všechno.Můj názor je ten že se nemusí investovat tisíce Kč do obuvi.

Jak na někom vidím prestige, získávám averzi.


  • 0

#31 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2014 - 12:40

Já nosim bud Kanady a nebo podobný boty z obchodu s pracovní obuví (ty jsou pohodlnější). Nebo cyklo-tretry když jsem na kole, no. ;-)
  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#32 jackcomputer

jackcomputer

    Petr

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2014 - 12:53

Jak na někom vidím prestige, získávám averzi.

A to proč smím li se ptát :D


  • 1

#33 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2014 - 13:19

Také sháním nízké botky do terénu za nízkou cenu :-) A Prestižky nevypadají vůbec špatně.

 

Doteď jsem byl spokojený s botami Scarpa, ale ten typ se již nevyrábí a nejpodobnější Scarpa Mystic GTX (semišový svršek, membrána) stojí 4tis.

Merell Moab GTX mi už také odchází podrážka a upřímně ... moc vodotěsné nebyly :-) Vložka bot také nic moc a zápach někdy děsný :- D Není nad kůži místo síťoviny. Jinak jsem s nimi velice pohodlně nachodil stovky kilometrů v lehčím a středním terénu.

 

Měli byste nějaký tip na celoroční nízké membránové boty?


Tento příspěvek byl upraven od skurakai: 16 leden 2014 - 13:21

  • 0
Garmin Oregon 550
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus

#34 Iabbervox

Iabbervox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2014 - 13:55

Grisport. Zkus pohledat. Svého času jsem s nimi byl velmi spokojen a jedny mám dosud.


  • 0

#35 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 672 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2014 - 14:23

Tož já mám boty značky PRESTIGE  http://www.botas-spo...-obuv-prestige/ a ty nosím celoročně a nedám na ně dopustit a jejich cena ta byla víc než příznivá a lovím i v náročném terénu a vydrží opravdu všechno.Můj názor je ten že se nemusí investovat tisíce Kč do obuvi.

také je nosím léta, ale v terénu dost kloužou :(


  • 0

#36 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2014 - 14:25


Měli byste nějaký tip na celoroční nízké membránové boty?

Výběr je velký. Záleží na vkusu. U mne vedou tyto. Už jsem je zkoušel, přijdou mi i vzhledově dost univerzální.


  • 0

P%C5%88ov.png


#37 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2014 - 14:37

Pnov: a se Salomony máš nějakou delší zkušenost? Bral jsem je vždy jako trochu low end a neměl jsem odvahu :-)


  • 0
Garmin Oregon 550
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus

#38 Pnov

Pnov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2014 - 14:59

Minimálně moje třetí nízké boty této značky v řadě to budou. Už první mne příjemně překvapily poměrem cena /výkon. Lowend možná cenou, ale nemám momentálně moc přehled o konkurenci, jak si (kolik) stojí. Předtím jsem kupoval obvykle něco od Adidasu a tohle se jim dle mého minimálně vyrovná. Co se značek týče, když kupuji něco na běžky, kromě Fishera jedině právě Salomon. A třeba s čímkoli od AlpinPro jsem nikdy žádné terno neudělal.

Jo a cena fakt nebyla hlavní kritérium.


Tento příspěvek byl upraven od Pnov: 16 leden 2014 - 15:06

  • 1

P%C5%88ov.png


#39 jackcomputer

jackcomputer

    Petr

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2014 - 18:11

také je nosím léta, ale v terénu dost kloužou :(

No řekl bych že ani nekloužou i když jednu zkušenost mám a to co se týče vápence když je po dešti tak se musí dávat bacha.To jsem šel jednou po hřebeni Pavlovských vrchů a tam jsou právě ony vápencoví bradla tak se mi to hezky smeklo a já jsem předvedl let plavmo.Jo Pálava tam se vždycky rád vracím, ale to už by bylo na jiné vlákno. 


Tento příspěvek byl upraven od jackcomputer: 16 leden 2014 - 18:12

  • 1

#40 panMuf

panMuf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2014 - 19:35

zdravím,mě se celkem osvědčilo vybírat mezi pracovními botami.Některé mají i protiskluzovou podrážku,což je pro mě k nezaplacení...Dělají od kotníčkových až po poloholeňové,letní i zimní.Mám vybrané jedny od firmy VM a pokud není sníh,tak je nosím nonstop,léto zima.A zatím mi vždy odešel vnitřek,ale podrážka a vršek pořád drží.A bohužel dnes cena nic nevypovídá o kvalitě,takže bota za 800 může být lepší než podstatně dražší.


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama