Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.0


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
221 odpovědí na toto téma

#21 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2012 - 14:53

mpik napsal/a:
...
Neviděli, protože by se to tak blbě ukázalo už autorovi.
...

GS-"vylepšování" listingů je prostě kontraproduktivní :@
  • 0

#22 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2012 - 15:17

stahování obrázků - šlo by tam přidat nějaký timeout, dokdy se má zkoušet stáhnout? Cvičně jsem si zkusil načíst neodlovené keše v okruhu 25km, je to 125 keší, 1281 obrázků, staženo 1278 a už 10 minut visí okno "čekám na obrázky" :(, díky jinak je to bezvadní, vidět, dva sloouce, počet načtených keší a počet načtených obrázků, jak se postupně přelévají. A při dalším čtení už jen novinky.
  • 0

#23 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2012 - 15:24

Všechny zdravím. Jako vždy nevím jestli jsem ve správném vláknu, ale objevil se mi problém - při stažení "Keše - nové nálezy (posledních 40)" se v GG nastaví Datum publikace keše na Datum nálezu. Poprvé jsem to zaregistroval u keší odlovených 25.5.2012, poslední případ je u keše importované do GG dnes - po aktualizaci GG. Když nechám udělat Aktualizaci keše, tak jí to Datum publikace upraví na správný údaj. Setkali jste se s tím? A co s tím udělat? díky KIM-PA
  • 0

#24 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2012 - 15:38

KIM-PA napsal/a:
Všechny zdravím. Jako vždy nevím jestli jsem ve správném vláknu, ale objevil se mi problém - při stažení "Keše - nové nálezy (posledních 40)" se v GG nastaví Datum publikace keše na Datum nálezu.
Poprvé jsem to zaregistroval u keší odlovených 25.5.2012, poslední případ je u keše importované do GG dnes - po aktualizaci GG.
Když nechám udělat Aktualizaci keše, tak jí to Datum publikace upraví na správný údaj.
Setkali jste se s tím? A co s tím udělat?
díky KIM-PA

nesouvisí s GG, ale s Geojarry, viz příslušné vlákno http://www.geocachin...116#post_354116
Co s tím: nepoužívat GJ, dokud nebude update na nový web po poslední změně.
  • 0

#25 KIM-PA

KIM-PA

    KIM-PA

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2012 - 15:40

Díky moc za informaci, aspoň že jsem si nic nevyrušil sám. Ale jak to dělám, že se nikdy do vlákna netrefím, to nechápu.
  • 0

#26 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2012 - 15:48

Dulezity je nejdriv vedet, CO se KDY deje a co pri tom pouzivas - pak podle toho toho teprve vybirej tema :) Jinak k tomue problemu - staci pouzivat stahovani nalezu pres menu Databaze -> Import -> Stahnout nalezy. To, ze jsi BM vubec nevadi a stahne to i tvoje logy. Ale hlavne - neni to zavisly na tom, jestli se menily stranky gc.com nebo ne. A taky je to ofiacialni a legalni cesta, jak to stahnout ;)
  • 0

#27 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2012 - 16:15

HaLuMa napsal/a:
Je nutne to stahnout znovu. Je to dano odlisnym zpusobem identifikace kazdeho obrazku, a bylo by s tim dost prace.


Má to vliv i na přílohy u daného záznamu ?

Tedy o to, co je v seznamu označené znakem &
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#28 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2012 - 17:45

pozorjed napsal/a:
stahování obrázků - šlo by tam přidat nějaký timeout, dokdy se má zkoušet stáhnout? Cvičně jsem si zkusil načíst neodlovené keše v okruhu 25km, je to 125 keší, 1281 obrázků, staženo 1278 a už 10 minut visí okno "čekám na obrázky" :(, díky


Samotny timeout pri cekani na obrazek je asi jen 15 vterin! Je tam ale jeste timeout na pripojeni k serveru, ktery je dany operacnim systemem, a u windows to byva kolem dvou minut! Takze deset minut by to tam viset rozhodne nemelo. Kazdopadne i s timto timeoutem se chystam neco provest.

Kdyz das 'Storno', tak by to po chvili melo prerusit operaci a pak ji muzes zkusit znovu, melo by se to snazit dotahnout jen to co chybi. uvidis, jestli se to zasekne znova.

Ostatne, soucasti testovani jsem treba zkousel stahnout obrazky z cele republiky, coz byl opravdu zahul! Databaze velka pres 7 giga. ;)
  • 0

#29 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2012 - 17:47

dr.vota napsal/a:
nesouvisí s GG, ale s Geojarry, viz příslušné vlákno


Mimochodem, byl opraven i preklep v importu lite listingu, takze datum zalozeni se uz aktualizuje i importem lite listingu. Takze oprava je snadna.
  • 0

#30 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2012 - 17:48

kolombo napsal/a:
Má to vliv i na přílohy u daného záznamu ?

Tedy o to, co je v seznamu označené znakem &


Nema, prilohy jsou delany uplne stejne jako doposud, na nich se nic nemenilo, a ani neplanuji nic menit. Prilohy jsou totiz nejen obrazky, ale libovolne soubory.

P.S. pri zmene databaze ti mazu nazev seznamu. ;)
  • 0

#31 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2012 - 17:57

Koukám, že políčko seznam se nuluje změnou použité databáze, je to jediný způsob ?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#32 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2012 - 18:06

Nic dalsiho jsem kolem toho zatim neudelal. I na tohle jsem si vzpomnel az dneska dopoledne. :D
  • 0

#33 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2012 - 18:35

Aktualizoval jsem GeoGet a stejnak se mi v otevřeném listingu keše z GeoGetu neukážou žádné mapy u Waypointů jako dřívě. Ani když zmáčknu získat Mapy.cz (google maps,.. ) edit: Už jsem na to přišel :-) Stačilo v nastavení zaškrtnout Generovat náhledové mapy v listingu
  • 0

#34 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2012 - 19:32

HaLuMa napsal/a:
...
Ostatne, soucasti testovani jsem treba zkousel stahnout obrazky z cele republiky, coz byl opravdu zahul! Databaze velka pres 7 giga. ;)

No to bude mazec, stahovat to všechno znova.
Co údržba takových databází?
A co je v mapy_cz.pdmap?
  • 0

#35 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2012 - 19:44

No, on asi malokdo bude potrebovat stahnout vsechny obrazky z cele republiky. Typicky tam mas jen to, na co ses doopravdy podival, pripadne si nechas stahnout jen to, co se ti hodi mit stazene v kapse, treba oblast dovolene. mapy_cz.pdmap je cache (ve smyslu vyrovnavaci pamet) mapovych ctvercu z mapy.cz. Format databaze je 'cirou nahodou' shodny s tou databazi, kterou pouziva pocketdrake/adrake pro mapy. takze se da take sdilet, bud za tim ucelem, abys mel v PDAcku prednahrane mapy v okoli kesi, nbo naopak, ay geoget nemusel stahovat vsehcny ctverce z internetu a pouzil jiz stazeny ctverec.
  • 0

#36 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2012 - 21:32

Zacinam se bat, ze za chvili uz nebude na GG co chvalit protoze bude proste genialni :D
  • 0

#37 krtci_hledaci

krtci_hledaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 250 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2012 - 21:40

Mel bych dotaz. Jak je to s klavesovymi zkratkami ? Rad bych zkratku na vytvoreni WPT atd.. Da se to nejak konfigurovat ? Diky
  • 0

#38 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2012 - 21:56

Neda.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#39 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2012 - 7:52

petulinka1 napsal/a:
Dulezity je nejdriv vedet, CO se KDY deje a co pri tom pouzivas - pak podle toho toho teprve vybirej tema :)
Jinak k tomue problemu - staci pouzivat stahovani nalezu pres menu Databaze -> Import -> Stahnout nalezy. To, ze jsi BM vubec nevadi a stahne to i tvoje logy. Ale hlavne - neni to zavisly na tom, jestli se menily stranky gc.com nebo ne. A taky je to ofiacialni a legalni cesta, jak to stahnout ;)

Jo jenze jak pisu jinde - Autostat vyuziva GJ, takze pokud chces statistiky vlastnich kesi na web, pokazdy to mas rozbity :-( To asi pre GC.Live nevyresim. I kdyz koukam, ze jak na mi nekdo mezitim napsal jinam..sice je to zase krok navic, ale super.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#40 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2012 - 8:28

Dobesch napsal/a:
Jo jenze jak pisu jinde - Autostat vyuziva GJ, takze pokud chces statistiky vlastnich kesi na web, pokazdy to mas rozbity :-(

Najdi si combine verzi autostatu, ta používá na vše API a GJ případně pouze na upload hotových statistik do profilu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama