Přejít na obsah


Fotka

Uhelné safari


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2012 - 15:15

Vážení kolegové kačeři.
Obdobně jako jsem Vás zde před časem zval na meandry Ploučnice, zvu vás tentokráte na další event, který jak doufám nebude z těch úplně tradičních. A ačkoliv se nebojím, že by kapacita zůstala nenaplněna (bohužel je velice omezena na pouhých 17, potažmo 18 lidí), chci dát příležitost všem z republiky, kteří nemáte nastavené notifikace na Ústecký kraj.
Nyní ale k věci - možná již jste někdy zaslechli o tzv. Uhelném safari. Pro ty z vás, kteří ale o něm slyší poprvé podotýkám, že se jedná o exkurzi do povrchového hnědouhelného dolu u Mostu. A ačkoliv exkurzí do rozličných provozů se zde objevuje nespočet, garantuji vám, že něco takového jste dosud asi ještě možnost vidět neměli. O tom mimo jiné svědčí i fakt, že tato akce je v poslední době natolik populární, že prakticky není šance se na ni dostat. Termíny exkurzí se vyhlašují jen jednou za čtvrt roku a jsou ihned obsazeny, proto osobně hovořím o tom, že se mi podařilo ukořistit celou kapacitu jen pro kačery, jako o zázraku :).
Program eventu se přesně dozvíte v listingu, který by měl být publikován dnes pod GC Codem GC3MQJE, ale již nyní mohu naznačit, že uvidíte např. velice zblízka kolosální korečková rypadla, které jste dosud mohli znát max. tak z fotek. Akce se koná dne
11. 8. 2012 a je bezplatná.
Máte-li proto zájem, sledujte proto bedlivě dnešní publikace a přihlašte se. Pouze upozorňuji, že max. počet osob, které se mohou přihlásit na jeden nick je 2, a že současně s Will Attend logem je nutné mi přes profil zaslat vaše občanské jméno.

  • 0

#2 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 543 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2012 - 16:58

Ach jo, na tohle mi vždycky ty termíny uniknou... Škoda, že jsem zrovna v termínu na dovče.:(:(
  • 0

#3 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2012 - 18:12

Kruci, to byl ale fofr .... :D Snad jsem to stihnul, uz se nemuzu dockat !!!
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#4 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2012 - 21:23

Bohuzel jsem zrovna nebyla on-line,takze jsem to prosvihla:-( Toz snad bude nekdy opacko.
  • 0

#5 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 7:40

kapsa napsal/a:
Kruci, to byl ale fofr .... :D
Snad jsem to stihnul, uz se nemuzu dockat !!!

Máš se na co těšit.
Mně to bohužel uteklo o pár sekund, protože jsem přemlouval manželku, aby jela taky :)
Ale zas tolik mne to nemrzí, protože loni se nám povedlo domluvit si soukromou exkurzi včetně komplexního prolezení největšího rypadla, které tam mají.
  • 0

#6 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2012 - 10:28

Mohu plne doporucit, byl jsem tam pred 14-ti dny a bylo to docela zajimave. Cele to trva cca 4 hodiny a vozi vas celou dobou v Mercedesu. Jen si nezapomente vzit kyblicek a lopaticku a nakopejte si uhli. Spojte to pak s cache GC2XYFN ktera s tezbou uzce souvisi. Na tom obrazku je trasa I safari.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama