Přejít na obsah


Fotka

GoogleMaps se pro PM vrací zpět na GC.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Benjo5

Benjo5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 17 May 2012 - 22:22

Tohle mi dnes mailem poslal Erik z Groundspeaku, takže se cítím free to pro zajímavost sharovat dál i sem na forum jakožto horkou novinku. ;) Nevím, jestli to posílali plošně všem PM, anebo mi to jen Erik poslal ze známosti, každopádně tady tedy je zpráva o návratu Google Map na GC.com: We wanted you to be among the first to know. After months of negotiations, Geocaching.com will soon be offering Premium Members the option to use Google Maps. We’re planning on enabling this feature for Premium Members during site maintenance on Tuesday, May 22. There will be no additional fee for Premium Members. Premium Members will be able to access Google Maps through the Beta Maps page. More details will be available after the release on Tuesday May 22. Please feel free share this information prior to the release.
  • 0

#2 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1350 příspěvků(y)

Publikováno 17 May 2012 - 23:07

Už to psali na foru a tady se to objevilo:
http://www.geocachin...2266&pid=345304

Každopádně to bylo asi jen ze známosti, PM to hromadně nedošlo. Tedy mě určitě ne...
  • 0
Užívej života...

#3 Tom Fuk

Tom Fuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 17 May 2012 - 23:48

To je dost dobrý - Groundspeak nejdříve něco zruší, pak to obnoví jen pro PM a sděluje to jakožto horkou novinku :) Já se cítím free pro zajímavost sharovat, že mně to tam už před pár týdny přidal GC Little Helper - taky bez additional fee :o, navíc s možností výběru defaultní vrstvy a výškovým stínováním... ;)
  • 0

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 18 May 2012 - 8:37

Benjo, co to má co dělat v tomhle vlákně?! (to bych nebyl já abych si nerýpnul):D Supr, aspoň můžu vypreparovat z opičky zase další zbytečnost. Já to říkám pořád, že to PM má svoje výhody.
  • 0

#5 LynxJ

LynxJ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 18 May 2012 - 15:45

Tom Fuk napsal/a:
To je dost dobrý - Groundspeak nejdříve něco zruší, pak to obnoví jen pro PM a sděluje to jakožto horkou novinku :)


Rekl bych, ze GS by tam google mapy klidne nechal, ale narazi na licencni podminky Googlu. Taky to resim pro jednu moji aplikaci :(
  • 0

#6 Uza

Uza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 18 May 2012 - 15:52

Pro me bylo to odstranění Google map přínosné. Donutilo mě to najít skript, který tam umí vnutit turistický podklad z amap. Teď už je cokoli krok zpět.
  • 0

#7 Adow

Adow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 20 July 2012 - 12:21

Sleduju, že teď mám jako PM jen googlemaps a ten skript mi pro změnu nefunguje :-(
  • 0

#8 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 20 July 2012 - 12:25

Adow napsal/a:
Sleduju, že teď mám jako PM jen googlemaps a ten skript mi pro změnu nefunguje :-(

tlačítko "set map preferences" v levém panelu dole na mapách máš? Tam se přepíná, jestli chceš jedny nebo druhý.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama